Faturasız / Faturalı 30 günlük 5 gb


KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hattı acil durumlarda kullanamadıktan sonra ne önemi varki 5Gb internetin? Yazık, Yazık birde Kendilerini övgülerle Twitter'dan Topic yaptılar. Allah sizi bildiği gibi yapsın. İyiki Vodafone'luyum
 
Genc007

Genc007

Üye
Sus payı verdiler. Susmayın bence. Değiştirin hattınızı.
 
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler ve MAERKEK
bilisimler

bilisimler

Üye
Deprem anında ben karşıdakine ulaşamadıkdan sonra bana sonradan 5 gb vermiş veya vermemiş ne fark eder ki...
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Genc007
phasan

phasan

Üye
Dünyada her gsm operatörü bana göre sınıfta kalır deprem anında yüklendin mi aramalara çöker
 
  • Şaşırdım
Tepkiler: fatihmentes

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
1
Görüntüleme
80
phasan
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
125
yeumyang
Cevap
3
Görüntüleme
61
phasan


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt