20 45 Ve Hindi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
    Konu Sahibi
20 45 Ve Hindi
20.45 ve hindi!
Bir baba hindi tezahüratı dün gece Mecidiyeköy’de yankılandı. Adnan Polat da tribünlere sordu: Saat kaç? Yanıt belliydi: 20.45
15.05.2006

,

Son gülen iyi güldü
Galatasaray ile Fenerbahçe arasında müthiş bir rekabete sahne olan lig yarışının finalinde gülen taraf Sarı-Kırmızılı ekip olurken, son tezahüratı yapan taraf da Cim Bom’du. Fenerbahçeli Tuncay Şanlı’nın ilk kez 22 Mart’taki Türkiye Kupası Çeyrek Final ikinci maçı sonrası Ali Sami Yen’de taraftarlarına yaptırdığı tezahürat daha sonra Kadıköy’de oynanan lig maçında da yapılmış, Fenerbahçeliler hep bir ağzından Şükrü Saracoğlu Stadı’nda, “Bir baba hindi...” diye bağırmıştı.

Karşılıklı tezahürat
Futbolcular saha içinde toplanarak, tribünlerle karşılıklı olarak, “Bir baba hindi...” şeklinde tezahürat yaptı. Kutlamalar esnasında en coşkulu futbolcu ise elinden bir an olsun megafonu düşürmeyen Hasan Şaş’tı. Daha sonra ise Adnan Polat sahneye çıktı. Hafta içerisinde, “Pazar akşamı saat 20.45’te şampiyonuz” diyen Galatasaray Başkan Yardımcısı, eline megafonu alarak, “Soruyorum saat kaç?” diye seslendi. Tüm tribünler Polat’ın sorusuna aynı şekilde yanıt verdi: “20.45...”

Quattro

Quattro

Üye
Al işte ezikliklerini yine gösterdiler arkadaş siz fenrebahçenin tezahuratını niye kendinize uyarlıyosunuz belliki içinize oturmuş. O çok mükemmel dediğiniz taraftar grupları kalkmışlar tezehuratı değiştirmişler fenere karşı söylüyorlar bırakın bu işleri istesenizde istemezsenizde bu tezahurat tuncayın söyletmesinde bi başka siz istediğiniz kadar yırtının.....

Tekrar alalım: Bir baba hindi .... bindii....
... dan indi bidaha bindi......

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
allah allah hey allah!!

aynen quattro doru dedin

e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
    Konu Sahibi
o... 4 sene önce de vardı hatta reklam olark bir pınar hindi diye çıkmoştı aaaa......

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
ama tezahurat olarak tuncay ın eseri denebilir gerci tezahurat olarak daha oncedende kullanılıyodu ama tuncay olmasa bu kadar gundemde olmazdı

Quattro

Quattro

Üye
<div class='quotetop'>(e.m.r.e.c.i.x &#064; May 15 2006, 11&#58;31 PM) [post=335314]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
o... 4 sene önce de vardı hatta reklam olark bir pınar hindi diye çıkmoştı aaaa......
[/b][/quote]

Hocam bırak pınarı filan kıvırmayın adam gibi söyleyin evet bize dokundu deyin bu tezahurat sizin ua grubu maşallah lafa gelince en ateşli taraftar ama bi tezahurat bile üretemiyor. Bölemi olunuyo mükemmel taraftarlık? anlataın bana

yitik savaşçı

Üye
Evet; insan&#305;n hislerine dokunuyor. Ancak biz; "Otobüse öyle binilmez; son saniyede böyle binilir" dedik ve rahatlad&#305;k... &#350;imdi siz, o son saniyelerin kuyruk ac&#305;s&#305;n&#305; ya&#351;ayacaks&#305;n&#305;z... Nerde hani rüyalar; nerde hani hayaller? Tarihinin en ba&#351;ar&#305;s&#305;z dönemlerinden birini geçiren Be&#351;ikta&#351;&#39;a Türkiye; tarihinin en fakir dönemini ya&#351;ayan Galatasaray&#39;a Lig kupas&#305;n&#305; kaybeden Fenerbahçe; tarihinin en pahal&#305; kadrosuna verdi&#287;i paraya m&#305; yans&#305;n? Kaçan &#351;ampiyonluklara m&#305;? Muamma...

SALVADORE

SALVADORE

Üye
Tekrar alalım: Bir baba hindi ..fb.. bindii....
..fb. dan indi bidaha bindi..fb....

arkadaş yazıyı yazmışsın ama fb harflerini unutmuşsun ben tamamlayı verdim teşekkür etmene gerek yok

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Edit..

yitik savaşçı

Üye
Denizli maçı vermedi değil mi size?

SALVADORE

SALVADORE

Üye
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; May 16 2006, 12&#58;44 AM) [post=335402]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; May 16 2006, 12&#58;40 AM) [post=335400]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

arkadaş yazıyı yazmışsın ama fb harflerini unutmuşsun ben tamamlayı verdim teşekkür etmene gerek yok
[/b][/quote]

Buna ancak gülerim.Fenerbahçe mi inmiş ??? Asıl cimbom yerin dibine girdi, daha düne kadar Adnan POlat tv kanallarında dilencilik yapıyordu.Allah rızası için,futbolcular aç,top alacak paramız yok...

Dilencide parasını aldıktan sonra 5,yıldızlı otelde kalıyor ama ne oluyor sonuç dilenci yine dilenci.
[/b][/quote]
bizim sizin kadar paramız yok ama bizde galatasaray ruhu var parayla sadet olsaydı real madrid olurdu ayrıca gs yardımda ben 5 bin ytl para yardımı yaptım bizler zor durumda galatasarayımıza yardım ederiz ve kupalarıda alırız

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Edit...

SALVADORE

SALVADORE

Üye
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; May 16 2006, 01&#58;08 AM) [post=335422]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; May 16 2006, 12&#58;57 AM) [post=335411]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; May 16 2006, 12&#58;44 AM) [post=335402]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; May 16 2006, 12&#58;40 AM) [post=335400]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]

Buna ancak gülerim.Fenerbahçe mi inmiş ??? Asıl cimbom yerin dibine girdi, daha düne kadar Adnan POlat tv kanallarında dilencilik yapıyordu.Allah rızası için,futbolcular aç,top alacak paramız yok...

Dilencide parasını aldıktan sonra 5,yıldızlı otelde kalıyor ama ne oluyor sonuç dilenci yine dilenci.
[/b][/quote]
bizim sizin kadar paramız yok ama bizde galatasaray ruhu var parayla sadet olsaydı real madrid olurdu ayrıca gs yardımda ben 5 bin ytl para yardımı yaptım bizler zor durumda galatasarayımıza yardım ederiz ve kupalarıda alırız
[/b][/quote]

Bravo seni tebrik ederim. Türkiye&#39;de aç açık kalmadı bir tek galatasaray var zaten.Onca ekmek parası dahi bulamayan,sokakta yatan,okuyamayann çocuklar, bir pazarın sonunda giderek atılan sebze meyveleri toplayan insan varken siz futbolcularınızı mimaiye,hawaiiye yollayın ....

Kupalar alınır,kutlanır,sevinilir ama bir yere kadar...Ben de zamanı geldi avrupadaki başarılı nedneiyle Galatasaray ile gurur duydum ama hiçbir zaman körü körü bağlanmadım futbola.

Bir ülkede futbola duyulan fanatiklikten dolayı insanlar bıçaklanıyor,yaralanıyor ve hatta ölüyorsa orada futbol değil ezikliğin tatmini için yapılan bir insanlık dışı eğlence vardır.Aynı akbabaların ölü hayvanlara saldırması gibi yanii..
[/b][/quote]
bilip bilmeden saçma sapan yazı yazma Onca ekmek parası dahi bulamayan,sokakta yatan,okuyamayann çocuklar, bir pazarın sonunda giderek atılan sebze meyveleri toplayan insan varken siz futbolcularınızı mimaiye,hawaiiye yollayın ....sen benim yanımdamısında fakirlere yardımı yapıp yapmadıgımı yazıyorsun bilip bilmeden yazı yazma bir daha şu ana kadar kaç tane fakire yardım yaptıgımı biliyormusun bilip bilmeden bir daha yazı yazma

FrontmaN

FrontmaN

Üye
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; May 16 2006, 01&#58;18 AM) [post=335428]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; May 16 2006, 01&#58;08 AM) [post=335422]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; May 16 2006, 12&#58;57 AM) [post=335411]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]

[/b][/quote]
[/b][/quote]

Bravo seni tebrik ederim. Türkiye&#39;de aç açık kalmadı bir tek galatasaray var zaten.Onca ekmek parası dahi bulamayan,sokakta yatan,okuyamayann çocuklar, bir pazarın sonunda giderek atılan sebze meyveleri toplayan insan varken siz futbolcularınızı mimaiye,hawaiiye yollayın ....

Kupalar alınır,kutlanır,sevinilir ama bir yere kadar...Ben de zamanı geldi avrupadaki başarılı nedneiyle Galatasaray ile gurur duydum ama hiçbir zaman körü körü bağlanmadım futbola.

Bir ülkede futbola duyulan fanatiklikten dolayı insanlar bıçaklanıyor,yaralanıyor ve hatta ölüyorsa orada futbol değil ezikliğin tatmini için yapılan bir insanlık dışı eğlence vardır.Aynı akbabaların ölü hayvanlara saldırması gibi yanii..
[/b][/quote]
bilip bilmeden saçma sapan yazı yazma Onca ekmek parası dahi bulamayan,sokakta yatan,okuyamayann çocuklar, bir pazarın sonunda giderek atılan sebze meyveleri toplayan insan varken siz futbolcularınızı mimaiye,hawaiiye yollayın ....sen benim yanımdamısında fakirlere yardımı yapıp yapmadıgımı yazıyorsun bilip bilmeden yazı yazma bir daha şu ana kadar kaç tane fakire yardım yaptıgımı biliyormusun bilip bilmeden bir daha yazı yazma
[/b][/quote]

Türkiye&#39;de tek aç tek sokakta yatan vs bile kalsa hala sorumluyuz.Onların sorunları milletimizin sorunudur.Benim düşüncem böyle zaten dikkat ettiysen seni tebrik ettim başta. Ben ilk önce yaramı sarar sonra eğlenceme bakarım.

cenkozgen

cenkozgen

Üye
kimsenin kimseyi yaptıklarından dolayı yargılama hakkı yoktur. herkes kendiyle ilgilensin, kendi insanlığını sorgulasın. var oluş sebebini anlamaya çalışsın. kim kime iyilik yapmıssa yapmıstır ve bunun karşılığını alacaktır da zaten. kimse yapmadığı bi iyi davranıstan ötürü suçlanamaz...

kimsenin kimseyi yaptıklarından dolayı yargılama hakkı yoktur. herkes kendiyle ilgilensin, kendi insanlığını sorgulasın. var oluş sebebini anlamaya çalışsın. kim kime iyilik yapmıssa yapmıstır ve bunun karşılığını alacaktır da zaten. kimse yapmadığı bi iyi davranıstan ötürü suçlanamaz, ki kimin neyi ne zaman ne kadar yaptığını bilme sansımızın da olmadığını da unutmayalım.

SALVADORE

SALVADORE

Üye
ben iş adamıyım ve ben bu siteye sitresimi atmak için ugruyorum .keşke herkes senin gibi düşünse ama nafile düşünen zenginlerin sayısı çok az

Caine

Caine

Üye
dün akşam hindiye benzeyen tuncay stat ortasında ..... gibi agladııı. onun o halini gördümyaa artık hindi değil deve binse ne yazar

FrontmaN

FrontmaN

Üye
<div class='quotetop'>(cenkozgen &#064; May 16 2006, 01&#58;29 AM) [post=335430]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kimsenin kimseyi yaptıklarından dolayı yargılama hakkı yoktur. herkes kendiyle ilgilensin, kendi insanlığını sorgulasın. var oluş sebebini anlamaya çalışsın. kim kime iyilik yapmıssa yapmıstır ve bunun karşılığını alacaktır da zaten. kimse yapmadığı bi iyi davranıstan ötürü suçlanamaz...

kimsenin kimseyi yaptıklarından dolayı yargılama hakkı yoktur. herkes kendiyle ilgilensin, kendi insanlığını sorgulasın. var oluş sebebini anlamaya çalışsın. kim kime iyilik yapmıssa yapmıstır ve bunun karşılığını alacaktır da zaten. kimse yapmadığı bi iyi davranıstan ötürü suçlanamaz, ki kimin neyi ne zaman ne kadar yaptığını bilme sansımızın da olmadığını da unutmayalım.
[/b][/quote]

Evet haklısın kardeş zaten ben sadece öneride bulundum.Bazı şeylerde toplum olmayı başaramıyoruz.Sporu da kardeşçe oynanarsak hepimiz mutlu oluruz.İnsanların üzerine çok gidildiğinde, kontrolden çıkabiiliyor.Bend de bugun gs hakkında kırıcı sözler yazdım onun için onları şimdi editliyorum.

ilker

Üye
<div class='quotetop'>(Quattro &#064; May 15 2006, 11&#58;27 PM) [post=335308]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Al işte ezikliklerini yine gösterdiler arkadaş siz fenrebahçenin tezahuratını niye kendinize uyarlıyosunuz belliki içinize oturmuş. O çok mükemmel dediğiniz taraftar grupları kalkmışlar tezehuratı değiştirmişler fenere karşı söylüyorlar bırakın bu işleri istesenizde istemezsenizde bu tezahurat tuncayın söyletmesinde bi başka siz istediğiniz kadar yırtının.....

Tekrar alalım: Bir baba hindi .... bindii....
... dan indi bidaha bindi......
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(Quattro &#064; May 15 2006, 11&#58;38 PM) [post=335325]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(e.m.r.e.c.i.x &#064; May 15 2006, 11&#58;31 PM) [post=335314]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

Hocam bırak pınarı filan kıvırmayın adam gibi söyleyin evet bize dokundu deyin bu tezahurat sizin ua grubu maşallah lafa gelince en ateşli taraftar ama bi tezahurat bile üretemiyor. Bölemi olunuyo mükemmel taraftarlık? anlataın bana
[/b][/quote]

fukara avuntuusu yapmayın tebrik edin ve üzülün son saniyeye

aklınızla şööle bi mantık kuruyosunuz ve kahralıyosuz biz çok büyüğüz nasıl olamadık die
aslında büyük olanı herkes öncedende biliodu şimdi pekiştirdi o yüzden fazla kasmayın yok taraftar tezahurat bulamadı felan yıkkar öncesi sööölenen bi tezahuratı tuncay şimdi sööledi die bun tncya mal etmenin bir anlamı yok siz asıl bjkden çaldığınız tezahrata bakın gerçi onlarda ağzınızın payını vri

GALATASARAY ve BEŞİKTAŞI KUTLUYORUM
fb lilerede geçmiş olsun diorum
iki kupayı getirin bize

Quattro

Quattro

Üye
Fukara avuntusu yapan biz değil sizin yönetiminizdir. Ayrıca önceki yazdığım yazıda polemiğe girmemek için ... bıraktığım yerleri herhangi bir tartışmaya yervermemek için boş bırakmıştım ama salvadore arkadaşımız doldurmuş. Kendisini burdan kınıyorum. Caine tuncay stad ortasında ağladı demişsin hadi tuncay şampiyonluğu kaybetti diye ağlıyor bjk derbisinde sizin .... ın kralı hakan son saiyede gelen gol için salya sümük ağlamadımı ozaman .... gibi ağlayan bi futbolcumz daha var demektir.

Bir baba hindi cincona bindi..
cincondan indi bi daha bindi.. (dorusu budur)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...