Telefon Tavsiyesi 1000 Tl Altı Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Valla attığın siteyi ilk defa görüyorum güvenilir mi peki? Hem güvenilir hem ucuz bizde uygun ve websibir de bile 1000 liraya yok o telefon. Z1 ekranı Tft ips ten her zaman kötüdür en kısık parlaklıkta kullanamazsın bile

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde babamın telefonu bozuldu ve yeni telefon almak istiyor kendine. Ben bu konuda yardımcı oluyorum tabiki. 1000 tl altında fiyatlı kamerası kendine göre iyi pek kasmayacak onu bi kaç yıl idare edecek ve rahat kullanabiliceği bi telefon bakınıyorum. Kendisi Sony xperiaları seviyor eski kullandığıda xperia arctı. Benim aklımda Xperia M2 var siz ne dersiniz başka alternatiflere yönelebilirmiyiz.
Babanız için en iyisi Lumia 640 XL LTE modelleri
Bu telefon'un ön ve arka kameraları iyi
Windows phone işletim sistemi ile çalışıyor.
Baba kullanıma göre de pili 3 gün gider.. 3000 Mah değerinde..
Hızı, stabilitesi çok iyi..
Bilgisayar kullanımı var ise windows işletim sistemi nedeniyle Alışması da kolay olur.

Fiyatı: 900.-TL

yaytas

yaytas

Üye
g2 ile p70 tartışmasına son vermek istiyorum(ilk yazılanlar g2 ikinciler p70) öncelikle 32 gb ta 16 gb hadi bu sorun olmaz diyelim gorillaglass3 ve diğerinde koruma yok nfc desteği var -yok 1080*1920 digeri 720*1280 ayrıca 424 ppı a 292ppı buradakilerle g 2 nin haklı nedenleri
şimdi lenovo tarafına bakacak olursanız 2260mhz quad core(dört çekirdek) diğeri 1.7ghz octa yan sekiz çekirdek (ama sanal) yani 4 çekirdekli bakıldığı zaman bana sorarsan g2 ezer gibi duruyor işlemci farkıyla p70 tarafında olan varsa markası mediatek ın henüz gelişmemiş işlemcisi diğeri ise snapdragon 800 o nedenle g2:thumbup::thumbup:

savaza

savaza

Üye
samsun s3 neo tavsiye ederim