2014 YGS-LYS

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Kötü olmuş ya. Bir şey de diyemezsin çocuğa sonuçta hayatı bağlı sınava. Kalk git deseler sınavı iptal olacak. Vallahi rezil bir sistem ya. O kadar moralim bozuldu ki sınav sonrası anlatamam. Emeklerimin karşılığını alamadığıma mı yanayım neye yanayım şaşırdım.
Geçmiş (yukardaki) yazdıklarına baktım ygsde de heyecan yapmışsınız. İlk defa mı giriyorsunuz sınava

Türe

Türe

Üye
Bende şeker paketini hunharca açanlardan muzdaripim. Sanki o şeker soruları çözdürecek. :ah

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL ve MCR Killjoy
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş (yukardaki) yazdıklarına baktım ygsde de heyecan yapmışsınız. İlk defa mı giriyorsunuz sınava

Hobilerim arasında herhangi bir sınava girdiğimde heyecan yapıp bütün her şeyi unutmak var. Sınav esnasında birden aklıma ailemin arkadaşlarımın beklentileri geliyor olay kopuyor. Sağ olsun arkadaşlarımda "bu sene kesin gidersin istediğin üniversiteye denemelerden eşit ağırlıkçılara göre çok iyi matematik yapıyorsun." Dedikleri için sınavda bir balon misali fıss diye söndüm. Evet bu sene ilk girişim.
Bende şeker paketini hunharca açanlardan muzdaripim. Sanki o şeker soruları çözdürecek. :ah

Onlar şeydir ya, nasıl olsa ben yapamayacağım şekeri ses yaparak yiyeyim dikkatleri dağılsın diyenlerdendir. :ehe

• Beğen
Tepkiler: Türe ve BRKTNL
Invoke

Invoke

Üye
Mat zor muydu? :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi

YGS bölümü kolaydı. Hatta çerezdi. Sınava başlarken bu nasıl sınav dedim. Lys bölümü sonlara doğru boru gibiydi. Sınavdan sonra çoğu sorunun çözümü aklıma geldi ama iş işten geçmişti. Birde 50/50 yetiştiren var mıdır bilmem zira zorluktan ziyade çözümler uzundu. Hele bir ispat sorusu vardı. Evlere şenlik.

Türe

Türe

Üye
Cogu kisi yetistirememis. Ben tum sorulari gordum de cozemediklerim vardi iste. Biraz daha vaktim olsa guzel olacakti.

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar diploma notları açıklanmış bulunmaktadır. adresine tıklayıp bilgilerinizle giriş yapın. Sol tarafta fotoğrafınızın altındaki "eğitim bilgileri" sekmesine tıklayarak en solda diploma notunuzu görebilirsiniz. Diploma notunuzu 0.6 ile çarparsanız Ösym'nin size vereceği okul puanını bulmuş olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: -India- ve Oğuzhan
SheFy

SheFy

Üye
Mat1 i kolayca yaptım rahat rhat çözerken süre baya bi gitti mat2 nin başlarındayken süre bitti. Geo da %60 falan yaptım işte

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Arkadaşlar diploma notları açıklanmış bulunmaktadır. adresine tıklayıp bilgilerinizle giriş yapın. Sol tarafta fotoğrafınızın altındaki "eğitim bilgileri" sekmesine tıklayarak en solda diploma notunuzu görebilirsiniz. Diploma notunuzu 0.6 ile çarparsanız Ösym'nin size vereceği okul puanını bulmuş olursunuz.
Bilgilendirme için teşekkürler. Açıkçası beklediğimden yüksek gelmiş, sevindim notuma sabah sabah :D

Son düzenleme:
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Teşekkürler haber verdiğin için. :) Hemen baktım oradan, hesapladım. Tahmin ettiğim puan geliyor.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Benimde tahmin ettiğimden 1 puan yüksek geliyor. Sanırım ben mezuna kaldım ya. :D

-India-

-India-

Üye
yarınki sınava giren var mı :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
:D sen çalışmışsındır yine, ben hiç bakmadım bütün yıl , az önce baktım biraz. bakalım ne olacak :)

Bende mattan kasıcam diye çalışmadım. Çalışmaya başlayalı 2 gün oluyor. :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sınavlar bitti rahatım. Küçük kutlamayı bugün arkadaşla yaptık. Pazartesi 10 kişilik büyük kutlama var. İçkili falan... :naughty:

• Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ben de giricem bakalım. Ygs'den sonra sıkı skıya çalıştm, özellikle edebbiyat. Niyetim ciddi, hayırlsınla.
Yarın benim gibi ter dökecek olan herkese allah zihin açıklığı versin...

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Ben de giricem bakalım. Ygs'den sonra sıkı skıya çalıştm, özellikle edebbiyat. Niyetim ciddi, hayırlsınla.
Yarın benim gibi ter dökecek olan herkese allah zihin açıklığı versin...
Teşekkür ederiz.. Bekliyoruz sınavdan sonra seni buraya. :ehe

Edit: Vay arkadaş bendeki rahatlığa bakar mısın. Nasıl olsa yine batıracağım diye o kadar rahatım ki. :D

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Invoke

Invoke

Üye
Olduğu kadar, olmadığı kader. :zzz:

• Beğen

Üst Alt