2.El N97 200TL + Birkaç Sorunu Var Yardım EeEdin Lütfen::..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
2.El N97 200TL + Birkaç Sorunu Var Yardım EeEdin Lütfen::..
Geçen 200 tl ye Orjinal N97 aldım telefon süper Kapagında 2 yerde göçük izi var bir kamera kaydıragı birde orta sırt bölgesi zaten kapagını değiştireceğim önceden kadın kullanmış bunu tahmin edebileceğiniz üzere ay uy aha derken bırakmıştır yere yok birşey kal gelmedi kullanayım bari deyip devam etmiştir nefret ediyorum bu tiplerden tel parfüm kokuyordu zaten

Birde telefon çok yavaştı ilk geldiğinde güncellemesi en son versyon ama ben usbdeb bir çin malı telefonun usb sinden güncellemeye çalıştım olmuyor belli bir yerden sonra tel reset atıyor acaba maharet usb demi yoksa telde mi bu yavaşlık en yüksek ihtimalle çok mesaj yazılmasından kaynaklanıyor normal seyirinde kullanıldıkça kendisine geleceğini düşünüyorum ve 1 kaçkez hart format attım biraz hızlandır kim bilir belkide hacklenmiş sistem karışmış aklıma bi sürü şey geliyor

Ayrıca Telefonda 16GB Hafıza kartı var Kendinde 32GB lık bir yer ve Tel hafızası 70mb ama nedense hart format atsam dahi 50mb lık yer veriyor bana

Telefon ilk açılışta fazla program açılırsa restart atıyor ama ilk açılıştan sonra yapamıyacağı şey yok

Son bir soru daha her program kurup kaldırışımda artık dosya kalırmı acaba Bundan çok korkuyorum zaten tel hafızası 50 mb ne ederiz sonra

Telefon mükemmel ama tek sorunu yukarıda anlattıklarım

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Öncelikle hafıza kartından ise yarayan müzik video cities klasörlerini pc ne yedekle.
Kart okuyucu ile hafıza kartına format at.
Birde telefona hard format at.
Hafıza kartının formatı bitince Dosyaları hafıza kartına geri yükle.
Pc ne ovi suite yükle. Usb kablosu ile teli pcne bağla.
Seçeneklerden güncellemeleri kontrol et güncelleme varsa yükle.
Yada cfw atmayı biliyorsan güzel bir cfw yükle :)
Aklıma gelen bunlar. Bu arada telefonu güle güle kullan. ;)

THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
Aybin.Kilic
Nokia Konusunda bayağı uzmanım neredeyse hayatım nokialarla geçti Hele s60v5 5800 dan edindiğim tecrübeler beni ilalebet götürür söylediklerini aldığım ilk gün yaptım hemde hepsini acaba eksik ne kaldı

JustBeAnqeL

Üye
cwf nedır acıklarmısınz

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
CFW'dir öncelikle CWF değil. Yanlış anlaşılma :D

Custom (özel) Firmware (işletim sistemi/yazılım) demektir. Bir telefonun ayarlarıyla/görselliği ile oynanmış yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt