Satılık Samsung Galaxy Note 3 N9000Q Beyaz-Türkiye Garantili -Sigortalı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Racon80

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 3 N9000Q Beyaz-Türkiye Garantili -Sigortalı
Samsung Galaxy Note 3 N9000Q Türkiye Modelidir ..

18 Ay Daha Garantisi Devam Etmekte Olup , İstanbul Optimum Samsung Mağazasından Alınmıştır ..

1 Senelik Ekran ve Dokunmatik Panel Kırılmasına Karşın 50 TL. Vermek Koşulu ile Sigorta Yaptırılmıştır ..

Çerçevede , Ekranda , Kamera Çevresinde , Kamerada , Home Tuşu ve Çevresinde Çizik , Kırılma , Vuruk Gibi Olumsuz Hiçbir Şey Yoktur ..

En Sondaki Fotoğraf , Cihaza Harici Bir Yazılım Atılmadığını Eğer Atılsaydı Knox Sayacı Yanında 1 Yazar ve Garanti Kapsamından Düzeltilemeyecek Şekilde Çıkardı ..

Kozmetik Olarak 10 / 10 Dur ..

Ekran Koruma Üzerinde Mevcut Olup ,TTEC Ultra Şeffaf Bulunmaktadır ..

Fotoğraftaki Kılıf ile Gönderilecektir ..

Elden Teslim Tercih Sebebi Olmakla Birlikte İndirimde Söz Konusu Olabilir ..

Takas Yoktur ..

kraldost

kraldost

Üye
hani fiyat yazmamışsın resim koymamışsın bende ayıp olmasa 500 liram var desem bana verinmi o telefonupardon başka linkte paylaşmışsın özür dilerim sana iyi satışlar nerdeyse sıfır fiyatı istemişsin hayatta gücüm yetmezya kardeş çok sağol sayende yarın seninkinin ayarında daha ucuz bir note 3 üm olacak o paylaştığın sitede başka bir arkadaşta buldum benim s4 ün üstüne 250 lira verecem anlaştık çok sağol kardeş

Racon80

Üye
    Konu Sahibi
İyi günlerde kullanın ..

• Beğen
Tepkiler: kraldost

Racon80

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah İyi Olur , Her İki Tarafta Memnun Kalırsınız ..

kraldost

kraldost

Üye
kardeş bugun görüştük adamı bir güzel dövdüm gönderdim dürüst satıcı çok azalmış note3 neo yu bana kakalıyordu :)

benim s4 var çok temiz kıl çizik yok faturalı her şeyi tam üstüne ne istersin güzel bir takas yapalım yada benim telefonu baskasına satayım seninkini en son kardeşine kaça bırakırsın...

Racon80

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba ,oncelikle gecmis olsun dileklerimi iletmek isterim ,Takas dusunmuyorum acıkcasi ve ilan get ile acik oldugundan 1.699TL olan fiyatı get yuzdesini duserek 1.600TL olarak sabitleyebilirim tabiki nakit ve elden almanız durumunda ..

kraldost

kraldost

Üye
tam seninkini alacaktım baska bir tane buldum ve aldım eşime hediye ettim heves ettiğim kadar çıkmadı s4 ile neredeyse aynı ekran hariç

Racon80

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı Olsun ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt