20 45 Ve Hindi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilker

Üye
<div class='quotetop'>(Quattro &#064; May 16 2006, 10&#58;58 AM) [post=335516]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Fukara avuntusu yapan biz değil sizin yönetiminizdir. Ayrıca önceki yazdığım yazıda polemiğe girmemek için ... bıraktığım yerleri herhangi bir tartışmaya yervermemek için boş bırakmıştım ama salvadore arkadaşımız doldurmuş. Kendisini burdan kınıyorum. Caine tuncay stad ortasında ağladı demişsin hadi tuncay şampiyonluğu kaybetti diye ağlıyor bjk derbisinde sizin .... ın kralı hakan son saiyede gelen gol için salya sümük ağlamadımı ozaman .... gibi ağlayan bi futbolcumz daha var demektir.

Bir baba hindi cincona bindi..
cincondan indi bi daha bindi.. (dorusu budur)
[/b][/quote]
şu an yaptığın bile fukara avuntusu ne tartışıcam tr liginin ikincisini tutan bi adamkla
kolay gelsin ii günler ..........

Quattro

Quattro

Üye
<div class='quotetop'>(ilker &#064; May 16 2006, 11&#58;54 AM) [post=335542]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Quattro &#064; May 16 2006, 10&#58;58 AM) [post=335516]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Fukara avuntusu yapan biz değil sizin yönetiminizdir. Ayrıca önceki yazdığım yazıda polemiğe girmemek için ... bıraktığım yerleri herhangi bir tartışmaya yervermemek için boş bırakmıştım ama salvadore arkadaşımız doldurmuş. Kendisini burdan kınıyorum. Caine tuncay stad ortasında ağladı demişsin hadi tuncay şampiyonluğu kaybetti diye ağlıyor bjk derbisinde sizin .... ın kralı hakan son saiyede gelen gol için salya sümük ağlamadımı ozaman .... gibi ağlayan bi futbolcumz daha var demektir.

Bir baba hindi cincona bindi..
cincondan indi bi daha bindi.. (dorusu budur)
[/b][/quote]
şu an yaptığın bile fukara avuntusu ne tartışıcam tr liginin ikincisini tutan bi adamkla
kolay gelsin ii günler ..........
[/b][/quote]

Al bi eziklik göstergesi daha..

Caine

Caine

Üye
20:45 yani açılımını yapiyorummmm.

20= denizli
45= manisa
hepsi eder şampiyon gs

20:45

20+45= 65 (van) şampiyon galatasarayyyy...

kıskananlarrrrrrrrrrrrr çatlasınnnnnnnnnnnnnnnnnn

yitik savaşçı

Üye
Eziklik mi? Türkiye Kupası kimin? Süper Lig Kupası kimin? Nerde hani hayaller; nerde hani rüyalar?

Salihyet

Salihyet

Üye
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 16 2006, 12&#58;18 AM) [post=335383]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Evet; insanın hislerine dokunuyor. Ancak biz; "Otobüse öyle binilmez; son saniyede böyle binilir" dedik ve rahatladık... Şimdi siz, o son saniyelerin kuyruk acısını yaşayacaksınız... Nerde hani rüyalar; nerde hani hayaller? Tarihinin en başarısız dönemlerinden birini geçiren Beşiktaş&#39;a Türkiye; tarihinin en fakir dönemini yaşayan Galatasaray&#39;a Lig kupasını kaybeden Fenerbahçe; tarihinin en pahalı kadrosuna verdiği paraya mı yansın? Kaçan şampiyonluklara mı? Muamma...
[/b][/quote]
Sanki kupayıda şampiyonluğuda söküp aldınız elle kolla meselelerini gündemde tutarak basının motivasyonuyla şampiyon oldunuz yeri geldi bjk&#39;li oldunuz yeri geldi manisalı bile oldunuz AMA KENDİNİZ OLAMADINIZ (biz hep kendimizdik 6. olduğumuz sezon bile o taraftar taraftarlığı öğretti ve yine o muhteşem stadı doldurdu)

<div class='quotetop'>(ilker &#064; May 16 2006, 10&#58;39 AM) [post=335512]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Quattro &#064; May 15 2006, 11&#58;27 PM) [post=335308]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Al işte ezikliklerini yine gösterdiler arkadaş siz fenrebahçenin tezahuratını niye kendinize uyarlıyosunuz belliki içinize oturmuş. O çok mükemmel dediğiniz taraftar grupları kalkmışlar tezehuratı değiştirmişler fenere karşı söylüyorlar bırakın bu işleri istesenizde istemezsenizde bu tezahurat tuncayın söyletmesinde bi başka siz istediğiniz kadar yırtının.....

Tekrar alalım: Bir baba hindi .... bindii....
... dan indi bidaha bindi......
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(Quattro &#064; May 15 2006, 11&#58;38 PM) [post=335325]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(e.m.r.e.c.i.x &#064; May 15 2006, 11&#58;31 PM) [post=335314]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
o... 4 sene önce de vardı hatta reklam olark bir pınar hindi diye çıkmoştı aaaa......
[/b][/quote]

Hocam bırak pınarı filan kıvırmayın adam gibi söyleyin evet bize dokundu deyin bu tezahurat sizin ua grubu maşallah lafa gelince en ateşli taraftar ama bi tezahurat bile üretemiyor. Bölemi olunuyo mükemmel taraftarlık? anlataın bana
[/b][/quote]

fukara avuntuusu yapmayın tebrik edin ve üzülün son saniyeye

aklınızla şööle bi mantık kuruyosunuz ve kahralıyosuz biz çok büyüğüz nasıl olamadık die
aslında büyük olanı herkes öncedende biliodu şimdi pekiştirdi o yüzden fazla kasmayın yok taraftar tezahurat bulamadı felan yıkkar öncesi sööölenen bi tezahuratı tuncay şimdi sööledi die bun tncya mal etmenin bir anlamı yok siz asıl bjkden çaldığınız tezahrata bakın gerçi onlarda ağzınızın payını vri

GALATASARAY ve BEŞİKTAŞI KUTLUYORUM
fb lilerede geçmiş olsun diorum
iki kupayı getirin bize

[/b][/quote]
FENERBAHÇE&#39;yazılırken bile asildir onu küçük yazarak aşşağılamaya çalışanlar yaptıklarının bilincinde olmadan kendilerini aşşağılıyorlar.
Tanımmı istiyodunuz:Mükemmel taraftarlık 6.Ken bile stadı doldurmaktır
Yırtınan bizmişiz
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 16 2006, 02&#58;55 PM) [post=335683]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Eziklik mi? Türkiye Kupası kimin? Süper Lig Kupası kimin? Nerde hani hayaller; nerde hani rüyalar?
[/b][/quote]
Türkiye kupası kimin?? bize elenen kimdi ?&#33;
Süper kupa elle kolla değil dille yok elle gol atmışız falan filan maçın yapıldığı yerde o açıdan kamera koyacak para bile yok fakirlik o dur sizin gibi 5 yıldızlı yaşayip dilencilik yapmak değil.
Sizinki şöyle oluyo galiba;
Elle kolla Ayaklada değil Dille
Parayla değil beleşşş.

yitik savaşçı

Üye
Rezillik&#33; Sen &#351;ampiyonu iki maçta da yen; ama &#351;ampiyon olama... &#304;&#351;te ezikli&#287;in ba&#351;lad&#305;&#287;&#305; yer...

Yasminozz

Yasminozz

Üye
<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 16 2006, 03&#58;19 PM) [post=335706]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Rezillik&#33; Sen şampiyonu iki maçta da yen; ama şampiyon olama... İşte ezikliğin başladığı yer...
[/b][/quote]

+123456789

Salihyet

Salihyet

Üye
Kime ezik dediğini sanıyosun ceza almaya çok meraklısın bakıyorum.
Yukarıda yazdıklarımı malesef okumuşsanda anlayamamışsın demekki

SALVADORE

SALVADORE

Üye
<div class='quotetop'>(SalihPlus &#064; May 16 2006, 02&#58;57 PM) [post=335687]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
seri başı olayı nedir ya ? ben anlamaedım torba morba falan filan ???&#33;
[/b][/quote]
sayın ve çok degerli SalihPlus arkadaşım sen daha kuralları bilmiyorsun 1.2.3 torbaların ne oldugunu bilmiyorsun burada bilginçlik yapıyorsun arkadaş sanada suç bulamıyorum torbaları bilmemen normal avrupa maçlarında deneyiminiz yok sınırı geçmenizle içeri girmeniz bir oluyor

yitik savaşçı

Üye
Ezik diyerek sataşan kim bu başlıkta önce ona bak...

Ayrıca siz ölçülü olamıyorsunuz...

Manchester United&#39;ın 40 yıllık yenilmezlik serisine son verdi diye Avrupa kupası kazanmış gibi sevinenler mi büyük kulüp taraftarı?
Galatasaray&#39;ı yendiğinde şampiyon olmuşçasına şovlar hazırlayan ve sevinenler mi büyük kulüp taraftarı?
Şampiyonluğu kaptırdıktan sonra hâlâ ezik sataşması yapanlar mı büyük kulüp taraftarı?

Kazanınca sevinmeyi bildiğiniz kadar kaybedince kabullenmeyi de bilseydiniz...

Salihyet

Salihyet

Üye
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; May 16 2006, 03&#58;40 PM) [post=335727]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(SalihPlus &#064; May 16 2006, 02&#58;57 PM) [post=335687]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
seri başı olayı nedir ya ? ben anlamaedım torba morba falan filan ???&#33;
[/b][/quote]
sayın ve çok degerli SalihPlus arkadaşım sen daha kuralları bilmiyorsun 1.2.3 torbaların ne oldugunu bilmiyorsun burada bilginçlik yapıyorsun arkadaş sanada suç bulamıyorum torbaları bilmemen normal avrupa maçlarında deneyiminiz yok sınırı geçmenizle içeri girmeniz bir oluyor
[/b][/quote]
Bilmemek değil öğrenmemek ayıp&#33;&#33;

<div class='quotetop'>(yitik savaşçı &#064; May 16 2006, 03&#58;40 PM) [post=335729]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ezik diyerek sataşan kim bu başlıkta önce ona bak...

Ayrıca siz ölçülü olamıyorsunuz...

Manchester United&#39;ın 40 yıllık yenilmezlik serisine son verdi diye Avrupa kupası kazanmış gibi sevinenler mi büyük kulüp taraftarı?
Galatasaray&#39;ı yendiğinde şampiyon olmuşçasına şovlar hazırlayan ve sevinenler mi büyük kulüp taraftarı?
Şampiyonluğu kaptırdıktan sonra hâlâ ezik sataşması yapanlar mı büyük kulüp taraftarı?

Kazanınca sevinmeyi bildiğiniz kadar kaybedince kabullenmeyi de bilseydiniz...
[/b][/quote]
O taraftarla ölçülü olmak mümkünmü gol atınca bile şampiyon olmuş gibi gaz veriyolar adama

hidayet

hidayet

Üye
arkadaşlar neden bu kadar kırıcısınız anlamıyorum

biraz sakin olun

1-şampiyon kutlanır
2-diğer takımlara başarılar dilenir o kadar

fazla söz zarardır zaten herkes takımıyla ilgili gerçekleri biliyor herkes kendince haklıdır
ortamı germenin bir anlamı yok

AntiTuk

Üye
şu fenerlilere iice acımaya başlıorum yaa
2 hafta önce 2 kupa hayalleri vardı 2 hafta sonunda ala ala b_b_yı aldılar
BİDE DİKKAT EDİLMEYEN BİŞE WAR SAAT 21.10 GALATASARAYIMIZ ŞAMPİYON&#33;&#33;&#33;

ilker

Üye
ben ezik kelimesini yazdım die bu forumda iki kere aynı sebepten uzaklaştırma aldım 15 gün ama
arakadaşlar ezikliklerini ve rezillikleri bile bile hiç utanma sıkılma kaygısı taşımadan kendisini her alanada geçmiş olan ve bu sene türkiye liginin şampiyonu bir klube ezik diorlar

SALVADORE

SALVADORE

Üye
süpersin ukalaboy helal olsun

ukalaboy

ukalaboy

Üye
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; May 16 2006, 09&#58;01 PM) [post=335942]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
süpersin ukalaboy helal olsun
[/b][/quote]
saol dostum:)

e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
    Konu Sahibi
alemin kralı galatasaray..................................................

SALVADORE

SALVADORE

Üye
THE END Bu konu burada kapansın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...