Öneri 1000Tl butceye alinabilecek en iyi telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
1000Tl butceye alinabilecek en iyi telefon
Merhaba arkadaslar biraz baktimda cok secenek var ne yapsam bilemedim oyun oynarim ve genelde film izlerim bana dayanabilecek hangi telefonu onerirsiniz

Hasand.

Hasand.

Üye
sony xperia z1 olabilır
fiyatı 999tl ben kullanıyorum gecen yıl aldım sımdı z3 ile kullanıyorum

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
1 e para vermeyi dusunmuyorum acikcasi geride kaldi butce bulabilirsem direk z 3 alirim ama favorim o
discovery 2 asus zenfone lg g 2 falan var ama bilemiyorum ya

Hasand.

Hasand.

Üye
1 e para vermeyi dusunmuyorum acikcasi geride kaldi butce bulabilirsem direk z 3 alirim ama favorim o
discovery 2 asus zenfone lg g 2 falan var ama bilemiyorum ya
lg g2 32gb alabılırsın link:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
sagol onerin icin

byAndroid

byAndroid

Üye
Meizu m1 note

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Mx4 alabilirsin

Emre

Üye
Lenovo P70

0MG90

0MG90

Üye
M2 Aqua veya M4 Aqua alabilirsin. Birazcık bütçeni arttırabilirsen C4 iyi telefon.

firostr

firostr

Üye
Zenfone 5
1100 liraya zenfone 2 alablirisin

tifazcik

tifazcik

Üye
lg g2 32 gb al

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
m 4 aqua yatti kafama c 4 hangi firmanin @0MG90

Aybars1979

Aybars1979

Üye
m 4 aqua yatti kafama c 4 hangi firmanin @0MG90
m4 aqua benimde kafama yatıyor ama 8gb hafıza var android için çok büyük sorun. 5.5" lik c4 de 2600mah değiştirilemez pil var oda ayrı bir sorun sony illa çok önemli bir özelliği kısıyor modelde resmen cihazı almamam için neden sunuyor halbuki en sevdiğim markadır m4 aqua yı sırf 8gb diye almadım yerine lg g2 aldım. şimdi bir telefon daha ihtiyaç yine sony bakamıyorum.

0MG90

0MG90

Üye
m4 aqua benimde kafama yatıyor ama 8gb hafıza var android için çok büyük sorun. 5.5" lik c4 de 2600mah değiştirilemez pil var oda ayrı bir sorun sony illa çok önemli bir özelliği kısıyor modelde resmen cihazı almamam için neden sunuyor halbuki en sevdiğim markadır m4 aqua yı sırf 8gb diye almadım yerine lg g2 aldım. şimdi bir telefon daha ihtiyaç yine sony bakamıyorum.
Çıkarılabilir bataryayı sunan çok az firma kaldı artık ve bu Sony'de önemli değil zaten. Kaliteli batarya ve yazılım sunuyor. Boşuna 2 gün kullanım süresi diye reklam yapmıyor adamlar ama 8GB dahili hafıza sorunlu bir şey.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
ben simdi baktim g 2 cok daha iyi bi telefon ama onunda sd kart destegi yokmus yoksa bayagi iyiydi
dahili hafiza sknti degil ya sd kartlar ucuz zaten

Invoke

Invoke

Üye
Bence G2 al. Çünkü S800, amiral bir kere. Her açıdan daha iyi performans, ekranı bataryası da iyi...

Ayrıca dahili hafıza önemli çünkü herşeyi sd ye yükleyemiyorsun.

• Beğen
Tepkiler: The Pancar ve B.A.R.O.N
Polymath

Polymath

Üye
G2 al diyenler g2nin isinma problemini ve sebeke problemini unutuyorlar:S g2 sorunlu bir telefon.. İsinmaya bağlı bir cogundada sari ekran sorunuda varr...

Sony m4 aqua oneririm. Performansi guzel. Guncel bir telefon

0MG90

0MG90

Üye
Bence G2 al. Çünkü S800, amiral bir kere. Her açıdan daha iyi performans, ekranı bataryası da iyi...

Ayrıca dahili hafıza önemli çünkü herşeyi sd ye yükleyemiyorsun.
Android M ile her şeyi atamıyor muyuz SD'ye?