2 Tane sevgilim var ve 2'sinide seviyorum :O

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrt0n Senna

Ayrt0n Senna

Üye
ikisinide seviyorum ikiside beni seviyor nasıl ayran gönüllüyüm çözemedim ikisiylede evlilik konuları konuşuyoruz nasıl çıkıcam şu işin içinden :dry:

:halay2:düğünümde bu tiple halay çekicem bu gidişle :cigara:
Oh ohh Allah başka dert vermesin [emoji51]

maxirabit

maxirabit

Üye
Okulda ki arkadaşlarına selam söylersin :dance:

Asosyallikten ne yapacağını şaşırmışşsın git bi dışarda hava falan al ama tabi sen yakında nefeside biligisayar ekranından çekmeye çalışırsın

• Beğen
Tepkiler: SHS, .NeXuS., SoulsEagle ve 2 diğerleri

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
Asosyallikten ne yapacağını şaşırmışşsın git bi dışarda hava falan al ama tabi sen yakında nefeside biligisayar ekranından çekmeye çalışırsın

Yediremedin mi hayırdır ? İstediğim yerden alırım ama sen baya baya kapak oldun şuanda.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
asosyallikle ne alakası var bnde dışarıya da çok çıkıyom telefonla da çok mesajlaşıyom telefonla çok mesajlaşan asosyal mi oluyo

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Senden iyisi şamda kayısı :)

Bir kalbe iki gönül sığmaz.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
asosyallikle ne alakası var bnde dışarıya da çok çıkıyom telefonla da çok mesajlaşıyom telefonla çok mesajlaşan asosyal mi oluyo
Sosyal ağlardan konuştuğum kızlarla hep goruşmuşumdur ama bunlar geri kafalı naparsın.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Sosyal ağlardan konuştuğum kızlarla hep goruşmuşumdur ama bunlar geri kafalı naparsın.
birde bu kadar özellikli telefonlar boşuna mı yapıldı hangi sosyal ağı kullanıyosan sokakta gezerken de 2dk telefonu açıp kullanırsın bunun asosyallikle hiçbir alakası yok ya bni burda bekle diyorsa adam sosyal ağdan mesajını okumadan adamın 2dk mesajlaştığını görünce aa asosyal bu baksana mı diyeceksiniz hemen
Senden iyisi şamda kayısı :)

Bir kalbe iki gönül sığmaz.
biraz sıkışırlar ama o kadarı da olsun :naughty:

sedat5453

Üye
Dostum o kızlarda nette senin gibi aynı soruyu soruyor olabilirler.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Saçmalık...

yunus4554

yunus4554

Üye
Bende yiyom, fıstığın kilosu 6 tl :ehe
30 demek istedin herhalde cunku biz fistik agacindan koparip islenmemis vaziyette kilosu 10 tl ye satiyoruz demek ki adam sana verdiginden sermiyesine 4 tl zarar da bence git bi 20 30 kilo al cunku sudan ucuz :D

SHS

SHS

Üye
30 demek istedin herhalde cunku biz fistik agacindan koparip islenmemis vaziyette kilosu 10 tl ye satiyoruz demek ki adam sana verdiginden sermiyesine 4 tl zarar da bence git bi 20 30 kilo al cunku sudan ucuz :D

Ya cinsine göre değişir herhalde, onunda bi kârı vardır, gerçekten ama tuzlu fıstık alıyoruz :D

DDorlion

DDorlion

Üye
Birini daha ustun tutuyosundur iyi dusun ikiside elinde patlamasin

The Pierre

The Pierre

Üye
Eğer ikisi arasında kaldıysan sonradan aşık olduğunu seç çünkü birincisini sevseydin ikincisi olmazdı...

Üst Alt