1.Maxicep Online Oyun Turnuvası (Fifa 2008)[Katılım]

Sponsorlu Bağlantılar

askeraga

Üye
bende varım arkadaslar
hamachıdekı nıck: ...
msn adresim: [email protected]
takım: arsenal
hamachıdekı ag adı: debriaj şifre 123

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ferret Milan yazar mısın bana. :oke:

kyoman

kyoman

Üye
BEYLER ÜYE OLUYORSUNUZ TAMAM GÜZEL DE LÜTFEN HAMACHİ AĞINIDA EKLEMEYİ UNUTMAYIN HAMACHİ AĞINDA BULUNMAYA ÇALIŞIN HAZIRLIK MAÇLARI FALAN YAPALIM . FerreT SENDE ŞU SAYFALARI GÜNCELLEDE KAÇ KİŞİ VAR ONA GÖRE Bİ BAKALIM . 16 ÇIKACAK GİBİ

canturgay

canturgay

Üye
ne bu ya ben gol atamıyomm hiç..:)

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Pasha Ceza aldığından Turnuvadan Adı silindi..

canturgay

canturgay

Üye
ferret katılımlar bu gün bitiyor mu?..

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Mac Saatleri ne zaman olcak ???

kyoman

kyoman

Üye
şöyle Birşey Düşünüyoruz Herşey 1 Günde Olcak Değil .onun Için Grup Maçlarını 3 Gün Içinde Yapılmasını Söyliyecez. Yani Turnuva Başlama Tarihi Itibariyle 3 Gün Içinde Kişinin 3 Karşılaşması Bitmiş Olcak .bu Nedenle Rakibinizle Temasa Geçip Hangi Saatlerde Online Olduğunuzu Bildirip Maçlarınızı Yapacaksınız.

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Sorularınıza cevap bulabileceğiniz konuyu kısa zamanda açacam ;)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
şöyle Birşey Düşünüyoruz Herşey 1 Günde Olcak Değil .onun Için Grup Maçlarını 3 Gün Içinde Yapılmasını Söyliyecez. Yani Turnuva Başlama Tarihi Itibariyle 3 Gün Içinde Kişinin 3 Karşılaşması Bitmiş Olcak .bu Nedenle Rakibinizle Temasa Geçip Hangi Saatlerde Online Olduğunuzu Bildirip Maçlarınızı Yapacaksınız.
Guzel olur ...

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
~ ... nickli üye..takımınızı değiştirmeniz gerekir..

~ BANABAKSANA nickli üye Takımını değiştirmelisiniz..M.united seçilmiş bi takım..

~ İbrahim nickli üye Kayıt olmanız gerekmektedir..Şayet kayıtlı iseniz.Belirtiğiniz nickli ile turnuvaya katılın..

~ TechnOnur Nickli üye Kayıt olmanız gerekmetedir..

Yukarıda nicklerini saydığım üye..Bugüne kadar Konu hakkında cevap vermeleri gerekir..Aksi halde Turnuvaya katılamazsınız

askeraga

Üye
benım nıe ısmım uyeolanlar tarafında yok kardes

--------------- Ekleme ---------------

varolan aga nasıl girecegiz biri bana anlatsın hadi bu turnuvaya katılmak istiyorum bende

canturgay

canturgay

Üye
benım nıe ısmım uyeolanlar tarafında yok kardes

--------------- Ekleme ---------------

varolan aga nasıl girecegiz biri bana anlatsın hadi bu turnuvaya katılmak istiyorum bende
hamachi de altta üçgen şeklinde bi işaret diyim ..işaret var ..
ona basıyorsun ağa katıl var ona basıyorsunn.verilen ağ adını ve şifreyi giriyorsunn.:oke:

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR TURNUVA PAZAR GÜNÜ BAŞLIYOR ONA GÖRE SEÇİMİNİZİ YAPIN SON KAYITLARINIZI YAPTIRN

canturgay

canturgay

Üye
turnuva sisteminde değişiklik var mı ferret..

Üst Alt