1000-1200 tl arası telefon almayı düsünüyorum hangilerini önerirsiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

culsuz33

Üye
    Konu Sahibi
1000-1200 tl arası telefon almayı düsünüyorum hangilerini önerirsiniz?
Sorum su sekılde
1-Hangi İşletim sistemi

Aklımdakı telefonlar; Dıscovery Elite, Lumıa 1320, Samsung S3 varmı sizin önerilerinizz?

xmustx

xmustx

Üye
s3 alma muzdaribiz :) gmd elite olabilir.windows phone iyi fakat aradığın uygulama veya oyunları bulamayabilirsin..

_Shinku_

_Shinku_

Üye
Lumia 1020 satıyorum ikinci el. 1300 ₺ düşünürsen pm.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Gitbirazdaha biriktir ıphone al wp 3 4 ay sonra belkı normalleşir androıdı salla yoksa pişman olursun

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

sphone

sphone

Üye
sony-htc den başka arama

HasimSahin

HasimSahin

Üye
-Sony Xperia Z,Z1 bakabilirsin.
-Nokia 1020 bulursan kaçırma.
-İphone 5 temiz ikinci el alabilirsin.
-Samsung s3 tavsiye etmem. Android istiyorsan güncellemeyi sadece Android 4.3,4.4.2 yazisi koyarak degistiren samsungtan uzak dur. Sana örnek; 4 çekirdekli samsung S3 & Çift çekirdekli Sony Xperia T arasindaki galip Sony :)

Ve 8 çekirdekli S4'un benchmarkta aldigi puan 26000 civariydi, 2 cekirdekli sony xperia SP'nin 23000 civariydi. Yinede sen bilirsin.

Ercument33

Üye
Lumia kullanan birisi olarak söylüyorum. Lumia alacaksan ikinci el al.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

szqn55

szqn55

Üye
s4 lte oneririm

alical33

alical33

Üye
1320 yerine daha yüksek donanımlı ikinci el wp almanı öneririm mesela 1300 e 1020 satıyor arkadaş 800 900 civarına 925 falanda bulabilirsin ama buyuk ekran istiyorsan ya 1320 yada biraz daha biriktirip 1520 alabilirsn 1320 de hız olarak iyi ama ağır oyunlarda takılma olabilir

mtrhsts

mtrhsts

Üye
Nexus 5 al teknosada 1200 tl bu cihazdan daha iyisi yok bence...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1020 Lumia ikinci el alabilirsiniz

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Android alma o fiyatlara bence. iPhone da pahalı kaçar. Eğer bulabilirsen Lumia 820-920-925 al o fiyata sıfırını bulursan. Teknosa-Bimeks'te falan 1400₺ 920 ve 925.

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 5.

(Android alacaksan, Elit ile S3 alma bir kere.)

• Beğen
Tepkiler: avast

fatihgksu

Üye
iphone 5 1.11.2013 faturali beyaz full kutu icerigi 1200 tl

dogankara54

dogankara54

Üye
Kardesim senden bana tavsiye Discovery elit al neden o fiyata o telefon cok ucuz bu ülkede performansi cok iyi en yuksek antutu puani 35.317 puan yani baya yuksek note 3 den iyi ve s5, htc one m8 ve elit i oyun performansinda test ediyorlar m8 ile elit kafa kafaya gidiyor gerisini sen dusun s5 geriden geliyor ben bu telefon super kamerasi gayet normal ve iyi on camera baya iyi sana tavsiyem elit bence bende s3 u satip ondan almayi düşünüyorum yada lg g2 al ama elit suan baya iyi :)

fk555897

fk555897

Üye
O kadar paraya General Mobile alma. 1.300 TL civarında Nexus 5 satılıyor. Almışken Nexus 5 al.

• Beğen
Tepkiler: avast ve Aybin.Kilic
dogankara54

dogankara54

Üye
O kadar paraya General Mobile alma. 1.300 TL civarında Nexus 5 satılıyor. Almışken Nexus 5 al.
Kardesim nexus 5 telefon mu antutu da 19 binlerde puan aliyor ayriyetten o telefonu kullananlar pek memnun degiller onun icin eger performans hizina önem veriyorsan suanki parana görene elit en iyi cidden nexus 5 de snapdragon 200 mu 400 mu ne kullaniyorlar elit 800 kullaniyor ;) beni dinle

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Kardesim nexus 5 telefon mu antutu da 19 binlerde puan aliyor ayriyetten o telefonu kullananlar pek memnun degiller onun icin eger performans hizina önem veriyorsan suanki parana görene elit en iyi cidden nexus 5 de snapdragon 200 mu 400 mu ne kullaniyorlar elit 800 kullaniyor ;) beni dinle

1. Nexus 5 Antutu'dan 19 bin puan almıyor. Ki zaten o testler hiçbir şey ifade etmiyor.
2. Telefonu kullananlar gayet memnun. @-qarapapaq- @avast @Emrah_-06 @mr.bell
3. Performans olarakta en iyi Android telefondur. Elit falan hikaye.
4. Nexus 5'te Snapdragon 800 var. Araştırmadan gelme.

İyi forumlar..

• Beğen
Tepkiler: avast
dogankara54

dogankara54

Üye
1. Nexus 5 Antutu'dan 19 bin puan almıyor. Ki zaten o testler hiçbir şey ifade etmiyor.
2. Telefonu kullananlar gayet memnun. @-qarapapaq- @avast @Emrah_-06 @mr.bell
3. Performans olarakta en iyi Android telefondur. Elit falan hikaye.
4. Nexus 5'te Snapdragon 800 var. Araştırmadan gelme.

İyi forumlar..
Kardes tamam orda bir hata olmus olabilir ama antutu tes programi performans dalvik ve bircok seyin hizini belirler al kaniti

Kardes tamam orda bir hata olmus olabilir ama antutu tes programi performans dalvik ve bircok seyin hizini belirler al kaniti

Al bunlar da elit in aldigi puanlar bu arada bu telefonu supeerkarinca sift delete ve chip sitesi begendiklerini ven performans acisindann iyi bir telefon oldugunu kesinlestirdidiler ve s5 htc m8 ve elit in test videosunu izle derim elit ile m8 basa bas gidiyor s5 geride kaliyor :)

Üst Alt