MaxiCup Haxball Turnuvası (Katılım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Archonn

Archonn

Üye
    Konu Sahibi
MaxiCup Haxball Turnuvası (Katılım)

Değerli Maxicep Haxball Oyuncuları,
Tutkunu olduğumuz Haxball'ın en iyisini öğrenmek ve eğlenceli vakit geçirmek adına bir Haxball Turnuvası düzenlemek istedim.
Malumunuz okullar açılacak birkaç hafta sonra,o zaman katılımcı bulmak zor olacaktır. Şimdi bolca zamanımız varken oynayalım diye düşündüm:)
Ödül konusunda top yönetime atılmıştır, uygun görürlerse ödül koyulur. Ama ödül bizim için olmazsa olmaz değil, değil mi :$

Kurallar:

• Turnuvaya katılabilecek oyuncu sayısı 8'e indirilmiştir. Turnuva eleminasyon usülü olup, tüm mücadeleleri kazanan oyuncu turnuvanın birincisi olacaktır.
  • Elemeler 5'er dk üzerinden iki maç halinde gerçekleştirilecektir.Lagdan tek tarafın mağdur olmaması için iki taraf da sırayla host'luk yapacaktır.Toplam iki maçta rakibini mağlup eden,beraberlik durumunda ise daha az gol yiyen oyuncu bir üst tura çıkacaktır. Skorda eşitlik durumunda 3 dk'lık yeni bir maçın ardından sonuç tayin edilecektir.
  • Taraflardan en az birinin kayıt alması tatsızlık yaşanmaması için tavsiye edilir..Kayıt sitesine yüklenip linki konu altında paylaşılabilir.
  • İki taraf da en geç maçların son gününe kadar müsabakalara katılmak durumundadır. Oyuncular bu tarihe kadar olan süre dahilinde, ortak kararlaştırdıkları herhangi bir vakitte maçlarını yapabilirler.
  • Maçlara katılmayan oyuncunun rakibi otomatikman bir üst tura atlayacaktır.
  • Oyuncu ismi ile forum kullanıcı adı aynı olmalıdır.
  • Turnuva başlayıncaya kadar olan sürede herhangi bir katılımcının forumdan uzaklaştırılması durumunda yeni bir oyuncu turnuvaya dahil edilebilir.
  • Skorlar sitesinden takip edilebilecektir.
  • Katılımcıların en az baş çavuş rütbesine sahip olması ve foruma kayıt tarihlerinin üzerinden en az 1 ay geçmiş olması şartları aranmaktadır.
  • Gerekli katılım sağlanamazsa turnuva iptal edilecektir.
  • Kurallar turnuva süresince değiştirilebilir.

Katılımcılar:

1. otostopçu
  2. MasteLaa
  3. codblackops2
  4. One907
  5. Ns_Lion
  6. AhvaLparanormâL
  7. TheComet
  8. ysfbrk06

Yedek:
Archonn

MarjinaL -TR forumdan uzaklaştırıldığı için turnuvadan diskalifiye olmuştur.

Archonn

Archonn

Üye
    Konu Sahibi
Yedek Mesaj

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Katılıyorum... Ekle

otostopçu

otostopçu

Üye
KATILIYORUM tek rakibim stunner ;)

MeLih_061

MeLih_061

Üye
İnşallah bir aksilik çıkmaz , bende katılıyorum..

jackalmami

jackalmami

Üye
ben archonn olduğu sürece katılmam. Tarık'la ikimiz zor baş etmiştik onunla tek başınıza ne yapacaksınız. Archonn'u çıkarın gelirim :hih: :ehe

codblackops2

codblackops2

Üye
aga ben gelirimde benım net felaket başkası kurunca lagsız oynayabilirim..
Eğer karşımdakının neti iyiyse 2maçı da onun odasında yapabilirmiyiz :utan

Archonn

Archonn

Üye
    Konu Sahibi
ben archonn olduğu sürece katılmam. Tarık'la ikimiz zor baş etmiştik onunla tek başınıza ne yapacaksınız. Archonn'u çıkarın gelirim :hih: :ehe

ben artık o eski ben değilim.: ?

Katılanlara başarılar. Ben de katılmak isterdim ama benim durumlar belli olmuyor. Acil çıkmam gerekebilir.

Derken ? :ehe

:D Flood değil,turnuvayla ilgili ek bilgileri eklemem gerekirse oraya yazarım diye.
Ayrıca olursaki katılırsanız raki
binizle belirlediğiniz bir vakitte yapabilirsiniz maçlarınızı... Ta ki sonraki tur maçları başlayana kadar zamanınız var

- - - Eklendi - - -

aga ben gelirimde benım net felaket başkası kurunca lagsız oynayabilirim..
Eğer karşımdakının neti iyiyse 2maçı da onun odasında yapabilirmiyiz :utan

Olur tabi ki,karşı tarafın reddedeceğini sanmıyorum zaten.:)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Ben de varım :D

codblackops2

codblackops2

Üye
o zaman bende varım :)

One907

One907

Üye
Ben de katılıyorum.:naughty:

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
benide ekleyin . ..

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Katılıyorum. :)

TheComet

TheComet

Üye
ekle ve bu turnuva ne zaman olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...