1 gb sonrası sınırsız 96 kbps hızında internet kullanıyorum, merak edenler bakabilir

Sponsorlu Bağlantılar

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
40mb 1saat mi cok mus iyiki almamıştım bu paketi
1saat beklenmez

valla kardesim ben alistim birseyle ugrasirken arkaplan da indirme yapiyorum yada gece uyurken yuksek boyutlu dosyalari indirmeye siraliyorum sabah kalktigimda inmis oluyor hepsi guzel paket dene derim

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar internet radyosundan yayın akışı 96 kbps altında olan radyoları kesintisiz dinleyebiliyorsunuz. Örneğin aşk fm türkiye,damar fm

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44
phasan

phasan

Üye
arkadaşlar internet radyosundan yayın akışı 96 kbps altında olan radyoları kesintisiz dinleyebiliyorsunuz. Örneğin aşk fm türkiye,damar fm

Cepten rahat dınlenır netten programlar var nokıa n97 kullandıgım internet radyo programı gibi

• Beğen

byjxsura

Üye
    Konu Sahibi
İphonede iphone radyo adlı program var onu kullanıyorum iphoneradyo.com/tr/ozellikler

kardeş önce nokia dedin şimdi Iphone :D neyse konu dışına çıkmayalım

- - - Eklendi - - -

bu arada bir güzel yani daha var sınırsız internetinizi joikuspot adlı programla diğer cihazlarla paylaşabilir tabletiniz varsa rahat rahat çanak okey oynayabilirsiniz sohbetli falan :D başka online oyunlar da oynanabilir.

• Beğen
phasan

phasan

Üye
kardeş önce nokia dedin şimdi Iphone :D neyse konu dışına çıkmayalım

- - - Eklendi - - -

bu arada bir güzel yani daha var sınırsız internetinizi joikuspot adlı programla diğer cihazlarla paylaşabilir tabletiniz varsa rahat rahat çanak okey oynayabilirsiniz sohbetli falan :D başka online oyunlar da oynanabilir.

Dostum ovi ye yaz bunu nokıa internet radyo varsa kullanırsın

murat.122a

murat.122a

Üye
arkadaşta izleyebiliyormuş bakınız

buradan tekrar indirin operayi bi de öyle deneyin
Opera mini ile girince kesinlikle donma olayı olmuyor ben dizileri cepten youtube den izliyorum

DosTKaM

DosTKaM

Üye
evet Opera mini bende Kullaniyorum cok memnunum

mansurcan46

Üye
bende 1.5 aydır kullanıyorum süper benim için.

ahmetsaliih15

Üye
arkadaslar eskiden 19 tl di simdi ise 25 tl ama cok guzel tavsiye ediyorum en az 5kere almisimdir her alisimda en az 3 gb kullaniyom aciyorum google playi oyun indiriyorum gerci biraz yavas ama yinede iyi mesela real football 2012 450 mb biseydi gece yatmadan indire bastim uyandigimda indirmisti cok harika valla tavsiye ediyorum mutlaka deneyin

DiscoveryX

Üye
Arkadaşlar bu sabahtan beri hotspot ile cebe bağlanarak bilgisayardan kullandığım interneti artık kullanamıyorum. Cepten internette sorun yok ama bilgisayardan interneti kullanamıyorum.
Aceba turkcell yeni bir yasak mı getirdi yoksa sorun sadece benim hatta mı ?
Vodafone ile denedim sorun yok ama turkcell olmuyor.

Üst Alt