14.04.2011 Yeni N97 Mini 5800 v52.0.007 Port hxüxsxaxm Farkıyla...

Sponsorlu Bağlantılar

ThePrinche

Üye
Üzülerek Söylüyorum Ama Açmak İçin Sürükleyin Yazısını Çıkarmak İçin Menü Tuşuna Bastığımda KIRMIZI Tuş Yanmıyor Yeşil Işık Sorunu Yok Ama Kırmızı Başlamış :)

• Beğen
Tepkiler: hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
Üzülerek Söylüyorum Ama Açmak İçin Sürükleyin Yazısını Çıkarmak İçin Menü Tuşuna Bastığımda KIRMIZI Tuş Yanmıyor Yeşil Işık Sorunu Yok Ama Kırmızı Başlamış :)

yok sende daha şimdi bir daha denidim yok dostum....

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
widget ekranından müzik çalar'a girip geri dediğimde beni yeniden widget ekranına yani bekleme ekranına atıyor haberin olsun dostum.

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
widget ekranından müzik çalar'a girip geri dediğimde beni yeniden widget ekranına yani bekleme ekranına atıyor haberin olsun dostum.

Biliyorum dostum ama direk müzik çalardan girip şarkı açarsan listeye atar...:oke:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
size bir şey söyleyeyim hiç bir 5800 birbirine benzemiyor buna emin olun renk olarak aynı olsa bile birbirine benzemiyor hepsi farklı :) bunu şuna dayanarak söyledim elimde 1 red 1 de blue 5800 var herkangi, bi f w işte diyelim hüsam ın bu son n97 f w si ikisi ne de aynı anda kurdum aynı c 6 f w sini biri farklı çalışıyo diğeri farklı dedikleri gibi kardeşim benimki blue açmak için sürükleyin yazısında benimkinde kırmızı işik yanmıyor ama red olanda yanıyor bunu bir başka red telefonda denedim onda da yanıyor biliyor musun ama blue olan benimkinde yanmıyor

----------Eklendi @ 19:27:55 ---------- Yazıldı @ 19:25:30 ----------

kendi yaptığım f w yi de denedim iki telefonda çok fark var arasında telefonalrın buna emin olun yukarı da da yanlış yazmışım c 6 diye n97

• Beğen

e|2hNx

Üye
hocam bu muzik calar sorunu olan arkadaşlara yanıt vereyim muzik calar sürümü eski oldugundan widget ekranına atıo , en son sürümü yükleyince duzelıyor %100 denendi

• Beğen

bihterberk

Üye
4*4 menü bir de ovi olursa çok iyi olur

worry

worry

Üye
pıps hatası nedir kardes

----------Eklendi @ 13:02:39 ---------- Yazıldı @ 13:00:50 ----------

rapidden :D 950 kb hızla indirip yüklicem bakalm memnun kalıcammı

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
pıps hatası nedir kardes

----------Eklendi @ 13:02:39 ---------- Yazıldı @ 13:00:50 ----------

rapidden :D 950 kb hızla indirip yüklicem bakalm memnun kalıcammı

İdm kullanıyorsun heralde.... :D Pıps genelde haritaları hızlandırmak için kullanılan bir uygulama yani eğer ndriver gibi navigasyon yazılımı kullanıyorsan sorunsuz kurabilirsin... Bunları kurarken genelde pıps Fwye gömülü olduğu için bileşen hatası alıyorsun ama benim Fwde bu hata yok...

worry

worry

Üye
tmm kardeş fakat senin anlatımınla bu fw nin yüklenmesi ilişmiyo :D ape varianta hangi dosyayı seçicem

----------Eklendi @ 13:28:44 ---------- Yazıldı @ 13:23:15 ----------

dosya uzantısında sorun var sanrm c00 değil c0r olucak mcu için

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardeş fakat senin anlatımınla bu fw nin yüklenmesi ilişmiyo :D ape varianta hangi dosyayı seçicem

----------Eklendi @ 13:28:44 ---------- Yazıldı @ 13:23:15 ----------

dosya uzantısında sorun var sanrm c00 değil c0r olucak mcu için

Onu C0r yap sen benim verdiğim dosyalarla orjinal 5800 yazılımı kurar gibide kurulum yapabilirsin isim değiştirerekte hangisini biliyorsan onu yap... :D

worry

worry

Üye
tmm yükledm güzel hızlı fakat şu qwerty deki silme tuşuna basılı tutuyosn ya onun çözmü yokmudur

worry

worry

Üye
silme tuşuna basılı tutunca silmiyor tek tek siliyor sende aynı sorun varmı

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
silme tuşuna basılı tutunca silmiyor tek tek siliyor sende aynı sorun varmı

Ben şuan bunu kullanmıyorum dostum ama en kısa zamanda çözümü varsa yazarım sana... :oke: (Modla halledilecek birşeyse atarım sana)

worry

worry

Üye
tamam ilgin için saol :oke:

• Beğen
worry

worry

Üye
hxüxsxaxm kardeş bu ev ekranında sola dönüyorya bazı cfw lerde dönmüyor bunu nasıl ayarlayablirm yardımcı olabilirmsn?

Üst Alt