Yardım Zte Mf190 3G Modem Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Zte Mf190 3G Modem Sorunu
Arkadaşlar Öncelikle Tekrardan Merhabalar Bilenler Bilir Üniversitedeydim O Yüzden Fazla Siteye Giremiyodum Girsemde Yazamıyodum Neyse Bunları Geçelim :)

Evde Turkcellin 3g Modemi Var Zte Mf190 Markası Ve Modeli Fakat İçindeki Hat İptal Oldu Sözleşmesizdi Sanırım Neyse O Hat Kullanılmıyo Artık Bende Avea Hattımı Takmayı Denedim Arayüz Programı Bana Sadece Turkcell Hat İçin Kullanılabilir Dedi Bende İnternetten Bi Kaç Makale Okudum Dc Unlocker Mobile Partner Vs Vs. Bir Sürü Program İndirdim Ama Hiçbiri İşe Yaramadı Ben Bu Modemi Avea Hat İle Nasıl Kullanabilirim Bilen Veya Yapan Arkadaşlar Yardımcı Olursa Sevinirim Herkese Kolay Gelsin İyi Forumlar.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
. Ama sen avea taktı avea arayüzü kullanmak gerek şifresiz de olabilir. Kendin diyorsun turkcell arayüz avea kabul eder mi . Avea het modem uygulaması netten indir kur . Büyük ihtimal olur . Olmaz ise modem kırıcı program indir modemi kır tamamdır

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
. Ama sen avea taktı avea arayüzü kullanmak gerek şifresiz de olabilir. Kendin diyorsun turkcell arayüz avea kabul eder mi . Avea het modem uygulaması netten indir kur . Büyük ihtimal olur . Olmaz ise modem kırıcı program indir modemi kır tamamdır
Dc Unlocker Modem Kırıcı Bi Program Sanırım İndirdim Unlock Yaptım Ama Yine Aynı Hata Avea Jet Uygulamasınada Şimdi Bakıcam Ama Modem Farklı Olduğu İçin Sıkıntı Çıkarır Mı Bilmiyorum.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yok modem kırık ise sorun olmaz sen avea kullanacak san avea programı yükle turkcelli sil çakisma olabilir

Adilx05

Adilx05

Üye
    Konu Sahibi
Yok modem kırık ise sorun olmaz sen avea kullanacak san avea programı yükle turkcelli sil çakisma olabilir
Yalnız Avea Jetin Programını Bulamadım Daha Doğrusu Sadece Belirli Modemlerin Driverları Var Onlarda Benimkine Uymuyo

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yaw ben hepsini denedim oluyor . Değişik uygulamalar dene

Üst Alt