Gerçekleştirilen Buluşmalar 1. İstanbul ~ Halı saha buluşması |RESİMLER..

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
diğer konuda TEMMUZDA İSTANBULDAYIM diye söylenen sen değilmiydiN ? senin için temmuzda yaptık buluşmayı ve sen temmuzda üç gün istanbuldayım diyebilirdin mesela..

--------------- Ekleme ---------------

temmuz 12 istanbula geldiğnii öğrendim, üç gün kalıp gittin.. bende afedersin ama selena &%/'a basmadım... :@ yani üç günde sihirli deyneğimi vurup saha alıp , sonra herkesi toparlayamazdım Kİ ELİMDEN GELENİ YAPTIM !! AYARLAMAYA DA ÇALIŞTIM HERŞEYE RAĞMEN... Konu benim için kapanmıştır, lafların köşelerini kesip kesip kullanma, tamamen durumun ne olduğunu saptırma.. apaçık gelmedin..

Halısaha konusundaki 16.17, ve 19.sayfalarda gerekenler acıklanmıstır.. Saptırma filan bozar;)

mservank

mservank

Üye
neyse yav uzatmayın geçti gitti artık

Nazy

Nazy

Üye
    Konu Sahibi
evet bunu diablosada söyledim
kesilmiş tavuğun davası olmaz diye

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
konuyu açan ve uzatan ben değilim ;)

GRafix

GRafix

Üye
:boxDiablos Bidahaki buluşma Ne zaman Olursa Hep Berabern bi Maç Ederiz ?? Haydi Canlar bi tarih belirleyelim hep beraber??:box

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İnşallah..Ben istemez miyim grafix kardeş ta adanadan istanbula git..İstanbulda arkadaşlarla bir araya gelmek gezmek görüşmek eğlenmek..Nasıl gelmedin denebilir:( Bi kere gelmek istemesem buradan çok önce söylemem bende gelecem diye:( sonra böyle söylemler yapılınca cok üzüldüm..Beklemiyordum. Bundan sonra ekimde gelecem istanbula. 12 ekimde istanbulda düğünümüz var ablamın...1 hafta öncesinden geleceğiz.Davetiye vs diğer işler anca. Hayırlısı olsun..

Salihyet

Salihyet

Üye
:islik Uzatan ben isem, susmak sana düşmezmiydi, suçsuz kişiye efendilik yakışmazmıydı ?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İsim verdiğimi ben hatırlamıyorum...Salih ayıp etmeye devam edecek misin? Heeee....

GRafix

GRafix

Üye
Tamam arkadaşlar Yetsin bu Kadar.Bak Salih ekim ortalarında bi maç daha yapcas nerdeyse belli oldu buluşma tarihi dimi ama aaa:nono:

Salihyet

Salihyet

Üye
valla imkanlar şelale olsun, dün maçı yapabilmek için 4 kişi 30 ytl para çıkardık..
ayrıca dün kız arkadaşımla buluşmadım ve bana trip yapıo, bilen bilir pazarı iple çektiğimi..
yani demem o ki, çinde bile olsa yaparız RAHAT OLUN...

xkadir61

xkadir61

Üye
ee birazda buluşmadan bahsedin bakalım, buluşma sonrası yeni girebildim şimdi foruma.salihyet arkadaşım iltifatların için teşekkürler. sizingibi arkadaşlar olduktan sonra herbuluşmada inşallah bende varım.

Salihyet

Salihyet

Üye
ee birazda buluşmadan bahsedin bakalım, buluşma sonrası yeni girebildim şimdi foruma.salihyet arkadaşım iltifatların için teşekkürler. sizingibi arkadaşlar olduktan sonra herbuluşmada inşallah bende varım.

abartmıyorum :) , çünkü buluşma için 5 saat toplamda yol tepiosn , az değil ;)

toprakumit

toprakumit

Üye
Fatihcim seni gördüğüm için çok mutlu oldum ;)
Bu arada buluşma gününüzüsevdim... Ama hiç bir buluşma Eskişehir gibi olamaz çünkü günleri ve saatleri ile 4 gün süremez benim içinde 1 hafta :ehe elinize sağlık gençler ;)

CEREN

CEREN

Üye
kardeşim fatih sen çok şirinmişsin yaw:)

Ozan

Ozan

Admin
Güzel bir organizasyon olmuş tebrikler .
Katılanlara teşekkür ederiz ..

xkadir61

xkadir61

Üye
Güzel bir organizasyon olmuş tebrikler .
Katılanlara teşekkür ederiz ..

nasip olursa, izmir'ede gelecem sizleri yakından görebilmek için.
senin sayende güzel organızasyonlar ve değerli arkadaşlar ediniyoruz. buna vesile olduğun için teşekkürler.:op:

--------------- Ekleme ---------------

Fatihcim seni gördüğüm için çok mutlu oldum ;)
Bu arada buluşma gününüzüsevdim... Ama hiç bir buluşma Eskişehir gibi olamaz çünkü günleri ve saatleri ile 4 gün süremez benim içinde 1 hafta :ehe elinize sağlık gençler ;)

o günleri tekrar yaşamak dileğiyle..:ok2:

Üst Alt