Yardım 3D film izlemek istiyorum :(

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
3D film izlemek istiyorum :(
Öncelikle konu yanlış yerde ise yöneticilerimden özür diliyorum.

Evet arkadaşlar elimde cinemaximum sinemalarında verilen 3d gözlüğü var fakat hangi player ile denediysem uygun 3d görüntü alamadım. Görüntü en fazla kırmızı/mavi oluyor ama sinemalardaki gibi olmuyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
@Nextman abi bilgin varsa alayım lütfen

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
oraya yazdım da görmedin :D ben Km player kullanıyorum gayette memnunum :oke:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
oraya yazdım da görmedin :D ben Km player kullanıyorum gayette memnunum :oke:
Abi elimde gözlük red cyan gözlük değil orjinal bi gözlük fakat görüntüler red cyan için oluyor o ekranda. Şimdi ben km ile açtım fakat görüntü hiç tatmin edici olmadı.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
kardeş pasif gözlük deneyebilirsin filmler iki türlüdür çünkü :oke:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi najanaja dan 10 tane 3d film aldım izlerim diye fakat istenilen görüntü olmadı. Pasif gözlükten kastın ne abi. Elimdeki gözlük ile izleme imkanım yok mu en iyi gözlük olarak geçmiyor mu bu gözlükler

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Şimdi najanaja dan 10 tane 3d film aldım izlerim diye fakat istenilen görüntü olmadı. Pasif gözlükten kastın ne abi. Elimdeki gözlük ile izleme imkanım yok mu en iyi gözlük olarak geçmiyor mu bu gözlükler
3D tarama seçeneklerinden aktifi seç elindeki gözlük Aktif gözlük :oke: şimdi gördüm mesajını :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Abi yok ya yine o kırmızı mavi çizgiler çıkıyor fakat görüntüyü öncesağ sonra sol şekilde yapınca net bişey çıkıyor ortaya ama 3d de sıkıntı var pek 3d olmuyor gibi :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Pilli mi gözlük

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Pilli mi gözlük
Yok abi cinemaximum gözlüğü normal gözlük işte camı ekrandakinin aynısı hatta burada ikisini de veriyorlar aynı sinemada. Benimkinin markası masterimage.
şunun aynısı real 3d olarak geçiyormuş

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Pasif gözlük taramada sorun var ekran olarak ne kullanıyorsun ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Laptop ekranı :zuhaha: ama 100 hz tv de aynı yine

• Beğen
Tepkiler: Nextman
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Ne uğraştırıyon gözüm eskiden cine5 izlemek için ekrana traş köpüğü sıkanlar gibisin :D
Eskiden öyle mi izleniyormuş :D Abi millet nasıl izliyor bu filmleri ya. Bizim neyimiz eksik. Ama najanaja ya sözüm var nasıl izlendiğini bulup forumda paylaşcam millet öğrensin indirsin izlesin eksik kalmasın. Yani boşuna pc ye bu programlar çıkmıyor illaha bir yolu olmalı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Eskiden öyle mi izleniyormuş :D Abi millet nasıl izliyor bu filmleri ya. Bizim neyimiz eksik. Ama najanaja ya sözüm var nasıl izlendiğini bulup forumda paylaşcam millet öğrensin indirsin izlesin eksik kalmasın. Yani boşuna pc ye bu programlar çıkmıyor illaha bir yolu olmalı
Cyberlink dene birde bakalım :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Tamam abi hemen indiriyorum

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
tamam abi torrent ten indiriyorum 5 dk ya sonucu yazarım. Gerçi biraz uğraşıp çözmek lazım da

• Beğen

Üst Alt