2.el Iphone 3-Galaxy Gio mu ?-Herkes fikrini yazarsa çok sevinirim :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
2.el Iphone 3-Galaxy Gio mu ?-Herkes fikrini yazarsa çok sevinirim :)
Arkadaşlar galaxy gio alıcakken karşıma 2.el ıphone 3g çıktı telefonu inceledim,ekranı ile tuşlarını değiştiricem alırsam 100 lira tutuyor telefon 300 lira 400 lira sonuç olarak siz olsanız ıphone mu galaxy gio mu alırsınız ? :)
Birde arkadaşlar 2.el ıphone alırken nelere dikkat etmem gerekir wifi ile markete girdim oyun indirdim wifi sorunu yok,çalıntı olma ihtimali diyor herkes o yüzden nasıl anlarım imei'den falan neler yapmam gerekir ? :)
Son olarak ıphone 3 son hd oyunların hepsini kasmadan açarmı ?İos 5 yüklenirmi ? Jailbreak yapıcam alırsam :)

Herkes düşüncesini yazarsa gerçekten çok mutlu olurumm :))

incitemfm

incitemfm

Üye
3g ne ya acmaz tabi 3gs acmiyo

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Senin önerin nedir kardeşim ? :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
650 tl ye falan 3gs al daha iyi ;)

amcalu1

amcalu1

Üye
O tellerle oyun performansı bekleme

incitemfm

incitemfm

Üye
bence 2.el alma hijyen onemliyse tabi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
3gs seni idare eder bir yıl kadar

incitemfm

incitemfm

Üye
gio 0sa gio

mkyb

mkyb

Üye
iPhone 3G kaç senelik telefon onun bataryası bitmiştir artık...Zaten ios sürümü en fazla 4.3 oluyor.ios 5 yüklenmez.Zaten ios 4.3 bile kasarak çalıştırıyor.iPhone 3GS'ten aşağı iPhone modeli alınmaz. ;)

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3G kaç senelik telefon onun bataryası bitmiştir artık...Zaten ios sürümü en fazla 4.3 oluyor.ios 5 yüklenmez.Zaten ios 4.3 bile kasarak çalıştırıyor.iPhone 3GS'ten aşağı iPhone modeli alınmaz. ;)
Dediğin mantıklı sen olsan ne alırdın bu durumdaa ?

incitemfm

incitemfm

Üye

3gsde alinmaz kamerasi vasat otesi

mkyb

mkyb

Üye

Dediğin mantıklı sen olsan ne alırdın bu durumdaa ?

Aslına bakarsan Gio'da düşük bi model çoğu oyunu kasarak çalıştırır.Şu anda hepsiburada'da 550 liraya (indirimde) Nokia 603 var.İş görür bi telefon.Angry birds, Fruit ninja gibi oyunları çalıştırıyor.Symbian Belle yüklü. ;)

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Aslına bakarsan Gio'da düşük bi model çoğu oyunu kasarak çalıştırır.Şu anda hepsiburada'da 550 liraya (indirimde) Nokia 603 var.İş görür bi telefon.Angry birds, Fruit ninja gibi oyunları çalıştırıyor.Symbian Belle yüklü. ;)
Hd oyunlar haricinde pek kastığını görmedim 450 liraya ben burda buldum,o oyunları gioda açıyor ve nokıa kalsın ya :)

- - - Eklendi - - -

3gsde alinmaz kamerasi vasat otesi
3gs idare eder bir durumda en azından ya :)

- - - Eklendi - - -

UP UP UP

incitemfm

incitemfm

Üye

o oyunlari gio cerez niyetine calistiriyo kardes t10da bile kasmiyo o oyunlar

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...