1.Maxicep Online Oyun Turnuvası (Fifa 2008)[Katılım]

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Bunun için farklı bi konu açacam..

bulentin03

Üye
bende katılmak istiyorum
hamachi nick bulentin03 takım olimpik lyon

--------------- Ekleme ---------------

msn [email protected]

kyoman

kyoman

Üye
ARKADAŞLAR TURNUVAYA AZ Bİ SÜRE KALDI HALA HAMACHİDE SORUN YAŞAYAN VARSA SÖYLESİN BAĞLANAMAYAN VARSA HERHANGİ BİR SORUNU OLAN VARSA SÖYLESİN MÜMKÜN OLDUĞUNCA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAZ . İNŞ. TURNUVA SORUNSUZ GEÇER .YAPMANIZ GEREKEN 3 ŞEY ;
1)HAMACHİ PROGRAMININ YÜKLÜ OLMASI
2)YÜKLEDİKTEN SONRA HAMACHİ PROGRAMININ EN ALT SAĞ TARAFINDA ÜÇGENE BENZER İŞARET VAR ORAYA BASIP BAŞKA AĞA KATILMA ŞIKKKINI İŞARETLEYİP
HAMACHİ AĞ ADI:Maxicepcup_08 şifre:123 YAZMAK
ve son olarak
3) FİFA 2008 YAMASIZ YÜKLÜ OLMASI .

Robertocarlos3

Robertocarlos3

Üye

askeraga

Üye
kardes bende turnuvada warım benı nıe o mavı yere yazmadın bıde hangı aga baglanacagız o soylersen iyi olur

canturgay

canturgay

Üye
ouSahin

ouSahin

Üye
8 katılımcı olmuş

4 er gruplar halinde maça başlayalım işte:) Şampiyonlar Ligi gibi olsun Rövanşlı güzel olur yaf

Grupları Negative seçsin

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Katılacakların Listesi..

FerreT- Manchester United

Kyo-Valencia

Van Hoijdonk-Milan

OuSahin-Fenerbahce

CanTurgay-İntermilan

Hellboy123-Chelsea

... - Liverpool

Spawn - RealMadrid...

Grup maçları şeklinde oynanacak..Kurallar vs.. daha sonra açıklanacak..Diğer katılamayanlar hiç bir faaliyet göstermediği için katılamadı..

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
8 katılımcı olmuş

4 er gruplar halinde maça başlayalım işte:) Şampiyonlar Ligi gibi olsun Rövanşlı güzel olur yaf

Grupları Negative seçsin

Olabilr..Fakat Yoğun bu aralar..Grup maçlarını kura ile seçmeyi düşünüyordum..:hmmm

Ayrıca Barselona hariç Takımlarını değiştirmek isteyenler şimiden söylesin..

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Konu ile ilgili açıklamayı kısa zamanda Farklı bi konu açarak açıklayacam..En geç Pazartesi Turnuvalar başlayacak Saat vs.. kaygınız olmasın onlarıda ayarlamaya çalışacam ..Bu nedenle Hotmail adresini aldık

ouSahin

ouSahin

Üye
kuraları şöyle birşey yapalım herkez kendine 8 tane renk seçsin ve herkez sana pmle seçtigi her ne renkse yollasın..

Seçenekler sunalım Negative iki dakkada seçer ya seçtigi ilk 4 renk A grubu olur

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Negative selamı zor alıyor..Kurayı ben seçme taraftarıyım..Karşı olan veya güvenmeyen varsa farklı yöntemlerde deneyeibiriz..Ayrıca söylediğin fikir mantıklı fakat tunuva kısa zamanda başlamalı..Bu söylediğin kaç gün içinde olur..Herkesi online yakalamak zor..
İlla birini seçelim diyorsanız Negative dışında farklı bi alternatif verin

canturgay

canturgay

Üye
bence farketmez biri seçsinde kim seçerse seçsin..

ouSahin

ouSahin

Üye
o zaman yeni adminim omayra ablamız seçsin :oke: hem bir farklılık bayan olması:) güzel olur renkleri sen seç o zaman dostum omayraya renk olarak sunalım :)

oda renklerin kime ait oldugunu bilmeden seçer...

sana güvenmedigimizden degil dostum ben güvenirim başkası güvenmez başın agrır o yüzden

kyoman

kyoman

Üye
Arkadaşlar turnuvayı kim açtıysa eşleşmeleride o yapacak şikayeti olan varsa çekile bilir .Kimseyi zorla tutmuyoz .

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Nazy Grafik yapacak Bu nedenle onun seçmesini söyledim..Onun bu konu hakkında pek bi bilgisi yok..Kafadan bi eşleşme yapacak :) İllaki Omayra seçsin derseniz..Onlarıda uğraştırmayalım sorun olan Omayra ne zaman online oluyor ayrıca Grafikler için Nazye bilgi vermem gerekiyor

kyoman

kyoman

Üye
OuSAHİN SEN YAMASIZ YÜKLÜYECEM DEMİŞTİN .YÜKLEDİN Mİ ? YÜKLE DİYSEN BİR DENEME YAPALIM TURNUVA BAŞLADIĞINDA BİR SORUN OLMASIN DA

ouSahin

ouSahin

Üye
bende yama yok şuan çıkıcam ben arkadaşımın yanına gitcem akşam müsait olursan yaparız bişeler

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Bence Forumda Guvenılır bırı Kura yı cekıp Youtube veya herhangı bır yere versın
Boylece kımse ıtıraz etmemıs olur

Üst Alt