Gerçekleştirilen Buluşmalar 1. İstanbul ~ Halı saha buluşması |RESİMLER..

Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Umut

Emekli Yönetici
maçtan karelerde olsaydı süper olurdu ya neyse mutlu bi gün geçirmişsiniz

Salihyet

Salihyet

Üye
maçı çekecek eleman yoktu :ss yapacak bişey yok :ehe attığım 8 golü çekecek biri lazımdı gerçektende :) :D

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Maçtan görüntüler yok?

Salihyet

Salihyet

Üye
yazdıklarım yine okunmamaya başladı sanırım :islik
bknz; #22

Salihyet

Salihyet

Üye
Tevki cafer mah. 'nin forveti, kocamustafapaşa spor klübünün biricik oyuncusuyuz burda :bigstar: :ehe

GRafix

GRafix

Üye
Aslında Sahadan 1 kare vardı Nazy nin telde akşam upload eder heralde...

Benm ağları deldiğim anın fotoğrafı :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben olsam 9 atardım:) bol keseden atmıyorum walla:D keşke bilen arkadaşlarım konuşsalarda.:D

aslında asıl branşım basketbol ..ama futbolda forvet oynarım karşı karşıya oldugum yada onum boş oldugunda affetmem bir vurdugumu hatırlarım birde kalecinin bakışlarını:D:D:D

Nazy

Nazy

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;971596' Alıntı:
Ben olsam 9 atardım:) bol keseden atmıyorum walla:D keşke bilen arkadaşlarım konuşsalarda.:D

aslında asıl branşım basketbol ..ama futbolda forvet oynarım karşı karşıya oldugum yada onum boş oldugunda affetmem bir vurdugumu hatırlarım birde kalecinin bakışlarını:D:D:D
seni sahada görmek isteriz:ehe

GRafix

GRafix

Üye
Reklam Kokan Hareketler Bunlar :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ahhh ahhh çekiyorum sadece okadar:) wallaha daha onceden boyle soyluyordum karsı rakıpteki arkadaşlar dalga geciyorlardı..halısahaya cıktık sadece bakıyorlar neler yapıyor len bu diye:D gol attıkdan sonra onlara bakıyordum:D Gol sevincim böyledir benimmmmmmm:D

g

GRafix

GRafix

Üye
Töbe Kötü bişe demedik :mahcup:

Şimdi Gerçekten merak ettim Acilen Bi buluşma yapmak lazım:nono:

Salihyet

Salihyet

Üye
Yapsak gelcen mi :islik hayır .. ben senin için temmuz 16 buluşma ayarladım.. fakat söz benim için namus gibidir, duramıosan sen kaybedersin.. biz çok şey kazandık mesela, ve 9 gol atma konusuna da gelirsek :) , benim olduğum ve defansa geçtiğim takımda sana 9 gol attırmam , madem ordan diosn, bende burdan diorm hadi bakalım :ehe [şahsen ben bu laflardan sonra atlar gelirdim :) :naughty:]

GRafix

GRafix

Üye
Diablos gelsin bendende rakibi olarak 10 gol söz. Söz Namustur.:yuru

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yapsak gelcen mi :islik hayır .. ben senin için temmuz 16 buluşma ayarladım.. fakat söz benim için namus gibidir, duramıosan sen kaybedersin.. biz çok şey kazandık mesela, ve 9 gol atma konusuna da gelirsek :) , benim olduğum ve defansa geçtiğim takımda sana 9 gol attırmam , madem ordan diosn, bende burdan diorm hadi bakalım :ehe [şahsen ben bu laflardan sonra atlar gelirdim :) :naughty:]

Maçı 20sinden Ayın 13 üne alacaktın oda olmadı..16 sında gidiyorum dedim BU 1

Tarihi ayarlayan sendin. Ben şu tarih diye söz verdim mi? Hayır bu 2

Ne kadar çok buluşmak istediğimi sana istanbuldayken msn ne girdiğimde defalarca söyledim buda 3;)

Söylemlerin karşısında sana gerçekten ciddi olarak kırıldım Salihyet ;;) Buda 4

Nazy

Nazy

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;971686' Alıntı:

Ne kadar çok buluşmak istediğimi sana istanbuldayken msn ne girdiğimde defalarca söyledim buda 3;)

diablos boşver telefon görüşmesini hatırladım

Nazy : nerdesin
diablos: g.o.paşadayım
Nazy : Taksime gelebilirmisin (20 dk lık yol)
diablos : çok zor yaaaaa

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
GOP - Sultançifliği..

Taksime gelebilir misin? Ne zaman ? ŞİMDİ.

Eee ben ne yapıyorum nereye gidiyorum ne oluyor bilgisi olan da yok? Mümkün değil şu anda diye özelliklede belirttim. Neden sabah yada birgün öncesinden falan bilgi verilmiyor..Aniden gel acele gel gibisinden oluyor.İnsan müsait mi değil mi? Bilinmiyor..

İsteyen istediği yorumu yapsın. Allah biliyor ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
DiaBLoS™;971686' Alıntı:

tarih ayarlayan bendim, milleti sıcaklara kdr beklettim, diablos gelicek diye.. sen 3 gün istanbuldaydın ve ben geri çekmeye çalıştım tarihi fakat olmadı.. Buluşma isteğini sende değil kadir abide görüyorum, bunca yıllık forum hayatımda kırdığım 2. kişisin ve şu anda hiç bir pişmanlık duymuyorum :bigstar:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
tarih ayarlayan bendim, milleti sıcaklara kdr beklettim, diablos gelicek diye.. sen 3 gün istanbuldaydın ve ben geri çekmeye çalıştım tarihi fakat olmadı.. Buluşma isteğini sende değil kadir abide görüyorum, bunca yıllık forum hayatımda kırdığım 2. kişisin ve şu anda hiç bir pişmanlık duymuyorum :bigstar:

Bak kendi ağzınla ne güzel diyorsun sen 3 gün istanbuldaydım tarihi ben geri çekmeye çalıştım olmadı...E olmadıysa sorun bende mi oluyor..? YORUMSUZ.

Salihyet

Salihyet

Üye
DiaBLoS™;971715' Alıntı:
Bak kendi ağzınla ne güzel diyorsun sen 3 gün istanbuldaydım tarihi ben geri çekmeye çalıştım olmadı...E olmadıysa sorun bende mi oluyor..? YORUMSUZ.

diğer konuda TEMMUZDA İSTANBULDAYIM diye söylenen sen değilmiydiN ? senin için temmuzda yaptık buluşmayı ve sen temmuzda üç gün istanbuldayım diyebilirdin mesela..

--------------- Ekleme ---------------

DiaBLoS™;899322' Alıntı:
Temmuz ortası gibi söyleyin gelirim:)

1 Haziran 2008

temmuz 12 istanbula geldiğnii öğrendim, üç gün kalıp gittin.. bende afedersin ama selena &%/'a basmadım... :@ yani üç günde sihirli deyneğimi vurup saha alıp , sonra herkesi toparlayamazdım Kİ ELİMDEN GELENİ YAPTIM !! AYARLAMAYA DA ÇALIŞTIM HERŞEYE RAĞMEN... Konu benim için kapanmıştır, lafların köşelerini kesip kesip kullanma, tamamen durumun ne olduğunu saptırma.. apaçık gelmedin..

Üst Alt