Telefon Tavsiyesi 1000 Tl Altı Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

yagizuyar7

yagizuyar7

Üye
    Konu Sahibi
1000 Tl Altı Telefon Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde babamın telefonu bozuldu ve yeni telefon almak istiyor kendine. Ben bu konuda yardımcı oluyorum tabiki. 1000 tl altında fiyatlı kamerası kendine göre iyi pek kasmayacak onu bi kaç yıl idare edecek ve rahat kullanabiliceği bi telefon bakınıyorum. Kendisi Sony xperiaları seviyor eski kullandığıda xperia arctı. Benim aklımda Xperia M2 var siz ne dersiniz başka alternatiflere yönelebilirmiyiz.

byAndroid

byAndroid

Üye
M4 aqua, lenovo vibe x2, Xperia z1, meizu m1 note veya m2 note

• Beğen
Tepkiler: yagizuyar7

Emre

Üye
Lenovo P70 :oke:

Rygebin

Rygebin

Üye
Merhaba arkadaşlar. Geçen günlerde babamın telefonu bozuldu ve yeni telefon almak istiyor kendine. Ben bu konuda yardımcı oluyorum tabiki. 1000 tl altında fiyatlı kamerası kendine göre iyi pek kasmayacak onu bi kaç yıl idare edecek ve rahat kullanabiliceği bi telefon bakınıyorum. Kendisi Sony xperiaları seviyor eski kullandığıda xperia arctı. Benim aklımda Xperia M2 var siz ne dersiniz başka alternatiflere yönelebilirmiyiz.
M4 ü 2. Elini 1000 lira altı bulabilirsin belki :hmmm

byAndroid

byAndroid

Üye
Sıfırı 1000 lira

0MG90

0MG90

Üye
M2 Aqua veya M4 Aqua olabilir

• Beğen
Tepkiler: yagizuyar7

ibo_328_06

Üye
zenfone 2 ye de bak derim belki 1000 tl ye bulabilirsin

Emre

Üye
4000 mah batarya hangi telefonda varmış?

yaytas

yaytas

Üye
m2 güzel aqua da olabilir veya g3 beat 760 tl civarı orta sekment arıyorsan android one(650 tl) fena değil meizu mx4 1000tl civarı

byAndroid

byAndroid

Üye
g2 snap 800 p70 mtk6752, g2 400ppi p70 270ppi.....zaten snap g2 ve z1 snap 800 nasıl p70 ile kıyaslayabilirsinizki birbirinn muadili bile değiller.
1000 liraya g2 32 gb bul bende alıyım bir kere fiyat farkı var. Artırabilir hafıza yok. Pil daha az, z1 e gelirsek onlada fiyat farkı var ekran kötü, pil farkı var. P70 te ki işlemci kötü bir işlemci değil merak etme daha yeni nesil 64 bit ve en ağır oyunuda çalıştırır. Fiyat performans ta iyi bir telefon

Aybars1979

Aybars1979

Üye
1000 liraya g2 32 gb bul bende alıyım bir kere fiyat farkı var. Artırabilir hafıza yok. Pil daha az, z1 e gelirsek onlada fiyat farkı var ekran kötü, pil farkı var. P70 te ki işlemci kötü bir işlemci değil merak etme daha yeni nesil 64 bit ve en ağır oyunuda çalıştırır. Fiyat performans ta iyi bir telefon
buyrun alabilirsiniz,

aralarındaki fiyat farkları uçuk kaçık değil. ayrıca hiçbirinin ekranı p70den kötü değil tam tersine daha iyiler neye dayanarak z1 in ekranının p70ten kötü olduğunu söyleyebiliyorsunuz. pil farkı önemli değil kullanılan pilin kalitesi ve içindeki donanımın tüketimi önemli kullanım değerlerini karşılaştırdığınızda daha net ortaya çıkar. her iki işlemcide bildiğim kadarı ile 2014 yılı çıkışlı 64bit olması çok bir anlam ifade etmiyor hatta snap 800 32bit olması şuan için daha avantajlı bir durum oluşturuyor. ayrıca p70 e bırakıp android güncellemelerini stok rom bulmakta bile sıkıntı çekersiniz. maalesef bu seviye mtk işlemcileri benim nazarımda geçerli not hiç alamadılar. kendim kullanmadım ama kullan yakınlarımdan gördüğüm kadarı ile baya sıkıntılı telefonlar. kaldıki bu klişiler telefonu alo demek için ve fotoğraf çekmek için kullanıyor sadece.
ha işin özü ben alınmaz demiyorum elbetteki alınabilir benim söylemek istediğim bu fiyatlara z1 ve lg g2 varken 100-150tl daha az vereceğim diye bu telefonlar alınmaz ama para yoktur o ayrı benimde şuan acil 2 tele ihtiyacım var ama bende alamıyorum z1 yada lg g2 yi illa alacaksam ucuz bişi gm android one alırım daha iyi işin özü demek istediğim budur lenovo kapalı kutudur benim için o parayı o tele vermem ben. hoş güzel 1000tl yide g12 ye veremiyorum şuan zaten.