3. Adımda Bağlantı Kesildi Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

ucantcme

ucantcme

Üye
tm saolasn

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bi sorun olursa bilgilendirirsen sevinirim

muratay_35

Üye
benim pc dende olmadı herseferin de önce şu hatayı verdi usb flashing generic diriver yüklenemedi diyo sonrasında bağlantı kesildi uyarısı veriyo bunun bir çözümü varmı

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
usb gırısını degistırdın mı

muratay_35

Üye
usb gırısını degistırdın mı
evet

----------Eklendi @ 16:11:41 ---------- Yazıldı @ 16:01:34 ----------

şimdi nokia türkiyeden aradılar sorunun masaüstü pc lerde kaynakladığını belirtiyo çözüm olarak ta deniliyor ki anakarta bağlı arka usb port girişlerini tek tek deneyin ama önce pc deki nokia ilgili tüm dosyaları kaldırın pc yi yeniden bailatın sonra nokia sitesinden yeni oviyi yükleyip böyle deneyin yine olmazsa teli servise verin diyo eleman akşam deneyecem bakalım olacak mı ::)))

muratay_35

Üye
sonun da yükleyebildim belle yi farklı bir pc den deneyince + pc nin arkasındaki usb girişleri kıllanınca oldu falla sonunda benim de bellem oldu

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
sevindim senin adına

keys1903

keys1903

Üye
vay anasını b aylarca bekledık sımdıde yukluyemedık bızım basımıza gelen pısmıs tavugunkıne gelmemıstır

keys1903

keys1903

Üye
3. adımda hata verıyor 8 tane usb gırıs var pcde hepsını 50 şer kez denedım olmadı ne yapayım baglantı kesıldı usb kablosunu telefondan cıkartın telefonu acın tekrar usb kablosunu takın ve bekleyın ıvır zıvır delırdım artık

ucantcme

ucantcme

Üye
hata alnca usbden çekme bkle b. Arkadas oyle dyodu

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
3. adımda hata verıyor 8 tane usb gırıs var pcde hepsını 50 şer kez denedım olmadı ne yapayım baglantı kesıldı usb kablosunu telefondan cıkartın telefonu acın tekrar usb kablosunu takın ve bekleyın ıvır zıvır delırdım artık

baglantı kesıldı uyarısını dikkate alma dostum sùit yüklemeyi devam ettiriyo usb yı çıkarma bende de öyle oldu hemde 2 kez denemeni öneririm.kolay gelsin

----------Eklendi @ 23:13:32 ---------- Yazıldı @ 23:11:40 ----------

hata alnca usbden çekme bkle b. Arkadas oyle dyodu

sen yapmadın mi arkadaşım

keys1903

keys1903

Üye
baglantı kesıldı uyarısını dikkate alma dostum sùit yüklemeyi devam ettiriyo usb yı çıkarma bende de öyle oldu hemde 2 kez denemeni öneririm.kolay gelsin

----------Eklendi @ 23:13:32 ---------- Yazıldı @ 23:11:40 ----------

sen yapmadın mi arkadaşım

yav arkadaslar baglantı kesılıyor sarı ikaZ isaretı cıKıyor usb driveri yuklenemedi dye hata verıyor 1 saat beklesende aynı

muratay_35

Üye
yav arkadaslar baglantı kesılıyor sarı ikaZ isaretı cıKıyor usb driveri yuklenemedi dye hata verıyor 1 saat beklesende aynı
yapman gereken çok basit sen yüklemeyi muhtemelen kendi pc nden yapıyon olmuyorsa nırak uğraşma git cafelerde dene olacaktır ben 3. Cafedeki deneme de yükleyebildim şunu unutma arkadaki usb portlarını kullan biraz zaman alıyo ama kesin yükleme yapıyor şimdi belle kullanıyorum hemde sorunsuz

keys1903

keys1903

Üye
yapman gereken çok basit sen yüklemeyi muhtemelen kendi pc nden yapıyon olmuyorsa nırak uğraşma git cafelerde dene olacaktır ben 3. Cafedeki deneme de yükleyebildim şunu unutma arkadaki usb portlarını kullan biraz zaman alıyo ama kesin yükleme yapıyor şimdi belle kullanıyorum hemde sorunsuz

cafede yapacam MECBUREN

tnrdgn

Üye
admin benim 3. adımda baglantı koptu ve telefon kapandı acılmıyo ne yapmam gerekıyo acıl yardım lutfen...!!!!

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hard format atmayı dene arkadaşım

umt07

umt07

Üye
Bendede aynı hata meydana geldi 603 te 3. aşamada ordaki mavi barın daha çeyreği dolmadan hata geliyor

Üst Alt