2. el samsung monte alcan yardım x2 00ım var

Sponsorlu Bağlantılar

radres_75

Üye
    Konu Sahibi
2. el samsung monte alcan yardım x2 00ım var
arkadaşta samsung monte var kamera 3.2 wi fi var 3g var 250 tl diyor ( yeni aldı 3 ay kadar temiz ve garantili 0 ı 500 tl )

bende x2 00 var 5 mgp kamera var flash var wifi ve 3 g yok ( temiz sayılır 8 ay oldu garantili 300 e almıstım ötv zamından sonra 390 oldu)

sorularım şunlar benim telefon 2. ele kaça gider bi telciye sordum 160 dedı normal mi

ve 2. el temiz samsung monte (garantili) 250 eder mi şimdiden teşekkürler..

----------Eklendi @ 14:11:30 ---------- Yazıldı @ 13:58:58 ----------

uppppppppp

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
montenin sıfırını 400tl ye bulabilirsin.
x2-00 ı 160tl civarı satabilirsin. normal

montenin ikinci el fiyatları genelde 200-250tl zaten. ama ben sana wave 525 öneririm. çünkü montenin işletim sistemi yok. ama wave in bada işletim sistemi var. yinede sen bilirsin.

radres_75

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardesım. bu işletım sıstemı ne işe yarıyor

----------Eklendi @ 16:53:24 ---------- Yazıldı @ 16:26:37 ----------

upppppppp

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
sağol kardesım. bu işletım sıstemı ne işe yarıyor

----------Eklendi @ 16:53:24 ---------- Yazıldı @ 16:26:37 ----------

upppppppp
İşletim sistemi sadece daha fazla oyun/uygulama demek Wave525'in işletim sistemi çöpten zaten. Monte'ye devam derim. Uygulama/Oyun var yani Monte'de de. Onun dışında 250 tl 2. el Monte için normal bir fiyat. Senin telefonu da 160 tlden almaları normal yani piyasa dengesinde.

• Beğen
Tepkiler: "ForeverAlone"

radres_75

Üye
    Konu Sahibi
sağolun teşekkür ederim iyi akşamlar

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
İşletim sistemi sadece daha fazla oyun/uygulama demek Wave525'in işletim sistemi çöpten zaten. Monte'ye devam derim. Uygulama/Oyun var yani Monte'de de. Onun dışında 250 tl 2. el Monte için normal bir fiyat. Senin telefonu da 160 tlden almaları normal yani piyasa dengesinde.

kendi kullandığın telefon diye atıp tutuyon. monte de oyun var mış söyle oyunları ? java tabanlı :alkis
wave de bi kere samsung apps var. uygulama, oyun sıkıntısı yok. en basitinden monte de qwerty klavye bile yok. mesaj bölümü vasat. sohbet görünümü yok. social hub yok. facebook, twitter gibi uygulamalr yok. bunlar en basiti yani.. ayrıca bada 2.0 güncellemesi gelicek. monteye güncelleme gelicek mi ? gelemez dimi işletim sistemi yok :ehe menüsü bile yeter diyorum.

samsung monte :

Samsung wave 525

BADA 2.0 :

Dış görüntüsüne bakalım :ehe

ayrıca wavede iphone daki gibi mesajlaşabilirsin. qwerty + sohbet görünümü.

Kamera olarakta wave 525 daha üstün. şimdi sakın ikiside 3 mp deme. sen o telefon ile aşağıdaki fotoğraftan çek. göreyim seni.

yorumlar genelde hep bu 8mp olamasın. gibiydi.. :ehe (fotoğrafın kaltesi yükleyince düştü)

neyse sen karar ver ama herkese sor bu ikisi arasında wave 525 diyeceklerdir.

----------Eklendi @ 18:45:15 ---------- Yazıldı @ 18:39:03 ----------

ayrıca wave 525e monte için olan java oyunları da yükleyebilirsin. hemde bada için olan oyunları..
ama monte de sadece java taban.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
kendi kullandığın telefon diye atıp tutuyon. monte de oyun var mış söyle oyunları ? java tabanlı :alkis
wave de bi kere samsung apps var. uygulama, oyun sıkıntısı yok. en basitinden monte de qwerty klavye bile yok. mesaj bölümü vasat. sohbet görünümü yok. social hub yok. facebook, twitter gibi uygulamalr yok. bunlar en basiti yani.. ayrıca bada 2.0 güncellemesi gelicek. monteye güncelleme gelicek mi ? gelemez dimi işletim sistemi yok :ehe menüsü bile yeter diyorum.

samsung monte :

Samsung wave 525

BADA 2.0 :

Kamera olarakta wave 525 daha üstün. şimdi sakın ikiside 3 mp deme. sen o telefon ile aşağıdaki fotoğraftan çek. göreyim seni.

yorumlar genelde hep bu 8mp olamasın. gibiydi.. :ehe (fotoğrafın kaltesi yükleyince düştü)

ayrıca wave 525e monte için olan java oyunları da yükleyebilirsin. hemde bada için olan oyunları..

Hahaha kardeşim fazla abartmışsın montede qwerty var mesaj yeri neden vasat olsun ve ayrıca samsung apps nerdeyse her telde var.O koyduğun menü resimlerinde fazla fark göremiyorum zevke bağlı işdir görüntü işi :) Ayrıca fotoğraflarına çok fazla güvenme aynı çözünürlükte çekiyorlar çünkü:oke:sadece güzel yakalamışsın.Facebook twitter gibi uygulamalar yokmu:kop:Biraz araştırında gelin bu arada görüntülü görüşmeye hiç değinmemişsin.Güncelleme konusunda haklısın ona karşı değilim.Yanlız çok abartmışsın son resimlerede dikkatli bak derim monte çok daha iyi duruyor.:yuruMontenin ekranı daha çok pixel yoğunluğuna sahip yani daha iyi görüntü sağlıyor.Montenin çektiği video çözünürlüğü fazla.Ayrıca depolama kapasitesi yaklaşık 2 kat.Senin Samsung Apps dediğin şeydede en fazla 500 uygulama bulunuyor
:kop:Sırf badasına bakıp alınacak tel değil yani.:yuru

radres_75

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş kafamı karıştırdı :D qwerty yok mu monte de ve pcden uygulama atamıyormuyum direk usb ile ??

----------Eklendi @ 19:30:37 ---------- Yazıldı @ 19:20:12 ----------

valla benım için pcden istediğim zaman istediğim uygulamayı programı usb kablosu ile telefonuma atayım ve sosyal ağlar için olsun ve mesajlaşması iyi olsun yeter. monte de usb veya kartokuyucuyla bir şey atılabiliyorm u program uygulama falan ??

----------Eklendi @ 19:37:14 ---------- Yazıldı @ 19:30:37 ----------

uppppp

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye

Hahaha kardeşim fazla abartmışsın montede qwerty var mesaj yeri neden vasat olsun ve ayrıca samsung apps nerdeyse her telde var.O koyduğun menü resimlerinde fazla fark göremiyorum zevke bağlı işdir görüntü işi :) Ayrıca fotoğraflarına çok fazla güvenme aynı çözünürlükte çekiyorlar çünkü:oke:sadece güzel yakalamışsın.Facebook twitter gibi uygulamalar yokmu:kop:Biraz araştırında gelin bu arada görüntülü görüşmeye hiç değinmemişsin.Güncelleme konusunda haklısın ona karşı değilim.Yanlız çok abartmışsın son resimlerede dikkatli bak derim monte çok daha iyi duruyor.:yuruMontenin ekranı daha çok pixel yoğunluğuna sahip yani daha iyi görüntü sağlıyor.Montenin çektiği video çözünürlüğü fazla.Ayrıca depolama kapasitesi yaklaşık 2 kat.Senin Samsung Apps dediğin şeydede en fazla 500 uygulama bulunuyor
:kop:Sırf badasına bakıp alınacak tel değil yani.:yuru

abarttığım felan yok dediklerimin arasında yanlış olanda yok.
bu arada qwerty klavye var demişsin de o yüzden mi forumlarda monte için qwerty uygulaması dolaşıyor.
bu arada samsung apps da en fazla 500 uygulama bulunuyor demişsin yalan yanlış konuşma wave 525 için 4202 tane uygulama mevcut.
ayrıca yine yalan yanlış konuşmuşsun. telefon ile birlikte facebook , twitter uygulamaları gelmiyor. sadece m.facebook , m.twitter adreslerinin kısayolları menüde var o kadar. ayrıca fotoğraflarına fazla güvenme demişsin de arkadaşlarla karşılaştırma yaptık. wave 525 , star ve 5800 dan daha iyi çekiyor.
sana bir soru neden monte alsın. monte de yapabileceklerinin fazlasını wave de yapabilir.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
1-Samsung 2010 yılının sonlarına doğru JTJL2 firmwaresi ile orijinal Qwerty klavyeyi güncelledi.
2-Ücretli uygulamaları saymamanı tavsiye ederim.
3-Aaa demek telefonla facebook uygulaması gelmiyor.:bilmmO menüdeki facebook simgesine tıkladığında direkt olarak facebook.coma giriyor.Ayrıca faceye telefondan fotoğraf atabiliyorsun.GPSde yerini işaretleyip paylaşabiliyorsun.Bak bak bak bunların hepsi uygulamasız geliyor.:hmmmİlginç doğrusu:alkis
4-İkisininde kamerası 3.2 Mp extradan montede daha çok pixel var buda daha detaylı yazı,video,resim demek.Ayrıca o çekme stilinede bağlı.

radres_75

Üye
    Konu Sahibi
abdurrahman abi monte daha iyi demi ?? ve usb ile uygulamadır programdır atılıyor mu ?

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Tabi.Usb ile istediğin programları videoları oyunları atarsın.Ayrıca yanında şarj aleti olmadığı zaman telefon USB ile Pcye bağlı olduğu zaman Pc sayesinde şarj bile oluyor.Google görsellerden istediğin resimleri indirebilmende cabası.Malum sene 2012 sayılır.3G ve Görüntülü Arama gerek.:oke:Tercih yinede senin.Bana sorarsan android tercih et.Ayrıca Montenin şarjıda ben Wi-Fi çok kullanıyor olmama rağmen en az 3 gün gidiyor.

radres_75

Üye
    Konu Sahibi
vay usb varsa ben de varım diyorum ve alıyorum :D işlemcisi android mi monte nin ??

----------Eklendi @ 21:42:14 ---------- Yazıldı @ 21:41:10 ----------

Nıck lazım değil kardeşim sen de çok sağolasın ilgi gösterdiğin için :)

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Montenin işletim sistemi android değil ama bana göre ikisinide alma androidli bir telefon al.

radres_75

Üye
    Konu Sahibi
şey duymuştum ben jar-jad olayından dolayı monteye usb veya kartokuyucuyla oyun veya program atılamıyormuymuş öyle bir şey diyorlardı :S

----------Eklendi @ 21:45:37 ---------- Yazıldı @ 21:44:53 ----------

şey duymuştum ben &nbsp;jar-jad olayından dolayı monteye usb veya kartokuyucuyla oyun veya program atılamıyormuymuş öyle bir şey diyorlardı :S

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Merak etme kutunun içinden 2 tane küçük Samsung Kies CD'si çıkıyor.Onları Pcye yükledikten sonra Pc telefonu tanıyor ve direk olarak belleğe istediğini atabilirsin.Forumda monte için karekod okuyucu verilmişti araştırırsan bulursun.İster jar dan ister jad dan dosya yükleyebilirsin sorunsuz.Ben samsung kies felan uğraşamam diyorsan hafıza kartı adaptörüyle hafıza kartına atabilirsin dosyaları.Bu arada senin elindeki bütçe nekadar?

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Komik.

----------Eklendi @ 23:07:50 ---------- Yazıldı @ 23:06:44 ----------

vay usb varsa ben de varım diyorum ve alıyorum :D işlemcisi android mi monte nin ??

----------Eklendi @ 21:42:14 ---------- Yazıldı @ 21:41:10 ----------

Nıck lazım değil kardeşim sen de çok sağolasın ilgi gösterdiğin için :)

:rica:

----------Eklendi @ 23:09:36 ---------- Yazıldı @ 23:07:50 ----------

Malum.Sene 2012 sayılır...Hala Symbian takılanlar var.:hmmm

yazmışsın da sen ne diyorsun bazıları işletim sistemi olmayan kullanıyor. ?

----------Eklendi @ 23:12:08 ---------- Yazıldı @ 23:09:36 ----------

2-Ücretli uygulamaları saymamanı tavsiye ederim.

1650 uygulama ?

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap

samsung monte :

Samsung wave 525

BADA 2.0 :

neyse takıl kafana göre sen sana cevabını vermişler zaten ;)

----------Eklendi @ 23:23:29 ---------- Yazıldı @ 23:17:49 ----------

Eklemek isterim Monte'nin şarjı normal kullanımda 5 güne kadar gidebilir

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Komik.

----------Eklendi @ 23:07:50 ---------- Yazıldı @ 23:06:44 ----------

:rica:

----------Eklendi @ 23:09:36 ---------- Yazıldı @ 23:07:50 ----------

Malum.Sene 2012 sayılır...Hala Symbian takılanlar var.:hmmm

yazmışsın da sen ne diyorsun bazıları işletim sistemi olmayan kullanıyor. ?

----------Eklendi @ 23:12:08 ---------- Yazıldı @ 23:09:36 ----------

1650 uygulama ?

Symbian olacağına işletim sistemi hiç olmasın daha iyi bana göre :)

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
neyse arkadaşa kalmış hangisini alırsa alsın. ama monteyi nasıl wave 525 den üstün tutuyorsunuz anlayamıyorum. tabi kendi telefonunuz olduğu için.