==== 3D nintendo 64 oyunlari N900 'de________________

Sponsorlu Bağlantılar

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
==== 3D nintendo 64 oyunlari N900 'de________________

uc boyutlu nintendo oyunlari n900 de oynanabilecek. iyi tarafi orjinal islemci hiziyla gayet iyi oyun performansi sunmasi. overclock yapmadan oyunlarin cok buyuk bir bolumu stabil calisiyor.
depolardan mupen64plus emulatorunu indirerek deneyebilirsiniz. harika 3d oyunlarini rahatlikla oynayabilirsiniz.
n900 icin playstation oyunlarinda yuzlerce oyundan overclocklu halde sadece birkaci stabil calisiyor.

mupen64plus ile open GL es 2.0 destegi ile oyunlarin keyfine varin.

n64 oyun paketi
30 adet /// cogu calisir durumda/

N64 rom larini asagidaki linkten bulabilirsiniz.

DAHA FAZLASINI ISTEYENLER ICIN

oyunlarda daha ıyı sonuc almak ıcın asagıdakı confıg yapılandırma dosyasını yukleyın.
dosyayı ındırın. rardan cıkarın. ıcınde tar uzantılı dosyayı n900 hafızasının ıcıne atın.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
x term ıle asagıdakı kodları gırın.
n900 oyunlar ıcın daha optımıze hale gelecek ve klavye kullanımı daha rahat olacak.

cd .mupen64plus
tar zxf /home/user/MyDocs/customconfig.tar.gz

ayrıca oyunları SENSOR ozellıgını kullanarakta oynayabılırsınız. depolardan accelemymote yazılımını ındırın.

butun oyunlar 500 mhz calısmaz. sadece asagıdakı oyun bu hızda test edıldı. asagıdakı yazıyı hala anlamayanlar var. sadece asagıdakı oyun 500 mhz de test edıldı.

automobili lamborghini nintendo 64 oyunu

n900 500 mhz'de test edildi. yuksek akici grafige sahip. deneyin.
N900'de OPEN GL ile 3D oyun keyfine varin.
yukardaki linklerden ulasabilirsiniz.

inanilmaz 3D grafiklere sahip satranc oyunu

• Beğen
Tepkiler: mert_1047, anl_tr ve kadir303

OğuzcanAbi

Üye
warya bu n900 neymiş ya warya bundan sonrailk alacağım telefon n900 olacak

kadir303

Üye
mupen64plus emulatorun linkini verebilirmisin

--------------- Ekleme ---------------

samsung 360h1 lunix işletim sistemi burdaki oyunları desteklermi?

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
mupen64plus in baska cihazlarda calismasi icin o cihazin islemcisinin arm tabanli olmasi gerekiz. cihazda fiziksel klavye olmasi gerekir. ram en az 256 mb ve ustu olmasi gerekir. (n900 1GB ram *256 mb dahili 768 mb sanal bellek kullanir). linux ve turevi isletim sistemi kullan asi gerekir. ve yazilimin o cihaza ozel olarak uyarlanmasi gerekir. bu uyarlama islemini firmalar yapmaz. gonullu gelistiriciler yapar. acik kaynak.

kadir303

Üye
telefon bu kardeş bi bakarmısın desteklermi :
senin paylaştıgın oyular ve bu bölumdeki oyunları desteklermi ?

General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 2100
Announced 2009, September
Status Available. Released 2009, November
Size Dimensions 115.9 x 58 x 12.9 mm, 60 cc
Weight 134 g
Display Type AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size 480 x 800 pixels, 3.5 inches
- 3D user interface
Sound Alert types Vibration; Polyphonic(64), MP3 ringtones
Speakerphone Yes
- 3.5mm audio jack
Memory Phonebook Practically unlimited entries
Call records
Internal 16 GB
Card slot microSD, up to 16GB, buy memory
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G HSDPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0
Camera Primary 5 MP, 2560 x 1920 pixels, autofocus, LED flash
Video Yes, HD 720p@30fps
Secondary Yes
Features OS LiMo OS
CPU ARM Cortex A8 600 MHz, PowerVR SGX graphics
Messaging SMS, MMS
Browser HTML
Radio Stereo FM radio with RDS
Games Yes
Colors Black, Silver
GPS Yes, with A-GPS support
Java Yes, MIDP 2.0
- MP3/video player
- Organizer

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
LiMo Linux, henüz gelişmekte olan, Java ile uygulama geliştirilebilen, open source bir platform. Development tools’ları henüz yetersiz ve bu oranla da pazarda sahip olduğu pay oldukça küçük. Access Linux‘de Java ile uygulama geliştiribilen LiMo gibi linux tabanlı bir başka mobil işletim sistemi. Mimarisinin ve uygulama geliştirme araçlarının LiMo’ya oranla daha iyi durumda. Linux tabanlı bir mobil işletim sistemi tercih edileceği zaman, Android varken LiMo Linux ve Access Linux’e -şimdilik- ihtiyaç duyulacağını zannetmiyorum.
yazi alinti

ama yukardaki ozelliklerin hepsi mupen64plusa uyuyor/ sadece birilerinin cikip yazilimi limo os ye uyarlamasi kaliyor/

kadir303

Üye
pe bu telefon hangi oyunları destekler

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
java oyunlarini destekler/ ve gelistiriciler tarafindan portlanan oyunlari ve limo os icin yapilan lari destekler/
yukarda yazildigi gibi gelecegi parlak degil/almayi dusu ursen alma// android ve maemo *meego** dururken kimse bu sisteme calismaz/

sinefil

Üye
kardeş bu romları nasıl açıyoruz ve telefonun hangi klasörüne atıyoruz ve nasıl açıyoruz bu konuda yardımcı olurmusun mupen64 plusı seçince yukarıda menüler var file emulation diye file danopen rom mu diyoruz benim gibi cahiller için açıklayıcı bilgi verirmisin..

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
Mupen64plus ac
fıle tıkla
open rom tıkla/ oyun romların nerdeyse bul
tıkla acılır/

aliemirgs23

Üye
Aynen dedigim gibi yaptım ama bende bende calısmadı 'No graphics plıgin specified' yazıo

sinefil

Üye
'No graphics plıgin specified' bende de aynı hatayı verdi yanlış yaptığımız bi şel mi var ,telefonda bazi programlar mı eksik.yada oyunlarda bi problem mi var senin çalıştırdığın oyunlar var mı.yardımcı olursan sevinirim teşekkürler...

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
mupen64plus acin
optionslari tiklayin
configureyi tiklayin
pluginsi tiklayin
grafik plugins olarak gles2n64 v0.0.3 secin kaydedin

sinefil

Üye
kardeş dediklerini yaptım ama ekrana görüntü gelmiyor ondan sonra teli açıp kapatmam gerekti.

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
MUPEN64PLUS I X TERMDEN BASLATIN/
X TERM ACIN/
mupen64plus yazin enter diyin
acildiginda tekrar plugini secin/

sinefil

Üye
kardeş milyarlık aleti bozdurucaksın bana:)şaka bi yana telefonu kastı sildim programı tekrar yükleyip yazdığını deniycem umarım işe yarar ilgin için teşekkürlerr...

akyzmn

akyzmn

Üye
    Konu Sahibi
rahat ol korkma/
yuksek overclock degerlerinde olma yeter/ hic bisey olmaz

Paranoya

Paranoya

Üye
Teşekkürler.

memow013

Üye
siyah ekrandan ilerisi yok..

thuglifeoguz

thuglifeoguz

Üye
hiç oyun açabilen varmı acaba herşeyi denedim x terminaldende girdim olmadı bi ara bi ytazı cıktı oyundan okadar ondan sonra hiç acılamdı

Üst Alt