1GB İNTERNET HIZ KISITINI KALDIRMA HEMDE AYLARCA ;)

Sponsorlu Bağlantılar

dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
1GB İNTERNET HIZ KISITINI KALDIRMA HEMDE AYLARCA ;)
1GB sınırsız paketi olanlar tukcellin BİP uygulamasını indiriyorlar ve sadece Bip'te kullanmak için 1gb internet veriyor veeee 1gb sınırsız internetinde hız kısıtını kaldırıyor... Zaten Bip'i indirdigin zaman verdiği 1gb interneti sadece bipte kullanabiliyorsun... :biggrin:

Ben başka hatta geçmiştim 2-3 ay oldu 1gb sınırsız interneti olan deneyip bilgi verirmi...

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115, Silinen Üye 1446000 ve KinG Tornado

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Denemedim Ama Denicem Sınırsız Paketin Hız Kısıtlıykenmi Yapıyorduk ?

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll
dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Hız kısıtı olmadan yaparsan denemiş olmayız :ok2:.. Ama bittgi zaman hattında tanımlı oldugu için hız kısıtın kaldırıldı diyebilir...

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve KinG Tornado
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hız kısıtı olmadan yaparsan denemiş olmayız :ok2:.. Ama bittgi zaman hattında tanımlı oldugu için hız kısıtın kaldırıldı diyebilir...

Son 20 Mb Kaldı Hangi Şekilde Yapıyım ?

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Sen Nasıl Yapmıştınki? Deneyincede Sonucu Yazarım ;)

dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Sen Nasıl Yapmıştınki? Deneyincede Sonucu Yazarım ;)
Benim paket 1gb sınırını asınca hız kısıtına ugramıstı ondan sonra sansıma bip'i indirdim baktım kullanabilicegim aylık 1gb verdi böylece hız kısıtıda kalkmıstı. hatta 2-3 ay kullandım bilgisayara bile bagladım telefonu :naughty:

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
ben sinirsiz interneti yapmadan önce bipi indirdiydim ondan sonra sinirsiz interneti aldiydim bende olurmu?bu açık öncedende vardi artik işe yaramiyor herhalde sen yenimi yaptin?2 - 3 ay önce kullanmışsın bu açık kapatıldı

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Arkadaşlar Şuan 7.2 Mgbt İle Sınırsız Giriyorum O Kadar Sevinçliyimki Anlatamam Tam Bayram Hediyesi Oldu Bana Bu :eller:

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye

Evet Sınıra Düştüydüm Sonra Uygulamayı Açıp Üye Oldum Doğrulama Mesajı Kodu Gönderdi Tak Hız Kalktı Mesajı Geldi. Şimdi Ne Buldum İndiriyorum Bittin Sen Turkcell :eller:

• Beğen
Tepkiler: onurmemo ve dmyksllll
by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
hiz kısıtı kalktı diye mesaj geldimi?

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
1 gb bitince denerim :sirit:

hsno7

hsno7

Üye
Reserved

Silinen Üye 1446000

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
maxirabit

maxirabit

Üye
benim hattım artık bug da,aldığım paketlerde artık hız sınırına uğramıyorum

MFBtpl53

MFBtpl53

Üye
Arkadaşlar ben sınırsızı kullanıtken hız sınırı gelince aylık ses kampanyası vardı yani ne kadar konuşursan o kadar mb veriyodu. Kısıtlıyken onu yaptım. İşe yaradı. Hemde bi kaç ay oldu. Ama şimdi ses kampanyası bitiyor bunu öğrendiğim iyi oldu :) :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Valla benim hattım artık bug da açıkları burda siz bol bol yazın yakında turkcell size çok güzel çözümler sunar,son görmeniz olur,gerisini siz düşünün

Silinen Üye 1446000

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:

Üst Alt