20 45 Ve Hindi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quattro

Quattro

Üye
Biz haddimizide biliriz haddini bildirmesinide biliriz konu çok uzadı....

Alemin fakir fukara edebiyatıyla şampiyonu cincon.....

marsi

Üye
bu sene sampiyonlugun tadını cıkartın çünkü uzun seneler hasret kalacaksınız...

e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
    Konu Sahibi
lütfen konu kapansın diyosun hala laf atıyosun cimbom a asla laf attırmam dikkat edelim

konu kapansın seneyede fener başrılı olur biz burda kardeşlik çerçevesinde olmalıyız

hepimiz bu ülkenin insanlarıyız lütfen....................................

Quattro

Quattro

Üye
Sen attırmazsan bizde attırmayız kardeşim hrekez takımını savucnacak sonuçta bırakın bundan sonra cvp yazmayın zaten ceza alacamışız bırakın fazla almayalım bari... ben bundan sonra yorum yapayacağım bidaha bu konu hakkında

yitik savaşçı

Üye
Bu başlık açılır açılmaz raporlamıştım...

Caine

Caine

Üye
çok gülünç valla

dagi

Üye
ya arkadaşlar elin damatlığı ile gerdeğe giresen o gerdek senin değildir,sen kendini avutursun sonra ele güne rezil olursun.

Salihyet

Salihyet

Üye
Gerekenin yapılacağından şüpheniz olmasın,illaki demir yumrukla yaptırım uygulanacak bi çoşkunuzu dindiremediniz tamam çok zorluklar atlattınız çok neyse çok büyük zorluklarla şampiyon olduğunuzu söylüyorasunuz tamam.ama şu çoşkuyu herkez gibi sokakta mahallede evde bi yerde bazı sınırlar çerçevesinde yapsanız. şu konu hiç bir haber değeri taşımıyor hiç bir şekilde forumumuza yakışır bi konu seçilmemiş "Fenerin hindisi varsa bizim 20:45'imiz var"dercesine acınası bir durumdur bu bana göre kimsenin mali yapısı yada tezahuratını buraya taşımayalım başarıyı alkışlayalım "ezik" gibi kişinin kendini yansıtan laflardan kaçınalım. inşallah sakalım çıkar ve bir gün bir kereciğine yazdıklarımı okursunuz.

yitik savaşçı

Üye
SalihPlus, ben rapor edildiği halde kilitlenmeyen ya da silinmeyen bir konunun foruma yakıştığı kanaatindeyim.

Ayrıca "ezik" kelimesini ilk kullanıp sinirleri laçka eden yine bir fenerli. Bizim kutlamalarımıza karışacağına kaybettiği halde tebrik etmesini bilmeyen, sataşıp aşağılamaktan başka birşey yapmayan Fenerli arkadaşlarını eleştir.

Siz o hindiye eziyet ettinizya hindinin ahı tuttu. Hepsi bu...

SALVADORE

SALVADORE

Üye
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 17 2006, 01&#58;39 PM) [post=336296]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
SalihPlus, ben rapor edildiği halde kilitlenmeyen ya da silinmeyen bir konunun foruma yakıştığı kanaatindeyim.

Ayrıca "ezik" kelimesini ilk kullanıp sinirleri laçka eden yine bir fenerli. Bizim kutlamalarımıza karışacağına kaybettiği halde tebrik etmesini bilmeyen, sataşıp aşağılamaktan başka birşey yapmayan Fenerli arkadaşlarını eleştir.

Siz o hindiye eziyet ettinizya hindinin ahı tuttu. Hepsi bu...
[/b][/quote]

UndeRqRo.uNd

Üye
yazık ya fenere yine biz kazandık. ayrıca fb li arkadaşlar özellikle quatter qocunmasın fal -büyüyüyü bırakıp Allah&#39;a ve Türk halkına kendilerini inandırdıklarında inşallah onlar da önemli başarılar elde ederler..

bir baba hindi seneler öncesinin bir şarkısında qeçiyordu yoksa tuncay zeki olduqundan türetmedi.

lay lay fenerbahçe olamazsın şampiyon......

Salihyet

Salihyet

Üye
Size başarılar diledik tüm fenerbahçeliler olarak ama şu konunun açılış amacı bi kere belli hiç bir haber değeri taşımıyor.bu tür konular taraftar forumlarında açılmalıdır.oturup hindiyi kesmedik o sembolümüz gibi bişey oldu.

cepix

cepix

Üye
Sayın yönetim ;

6-0 Olayı yasak olmuşdu,çok konuşuldugundan gereksiz mesajlar yazıldıgından,ve hatta ğülünç

bi mesajımdan ötürü ceza almıştım,sizce hindiydi,20.45&#39;di bu gibi gereksiz laflar çok uzamadı mı..&#33;&#33;

Ben sıkıldım artık,ne zaman foruma girsem bu konular..&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
aslında kilitlense bu konu fena olmaz bu gün belli bi saatten sonra kapansın bu konu kim ne yazacaksa yazsın içini dökermişçesine değilde yanlış düşüncelere düzeltme açısından.Bütün Galatasaray camiasını ve bu takıma mensup maxicep üyelerini tebrik ediyorum.

perfectlover

Üye
<div class='quotetop'>(UndeRqRo.uNd &#064; May 17 2006, 02&#58;16 PM) [post=336324]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Peki bu ne şimdi? Ben bu mesajı görüpte cevap yazmazsam nasıl Fenerbahçe taraftarıyım ben. Arkadaşlar&#33;&#33;&#33; Lütfen yazdıklarınıza, söylediklerinize dikkat edin. Sizlere yönetim tarafından gösterilen müsammaha da elbet bir gün biter. Ama o zaman iş işten geçmiş olur. "Lay lay"ın anlamını hepimiz biliyoruz. Sabrımızı zorlamayın.

Salihyet

Salihyet

Üye
sakin olalım arkadaşlar bu konuya bundan sonra somut şeyler yazılsın sevinç ve üzüntüyü yeterince yaşadık , ama bu konular gereksiz şeyler.

e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
    Konu Sahibi
bu konuyu ben açtım ve bu haber bütün gaztelerdede bulunmaktaydı nerden biliyim kavga çıkacagını........

jeacona

jeacona

Üye
<div class='quotetop'>(perfectlover &#064; May 18 2006, 05&#58;15 PM) [post=337334]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(UndeRqRo.uNd &#064; May 17 2006, 02&#58;16 PM) [post=336324]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Peki bu ne şimdi? Ben bu mesajı görüpte cevap yazmazsam nasıl Fenerbahçe taraftarıyım ben. Arkadaşlar&#33;&#33;&#33; Lütfen yazdıklarınıza, söylediklerinize dikkat edin. Sizlere yönetim tarafından gösterilen müsammaha da elbet bir gün biter. Ama o zaman iş işten geçmiş olur. "Lay lay"ın anlamını hepimiz biliyoruz. Sabrımızı zorlamayın.
[/b][/quote]

aynen katılıyorum

yitik savaşçı

Üye
Arkadaşlar şampiyonluk kutlamalarında edilen "Lay lay Fenerbahçe olamazsın şampiyon&#33;" tezahüratı tüm televizyon kanallarında yayınlandı. Artık tüm stadlarda bu kalıp kullanılacak sanırım.

"O o Fenerbahçe olamazsın şampiyon&#33;" olarak söylenseydi; kimse karşı çıkmazdı sanırım.

Salihyet

Salihyet

Üye
bizde bi kalıp var biliyomusun acaba.. neyse banlanmak istemiyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...