14.04.2011 Yeni N97 Mini 5800 v52.0.007 Port hxüxsxaxm Farkıyla...

Sponsorlu Bağlantılar

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
14.04.2011 Yeni N97 Mini 5800 v52.0.007 Port hxüxsxaxm Farkıyla...
Bu yazılım n97 Mini'nin v12.0.110 sürümünün Portlanmış halidir...

Kaldırılan Uygulamalar...

1)Drawing
2)Welcome
3)Etkin Notlar
4)Ovi Rehber

Eklenen Uygulamalar

1)Ovi Haritalar 3.06 (Bu yazılımın eklenmesi pıps hatasına neden oluyor ama istek çok olduğu için eklemek zorundayım)...
2)Autoİnstaller 1.02 Türkçe
3)KeyLock

Yazılıma Eklenen Modlar

1)Batarya Modu
2)Ortalanmış Menü Modu (Ortalanmış yazı)
3)Açmak için sürükleyin yazısı düzeltildi
4)Açmak için sürükleyin yazısını yan döndüren mod

Türkçe jaf resimli anlatım Anlatım: http://www.maxicep.com/symbian-s60v...pkey_emulator_v-5-resimli-anlatim-465784.html

Orjinal Menü 4x3 Link:
4x4 Menü: Upload

• Beğen
Tepkiler: ugur7, D€nizhaN, Round-Saturn ve 5 diğerleri

keko9

Üye
utanma :):)
sagol kardeşim :D

• Beğen
Tepkiler: hxüxsxaxm

e|2hNx

Üye
Sade bir calısma tesekkurler denicem fakat 52.0.007 sürümü kullanıyorum qeri donebılırım demı beqenmessem ?

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi

e|2hNx

Üye
bi soru daha sorumak istiyorum bununla c6 arasındakı fark ney ?

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
bi soru daha sorumak istiyorum bununla c6 arasındakı fark ney ?

Sen kullan pişman olmayacaksın bu yazılım çok sade yani ellenmemiş temiz ondan bug sıfır hız mükemmel opera sorunsuz... :oke:

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
bencede N8 iconları hiç güzel olmuyor. Hele beyaz bir tema koyarsan görünmüyor bile. Peki hocam Ram kaç (Eğer açılışta çalışan uygulamalar açıksa) ???

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
bencede N8 iconları hiç güzel olmuyor. Hele beyaz bir tema koyarsan görünmüyor bile. Peki hocam Ram kaç (Eğer açılışta çalışan uygulamalar açıksa) ???

Açılışta çalışan uygulamalar açık ilk açılışta 50 küsür sonra 45 filan oluyor... Ortalama 45 diyelim...

e|2hNx

Üye
hocam su mesajlardaki saat ve sıra bugu varmı bunda ? cunku bildirim'de yuklenmıyor dahili bileşen hatası verior ?

ThePrinche

Üye
işlem kaydı nerede acaba hocam ben göremedimde :) hemen flaslycam sorunsuz olarak kullandığım tek fw by hxüxsxaxm :oke:

---------------------------------------------------------
5800 Kullandım Kullanalı Bu Kadar Kaliteli Kesinlikle Sorunsuz Ve Hızına Parmak Yetişemeyen Bir Fw Kullanmadım :) Bu Hız İphonede Bile Yok Teşekkürler Arkadaşım Allah Razı Olsun Telefonum Gerçekten Şimdi Hoşuma Gidiyor :oke:

• Beğen

e|2hNx

Üye
Hocam yükledim eLLerine sağlık cok güzel olmuş cok hızlı suanda kullanıyorum

• Beğen

warship

Üye
nası yapıcz bi anlatım yapsaydn kardş :S

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
hocam su mesajlardaki saat ve sıra bugu varmı bunda ? cunku bildirim'de yuklenmıyor dahili bileşen hatası verior ?

Bildirimler zaten yüklü arkadaşım ondan bileşen hatası alıyorsun.... :)

m.milamur

Üye
hocam fw yi çok beğendim. Ama bana tamamen orjinal lazım. Mesala içinden hiç bir progam kaldırılmamış eklenmemiş olacak. Haritalar kendinde olacak bi fw lazım.(gereksiz olsada programlar içinde bulunsun isterim) Nereden bulabilirim tamamen ellenmemiş fw yi? Yardımcı olursan çok memnun olurum.

• Beğen
hopeless_11

hopeless_11

Üye
hacı bu telefonu yan çeviriyorum dönmüyo tık yok sensörlerde açık ne iş nası yapacaz bunu

fatih982

fatih982

Üye
Bi deneyelim bakalım
neler olacak emek için teşekkürler

• Beğen
esrarengiz33

esrarengiz33

Üye
kardes bu fw rompatcher goremedim birde yesil tus bazen yanıp bazen yanmama gıbı olay oluyormu dıger fw bu oluyor onun ıcın sordum gorunum ıtıbarıyle guzel iş cıkarmıssın tesekkurler

• Beğen
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
    Konu Sahibi
kardes bu fw rompatcher goremedim birde yesil tus bazen yanıp bazen yanmama gıbı olay oluyormu dıger fw bu oluyor onun ıcın sordum gorunum ıtıbarıyle guzel iş cıkarmıssın tesekkurler

rompatcher yok ama sonradan kurabiliyorsun sorunsuz... Yeşil ışık sorunuda yok... :)

Üst Alt