Altyapı Başvurusu ve 80 TL İnternet Önerisi


mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, Ankara'da oturuyorum. Kaç sene önce TTNET'e başvurmuştuk. Hâla onun modemini kullanmaktayız. Aylık 80 TL ödüyoruz ve aldığımız download hızı 3 megabiti geçmiyor, upload ise maximum 0.6 megabiti gördü. Oyunlarda ping 100 den aşşağı inmiyor. Halbuki paketimiz 24 veya 16 megabitlik bir pakete sahibiz tam hatırlamıyorum. Bulunduğumuz bölgede altyapı yok. Biz Tük Telekom'a gidip altyapı başvurusu yapmayı düşünüyoruz da belge olarak falan ne gerekli? Birde altyapı başvurusu yaptıktan sonra başka bir hizmete geçmeyi düşünüyorum. Aylık 80 TL gibi ücrete iyi bir internet hizmeti var mı? Bir sorun olduğunda ilgilenen, hızlı , limitsiz. İlgilenenlere şimdiden çok teşekkür ederim.
 
  • Beğen
Tepkiler: fatihmentes
mutlu772

mutlu772

Üye
Türk net tek geçerim
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ankarada Neredesinde O Kadar Yavaş İnternet? Uydunet Filan Yokmu
 
guvwe

guvwe

Üye
dostum belgeleri bir türk telekom bayisine giderek daha detaylı öğrenebilirsin
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt