128 kbps hızı saniyede kaç kb yapıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
128 kbps hızı saniyede kaç kb yapıyor ?
Merhaba aveanın sınırsız internet tarifesine geçmeyi düşünüyorum da 128 kbps ile bi dosya indirdiğimde kaç la indirir ?

HakaN-06

HakaN-06

Üye
1 megabit 100 kb ile indirdiğine göre 128 kilobit 128/10=12.8 kb felan yapar

AHKE

AHKE

Üye
aveanın ne kadar sınırsız net

mkyb

mkyb

Üye
15 kb/s civarı.Opera tarayıcısının Turbo özelleğini açarsan forumlarda, facebookta, twitterda falan rahat gezersin.Ama video falan izlemek istiyorum dersen dede olursun. :)

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
ben vodafone sınırsız internet kullanıyorum hız saniyede 15 kb civarında. Sitelerde dolaşmakta hiç sıkıntı yok bilgisayara bağladığım zaman da rahat dolaşıyorum ama video izlemek yada bisy indirmek için pek kullanışlı değil. Epey beklemen gerekir

bayon

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar vodafonun 96 kbps iken de ben 15 kb ile indiriyodum 128 kbps ile daha fazla olması gerekmiyor mu

bayon

Üye
    Konu Sahibi
peki tam net bişi anlayamadım ama teşekkkürler ilginize :)

place3461

place3461

Üye
çok az kb alacağı bir kesin önceki eski model cihazlar bu hızla veri alıyordu sen ne kullanıyorsun ki bu kadar düşük..şimdi en az herkeste 400 kbps hızı var bende en az 889 kbps var ve uc browser ile 250 kb ile 310 arasında veri alıyorum..

M.F.E

Üye
128/8 =16 kb maks. Veri alırsın

nino4u

nino4u

Üye
Vodafonda 3.5g ile 96kbps 16kb/sn aveada 3.5g ile 128kbps 21kb/sn yapıyo ama normalde 8e bölünür 3g için

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Vodafonda 3.5g ile 96kbps 16kb/sn aveada 3.5g ile 128kbps 21kb/sn yapıyo ama normalde 8e bölünür 3g için

Teşekkür ederim ya herkez 15 kb diyo ben onu vodafon da alıyodm 96 kbps de avea nin ondan biraz daha fazla olması gerekiyodu sağolasin burko :p

Üst Alt