1GB İNTERNET HIZ KISITINI KALDIRMA HEMDE AYLARCA ;)

• 27 Temmuz 2014
  • 18878 Okunma
  • 38 Cevap

1. 1GB sınırsız paketi olanlar tukcellin BİP uygulamasını indiriyorlar ve sadece Bip'te kullanmak için 1gb internet veriyor veeee 1gb sınırsız internetinde hız kısıtını kaldırıyor... Zaten Bip'i indirdigin zaman verdiği 1gb interneti sadece bipte kullanabiliyorsun... :biggrin:

Ben başka hatta geçmiştim 2-3 ay oldu 1gb sınırsız interneti olan deneyip bilgi verirmi...

Yazan: dmyksllll
  2. Denemedim Ama Denicem Sınırsız Paketin Hız Kısıtlıykenmi Yapıyorduk ?

Samsung ile gönderdi
    dmyksllll bunu beğendi.
  3. Hız kısıtı olmadan yaparsan denemiş olmayız :ok2:.. Ama bittgi zaman hattında tanımlı oldugu için hız kısıtın kaldırıldı diyebilir...

___kaptan___ ve KinG Tornado bunu beğendi.

4. Son 20 Mb Kaldı Hangi Şekilde Yapıyım ?

Samsung ile gönderdi
    dmyksllll bunu beğendi.
  5. Kardeşim zaten 20mb kalşmış bitince dene istersen. Sonra olmazsa :duvar2:

Son düzenleme: 27 Temmuz 2014
    KinG Tornado bunu beğendi.
  6. Sen Nasıl Yapmıştınki? Deneyincede Sonucu Yazarım ;)

Samsung ile gönderdi
  7. < Resmi açmak için tıklayın >
    ---
    Benim paket 1gb sınırını asınca hız kısıtına ugramıstı ondan sonra sansıma bip'i indirdim baktım kullanabilicegim aylık 1gb verdi böylece hız kısıtıda kalkmıstı. hatta 2-3 ay kullandım bilgisayara bile bagladım telefonu :naughty:

KinG Tornado bunu beğendi.
  8. ben sinirsiz interneti yapmadan önce bipi indirdiydim ondan sonra sinirsiz interneti aldiydim bende olurmu?
    ---
    bu açık öncedende vardi artik işe yaramiyor herhalde sen yenimi yaptin?
    ---
    2 - 3 ay önce kullanmışsın bu açık kapatıldı

Samsung ile gönderdi
  9. Arkadaşlar Şuan 7.2 Mgbt İle Sınırsız Giriyorum O Kadar Sevinçliyimki Anlatamam Tam Bayram Hediyesi Oldu Bana Bu :eller:

Samsung ile gönderdi
    dmyksllll bunu beğendi.
  10. biplemi yaptin?

Samsung ile gönderdi
    dmyksllll bunu beğendi.

11. Evet Sınıra Düştüydüm Sonra Uygulamayı Açıp Üye Oldum Doğrulama Mesajı Kodu Gönderdi Tak Hız Kalktı Mesajı Geldi. Şimdi Ne Buldum İndiriyorum Bittin Sen Turkcell :eller:

Samsung ile gönderdi
    onurmemo ve dmyksllll bunu beğendi.
  12. hiz kısıtı kalktı diye mesaj geldimi?

Samsung ile gönderdi

13. Evet Geldi Sende Dene Çok Yüksek İhtimal Kalkıyor

Samsung ile gönderdi
  14. 1 gb bitince denerim :sirit:

Samsung ile gönderdi
  15. Reserved

Samsung ile gönderdi
  16. beyler şimdi sınırsıza düştü paketim bipi açtım kayıt oldum 1 haftalık net geldi ve sınır kalktı diye mesaj geldi
    ama 1 sorum var 1 haftalık 1gb bitince ne olcak bide 1 haftalıkmı bu sonra hız sınırı geri düşecekmi

17. benim hattım artık bug da,aldığım paketlerde artık hız sınırına uğramıyorum

18. Arkadaşlar ben sınırsızı kullanıtken hız sınırı gelince aylık ses kampanyası vardı yani ne kadar konuşursan o kadar mb veriyodu. Kısıtlıyken onu yaptım. İşe yaradı. Hemde bi kaç ay oldu. Ama şimdi ses kampanyası bitiyor bunu öğrendiğim iyi oldu :) :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Valla benim hattım artık bug da açıkları burda siz bol bol yazın yakında turkcell size çok güzel çözümler sunar,son görmeniz olur,gerisini siz düşünün

20. beyler şimdi mobil veriyi kapattım 999 mb kaldı diyo bu 1gb bittikten sonra geri hız sınırı gelirmi

Yüklüyor...
24/10/2018 - 02:18