3G Modem Kilit Kodu Kırma

Sponsorlu Bağlantılar

emre323226

Üye
rar şifresi istiyor

- - - Eklendi - - -

teşekkür ederim sağolun :))

• Beğen
Tepkiler: hekilopter16 ve daktari

kturan24

Üye
bende aynı problemleri yaşıyordum 11820 numarasını aradım problemi çözdüler

kturan24

Üye
aynı problele ilgli 11820 numarasını aradım problemi çözdüler

wounded24

Üye
Teşekkür ederim. 2 günden beri bunu arıyordum. benim kulladığım programlar li değilmiş ondan yapamıyormuşum.
avea jet zte mf190 modemi şimdi vodafon ile kullanabiliyorum.

kardeşim merhabalar bende de tcell mf190 modem var ancak program onu bulamıyo nası yaptın sen??

ower

ower

Üye
teşekkurler up up up ++

ahmet_bb

Üye
arkadaşlar size cok önemli bi sorum olacak bilen herkez yardımcı olsun benim casper nirvana 7 tabletim var android ve ben evimde vıını bagladım başka hat takıp gördü ve internete cok rahat giriyorum fakat tablete vınnı takarak mesajlaşmam mümkünmü

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
arkadaşlar size cok önemli bi sorum olacak bilen herkez yardımcı olsun benim casper nirvana 7 tabletim var android ve ben evimde vıını bagladım başka hat takıp gördü ve internete cok rahat giriyorum fakat tablete vınnı takarak mesajlaşmam mümkünmü

Olur ama elindeki tablette 3g olmali ve modemin desteklemeli. Bendeki dark tablet 3g var ama modem olmuyor

makaskral2

Üye
kardesm bnmde mf190 var denilen gibi yapyorm turkcel hattımı takıyorm desteklenmeyen sım dıyor

haval1984

Üye
rar dosyasını şifresi nedir

serifelektronik

Üye
teşekürler

ertugrulll

ertugrulll

Üye
Arkadaşlar geçen ay sınırsız ttnet paketime ek olarak 20 tl daha verip hem evde 8000 kb kadar hemde dışarda Vınn modem aldım toplam 89 tl aylık. Bana bir modem ve ttnetmobil sim kartı birde ZTE MF190 HSUPA marka usb modem verdiler. Sınırsız internetim olmasına rağmen 15 gb geçtiğim için 8000kb li ttnet gezgini 320kb düşürdüler. Bende kendi paketim olan telefon kampanyasından yararlandığım turkcell 1 GB internetimi kullanayım dedim nede olsa daha 22 ay boş boş 150 Tl ödeyeceğim. (Sony xperia Z 2 ay kullandıktan sonra çaldılar emektara kaldım nokia 6100). Hattımı çıkarttım bu ttnetmobil USB modemine taktım. Kendi kendine çalıştı, bağlandı. Hatta bu mesajımıda turkcell hattımı taktığım ZTE MF190 HSUPA marka usb modem ile yazıyorum. Bana ne kilit ne pin ne şifre sordu. Direkt hattımı taktım kullanmaya başladım. Acaba neden böyle olmuş olabilir ? Herkes kırma pin şifre sorunu yaşarken sadece Sim kartımı takıyorum hangi hattımı takarsam (Turkcell - TTNET Gezgin) çalıştırıyor. Biraz daha ileriye gittim ve bu USB Vınn modemlerin takıldığı 99 Tl ye bir alet aldım TP-LINK 3040. Evde kablosuz tv-pc-tablet ve telefonları wifi üzerinden bağladım. Sebebini merak ettiğim için size danışmak istedim.
Not: Sim kartlarımın pin sorma özellikleri kapalıdır. Telefonlara taktığımda Pin sormadan açılıyor telefonlarım.

turan61_425

Üye
k3765 vodafone modemle aveayı kullanamıyorum. Yapan varsa izah edebilir mi lütfen?

epson81

epson81

Üye
sadece şanslısın dostum...onu diye biliyorum

badboy1352

badboy1352

Üye
bende işe yaramadı maalesef çok denedim ama olmadı

badboy1352

badboy1352

Üye
internete bağlıyken yeni güncelleştirme indirin öyle oluyor şuan kullanıyorum

ertanamca

Üye
teşekkürler

AdemSahin2001

Üye
Merhabalar.
1: İlk çıkan 2009 daki kablolu Wın Wifi ve 2012 de çıkan kablosuz 2 ayrı Turkcell VINN modemim var yani USB olanlardan değil. İlk 2 cihazım da vodafone u tanıyordu ama AVEA yı tanımıyordu. Takar takmaz Vodafone çalışıyordu ama AVEA takınca ekranda çarpı çıkıyor bağlanamadığını gösteriyordu. O zaman tutup hemen bir AVEA Profili kaydedip geçerli olan şebeke olarak ayarlayınca çalışıyordu ama dün 2 el yeni bir VINN modem daha aldım AVEA profili kaydedip çalıştırdım ama malesef VODAFONE hattımı takınca VINN ın ekranında "ŞEBEKE BULUNAMIYOR" yazısı çıkıyor. İstersen 100 lerce vodafone profili kaydet ŞEBEKE YOK ki galiba sim kilidi gibi bişey var ve o zaman bi işe yaramayacak vodafone hattımızın olması. Keşke milleti UnLocker lara muhtaç etmeselerdi. :((

2: Bir kaç kişi rar şifresini sormuş açıklama kısmında yazmayınca görememişiz. Tüm yorumları okudum ama aceleyle atladığımı farkettim ta ilk başta 1. yorumda rar şifresi yazılmış. Ben de o zaman kadar 12345678 gibi seri numaraları denemiştim hatta muhammedbilici ve muhammedbilici.com u bile denemiştim ilk mesajda yazılanı çok geç gördüm ve hayıflandım. Evet arkadaşlar rar şifresi : mbilici imiş.

3: Edit: İndirdim kurdum ama benim Huawei WIN WİFİ (E856s-2) listede yoktu. Datacard ve Telefonlar vardı. Acaba farklı kablodan mı diye orjinal kablosunu çantalardan bulup çıkardım ama malesef göremiyordu. Bende programın üstünden resmi linkine gittim : orada bulduğum program HuaweiMODEMs i içeriyordu ve gerçekten bir anda modemimin tüm bilgilerini döküverdi ortalığa. Nasıl mutlu oldum bilemezsiniz :D Neyse o program ücretli olduğu için nasıl bir sorun çıkaracak bilemiyorum bir bakacağım şimdi sonucunu da burada yazarım. 11.042015- 21:19

4: Sonuç o ekranda Unlock halinde yani önceden sim kilidinin kaldırılmış olduğu yazılı. Demek ki tanımasına engel olan başka bişey var bir ustaya götüreyim. Ayrıca program 10 kullanımlık kısıtlı bir sürümmüş ama bizimkinin simkilidi yokmuş güzel bir sim kilidi kaldıracaktım o da olmadı. Sağlık olsun. :D 21:28

Son düzenleme:

hekilopter16

Üye
teşekkürler

Üst Alt