2730 0.facebook.com giremiyorum ?

Sponsorlu Bağlantılar

zidan123

Üye
telefonu kapatıp ac telefotun ust kısmında (E yazar ozaman internet var demektir 0 tusuna basılıtut internet gelir orada zaten facebook diye yazar ben oyle girdim parada gitmedi

punqermojo

Üye
tarayııcı sorunu sanırım...baska tarayıcı indir dnee opera gibi bazı teleofnlar 0 gibi sayılarla erşimi gerçekleştirmiyor.

illeqalboy22

illeqalboy22

Üye
arkadaslar bi tgane müzik acın secenekler deyin orda indirilenler var orda web adresine gir die bişey olcak ona girin basta rcs falan bişey yazıo onu http:// yapın ve 0.facebook yazın gircek

--------------- Ekleme ---------------

türkcell in verdiği 0.facebook adresinden operadan girilmediği için bende önce herkes gibi giremiyordum ancak yeni farkettim giriliyomuş. nasıl mı işte böyle (önce müzik çaları başatıyoruz sonra seçenek diyoruz ve indirilenler seçeneğini tıklıyoruz ve ordan da adres gir deyip 0.facebook.com adresinden facebook a ücretsiz erişebiliyouz bu kadar basit)

ÖNEMLİ(ADRES GİR SEÇENEĞİNİ TIKLAYINCA ŞÖYLE BİRŞEY GELİYOR
rstp://.......... ARDESİ BURAYA YAZMADAN ÖNCE
.......... yapıyoruz ve giriyoruz ) eğer her seferinde böyle uğraşmamak istiyorsak facebooka girdikten sonra seçenek diyip adresi web servislerine ekleyebiliriz böylece WEB MENÜSÜNDEKİ WEB SEÇENEKLERİNDEN KOLAYCA FACE E ERİŞEBİLİRİZ (bu bir alıntıdır)

selin17

Üye
telefnum S5233W 0.facebook.com 'a qıremıyorumm yardım edebılır mısınızz !!!

haunter46

Üye
ßnmki vodafoNe qiremiorum bn bide sarkıyı acıorum web sayfasına tıklıorum..
ama
Bu dosya için web adresi yok
diooooo lütfen yardım bnmki 2700 bişi farketmez deil mi :S:S:S cabuk cvplayın yaaa lütfennn...

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Burda 2 Şeyi Kontrol Edeceksin 1.si Bağlantı Ayarlarından Turkcell WAP' ın Varsayılan Erişim Noktası Olduğuna 2. Olarakda Eğer 0.Facebook.com Adresini Yer İmlerine Eklediysen Yer İmlerini Düzenle Diyerek Erişim Noktasını Varsayılan Yap :)

Böyle Bir Sorun Bendede Olmuştu :D Varsayılan Ayarım Turkcell WAP'dı Ama Yer İmlerinde Turkcell MMS Erişim Noktası Seçiliymiş :d: Bende Girmeye Çalıştım Hiç Giremedim :d: En Sonunda Bunu Farkettim :D

hay_laz07

Üye
arkadaşlar yazmayın girmiyo (sıfır)(0) yerine alfabemizde bulunan O harfini yazın öle giriyo yanı .com yazın giriyo ovi oldugu için rakam kabul etmiyo untmayın sıfır yazmayın ONUR isminin baş harfi olan (O) yu yazın giriyo öyle :D daha ne kadar net anlatırım bilemiyorum.

yusuf_2535

Üye
arkadaşlar önce paket veriye abone olun yazıyosa m,şteri hizmetlerinden baska çare yok orayı arayıp inr-ternet erişimine açtırmanız gerekıyo hattı tüm operatörle için gçerli he bıde bunu yaptıgınız halde yıne acamıyorsanız adresi yazarken başına www. bunu koymadan yazın bazı telefonlar da bu otamatık olarak geldıggı ıcın ıkı kere yazılmıs oluyo bu yuzden baglantı hatası verıyo

diger hatalarda buyuk ıhtımalle wep ayarları ıle ılgılıdır turkcell de WAP yazıp bosluk bırakın TELEFON_MARKASI yazın 2222'ye gönderin.

armagano

Üye
müzik çalara gir ordan saçenekler+indirilenler+adrese git +oraya yaz olay bu

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN PAŞAM KAÇ AYDIR İNTERNETE HARCAMADIĞIM PARA YOKTU HELE BİDE FACE İÇİN..
:aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha:

danger732

Üye
arkadaşlar nasıl giricem birisi düzgünce açıklayabilirmi wapa giriyorum beklletiyor ........

mustafaozgenc01

Üye
arkadaşlar bende Nokia N70 var , 0,facebook a giriyorum ama yazdığım btn yazılarda tuhaf tuhaf kareler felan çıkıyor .bazı ünlü Harfler yerine kareler çıkıyor ve bunu . bunu nasıl düzelte bilirim ? bir bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin , kafayı ycm yoksa , yazdığım hiç birşey anlaşılmıo :S

sagopahayrani

Üye
music player'e girin options'a girin sona go to adress e girip hhtp://0.facebook.com yazın girer sona sayfayı kaydedersnz :D bn ingilizce kullanıomda siz türkcesindende yaparsınız :D

• Beğen
Tepkiler: sananaea
karansa

karansa

Üye
Telefonun internetteyken facebooktayken secenekten ayarlara gel sayfa ayarlarına gir kodlama turunu otomatık yap kesin olur eğer sende bu secenekler yoksa marka model ver ben zaten telef0ncuyun :)

badoman

Üye
Öncelikle müzik çalar menüsüne girmeniz gerekiyor. Daha sonra müzik çalar menüsünde <seçenekler>'e basıp <indirilenler>'i seçip <adrese git>'e giriniz. Açılan sayfaya;

'http://0.facebook.com' yazınız ve giriniz. daha sonra keyifle gezebilirsiniz...

bnmö123

Üye
kardeş sana söyleyeyim müzik çalar=seçenekler=indirilenler=adrese git=orada (abidik gubidik şeyler yazıo):ehesil yerine sıfır (sayıyla).facebook.com yaz bukadar hadi iyi günler

illeqalboy22

illeqalboy22

Üye
arkadaşım bu tür sitelere girmen için harici internet tarayıcılarından girmemen lazım direk telefonun kendi url sinden girmelisin.. fakat nokia'nın yeni modellerinde opera mini kullanılıyor.. ama girmenin bir yolu var müzik çalara girip:
seçenekler --> indirilenler --> adrese git --> (rtsp://) diye bişey yazıyor onu değiştirip http:// yapıyoruz ve telefonun kendi url sinide kullanabiliyoruz :)

----------Eklendi @ 09:53:51 ---------- Yazıldı @ 09:48:38 ----------

bnmö123 kusura bakma gönderini görmedim :good:

Üst Alt