Ronaldo Bile Kıskandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
delrico

delrico

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ronaldo Bile Kıskandı
Portekiz Milli Takımı'nın kampında lı taraftarların büyük ilgisiyle karşılaşan Quaresma yaşananları anlattı: “Cristiano Ronaldo yapılan tezahüratlara çok şaşırdı ve ne kadar sevildiğimi anladı. Bu durumu o bile kıskandı”

İstanbul - ’a geldiği günden beri taraftarların 1 numarası olan , Portekiz Milli Takımı’nda da yalnız kalmamıştı. Portekiz kafilesi, Danimarka’yla oynadığı maç öncesinde otele geçerken Siyah-Beyazlı futbolseverler, Q7’yi tezahüratlarla karşılaşmaştı. Yıldız futbolcu, o anda yaşananları anlattı.

Gösterilen ilginin kendisi için de sürpriz olduğunu belirten Quaresma, “Türkiye’de bunlara alıştım. Ancak milli takımda, Portekizliler dışında hiç kimse bir oyuncuya böyle tezahüratlar yapmamıştı. Bu durumu Ronaldo bile kıskandı. Hatta bana takılıp, “Bunlar senin fan club üyelerin mi?” dedi. Yaşananlara o da çok şaşırdı. Nereye gitsem lılar arkamdan geliyor. Avrupa’nın önemli kulüplerinde oynadım, ancak böyle bir seyirci hiç görmedim. Gerçekten çok mutluyum” ifadesini kullandı.

‘Umarım Türkiye’yle oynarız’
Ronaldo’yu Türkiye’ye davet ettiğini belirten Q7, “Daha önce de İstanbul’da bulunmuştu, ancak maçımıza gelememişti. Eğer kendi programıyla kesişmezse, bir gün gelip İnönü Stadı’nda ’ın maçını izleyecek” dedi.

Euro 2012 Play-Off’unda Bosna Hersek’le eşleştiklerini hatırlatan Portekizli futbolcu, “Kuradan önce Türkiye’nin çıkmaması için temennide bulundum. Çünkü iki ülkenin de şampiyonada olması gerektiğini düşünüyorum. Umarım Euro 2012’nin finalinde Türkiye’yle oynarız” diye konuştu.

India

India

Üye
ronaldo messi'yide kıskanıyor ama belli etmiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...