==== 3D nintendo 64 oyunlari N900 'de________________

Sponsorlu Bağlantılar

converter2

converter2

Üye
hocam rarın içinde bir sürü dosya var hangisini atmamız gerekiyor bide tar uzantılı dasya göremedim yardımcı olursanız sevinirim

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
hocam rarın içinde bir sürü dosya var hangisini atmamız gerekiyor bide tar uzantılı dasya göremedim yardımcı olursanız sevinirim

indirdigin dosyayi rardan cikar/ klasor icine cikacaktir/ klasor icindekide tar uzantilidir/ onu acma ve n900 icine at/

customconf/ olan dosyayi cikarma onu n900 icine at/

converter2

converter2

Üye
tar uzantılı dosyayı attım cd .mupen64plus enter yaptım tar zxf enter yaptım xterminalde oyundan mupenplustan biyerler açıldı home yazıp enterleyince not found tar zxf ye kadar herşey normal ondan sonra ilerlemiyornot found diyor bi yerde yanlış yapıyorum ama nerde root yüklü dosya n 900 içinde.

yucelsahan

Üye
herseş iyi güzelde su oyunları kontrol etmeyi bilen bi arkadas güzelce anlatsa mutlu olcaz =)) tuş yapılandırmasini nasil ekleyebiliriz .. ???

faruktml

faruktml

Üye
teşekkürler

artistcem

Üye
mugen64 lınkı varmı

drangela61

drangela61

Üye
selamlar arkadasim bi iki sorum olacak ilk oncelikle oyunlarin daha stabil calismasi icin verdigin linkteki dosya bulunamadi diyor ayrica programi indirdim icine girdim file tiklayip oyunun uzerine tikladim biraz bekliyor ve daha sonra su yazi cikiyor: no graphics plugin specified

yardimci olur musun lutfen ya da yardimci olabilecek biri...saygilar...

zaleot

Üye
kardesim siyah ekranin otesi yok yardim etsen su siyah ekran sorununa

yalnizkalp21

Üye
dosya tc deki ink silnmis

drangela61

drangela61

Üye
bence boşuna sorunlarınızı yazmayın konuyu açan arkadaşın burayla ilgisi yok gibi
ne zamandır ilgilenmiyor..

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
.
.
.
.

bence boşuna sorunlarınızı yazmayın konuyu açan arkadaşın burayla ilgisi yok gibi
ne zamandır ilgilenmiyor..

yakinda meegoturkiye sitesinde ayrintili anlatilacak
burasi bitmistir...

.
.
.
.
.

drangela61

drangela61

Üye
hocam nerelerdesin yaa dedim unuttu bu konuyu evet biliyorum meego turkiyede demistin ayrintili anlatim gelecek diye orda da birsey yapmayinca umudu kesmistim ama sen hazirlik yapiyormusun kusura bakma bekliyoruz sabirsizlikla ;)

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
3 - 5 gune ayrintili gelecek

Üst Alt