[01.02.2011]Yepyeni Bir Cwf 5800 v52-c6 v20.0.042 Speedx EditionV2 Güncel!...

Sponsorlu Bağlantılar

cratec

cratec

Üye
ben bişi sorcam başka bi hackli fw yüklemiştim megauploadda olan cfw onda müziklerimi görmüyordu mecburen sildim orjinallerini yükledim bunda da öyle bi sorun var mı

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
Şarkıları görüyor. Sadece müzikleri sound yerine Music klasörüne atıcaksın eğer öyle bir klasör yoksa Music diye bi klasör aç hafıza k. tüm müziklerini at bu kadar

cratec

cratec

Üye
teşekkür ederim dosyayı indirdim 5x4 olanı ama içinde tek bir tane dosya var 7 tane olması gerekmiyor mu

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
hayır ana sayfada cor ve uda diye yazıyo o dasylalarla ve istediğin bir menü biçimini indiriyosun bunlar bir klasörde toplayıp jaflıyosun

nik82

nik82

Üye
Ya arkadaşım ben iki tane zip dosyası indirdim toplamda 3 dosya var ama video anlatımda 6 dosya gözüküyor

firozat

Üye
Güzel bir FW olmuş özellikle menü animasyonları, hızlılığı falan.. Ama bir iki sorun yaşadım. Kurduğum bazı programlar mesela SPB Tv menüde hiç bir yerde görünmüyor ama kurulu olarak cihazda görünüyor ama programı hiç biryerde bulupta başlatamıyorum. Birde gelen arama olduğu zaman cihaz sanki donuyor gibi ekran ışığı geç yanıyor müzik sesi bir kesiliyor geri geliyor cevapladıktan sonra sanki bir saniye sonra cevaplamışım gibi tepki veriyor. Kurulumdan sonra format atmıştım. Bu sorunları yaşayanlar varmı acaba?

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
Güzel bir FW olmuş özellikle menü animasyonları, hızlılığı falan.. Ama bir iki sorun yaşadım. Kurduğum bazı programlar mesela SPB Tv menüde hiç bir yerde görünmüyor ama kurulu olarak cihazda görünüyor ama programı hiç biryerde bulupta başlatamıyorum. Birde gelen arama olduğu zaman cihaz sanki donuyor gibi ekran ışığı geç yanıyor müzik sesi bir kesiliyor geri geliyor cevapladıktan sonra sanki bir saniye sonra cevaplamışım gibi tepki veriyor. Kurulumdan sonra format atmıştım. Bu sorunları yaşayanlar varmı acaba?

peki fw yüklemeden önce hem hafıza k. biçim atıp daha sonra cihaza hard format atıp denedin mi ???

firozat

Üye
Evet aynen kartada cihazada hem önce hem sonra format attım. Programların menüde görünme sorunu yokmuş, her birini farklı yere atıyor buldum eksik programım yok.. Ama sadece şu gelen arama sorunu canımı sıkıyor.. Telefon çalarken ekranda kimin aradığı bile geç görünüyor.. Tekrardanmı format atsam bilmiyorum ki her şeyide yükledim tekrardan başa dönmekte istemiyorum:)

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
evet arama geldigi zaman cihazı kasıyor .Zaten anlaşılır eğer tuş kilitliyeken arama gelince cevaplaa ve kilidi aç slideleri kasılıyor. illaki bir kez geçmesdi lazım animasyonun...

buyukkaptan90

Üye
arkadaşlar bu fw hackli değil mi?sertifika hatası alıyorum?.

muamma90

Üye
cfw yi videodaki gibi kurdum ama telefon açılmıyor neden olabilir ?

amoklavin2

amoklavin2

Üye
aynı sorunu bende yaşıyorum cfw yi begendim kurdum her şey tamam ama telefon açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim..

escron

Üye
Selam arkadaşım . öncelikle emeğine sağlık çok güzel gözüküyor. ama benim C: klasöründe p.files-nokia klasöründe Phoenix yok onu oluşturmak için ne yapabilirim bir de kart okuyucu lazım mı depolayıcı modunda kartı temizlesek sorun olur mu teşekkürler şimdiden

melih4423

melih4423

Üye
Ben yapacam da nasıl yapcam

enes018

enes018

Üye
bendeki v51 yüklesem sorun olurmu

logosin

logosin

Üye
cf cok güzel olmuş ellerine saglık kardeşim ama biraz telefonu kasar gibi /FONT]

enes018

enes018

Üye
süper denedim 0 hata ellerine sağlık

Ali Emre Çirik

Üye
linklerden tek depositifilesli çalışıyor o da 32 dkkada anca indiriyor linkler yenilenmeli !

halittosun

Üye
Arkadaşım Ellerine Sağlık Bir İki Sorum Olacaktı PM atmıştım Ama Cevap Vermediğin İçin Burada Soracağım Daha Öncesinde afladığım Cfw lerde Hep 6 Dosya Olurdu Seninkinde 3 Tane Var ysa Hazırladığın Vdyoda da 6 Dosya Gözküyor Jafı 3 Dosyayalamı Atcaz Yoksa Bizmi Eksik İndirdik Cevap Verirsen CFW yi Flaşlıycam Şimdiden Teşekkürler

abdullahlok

Üye
kardeş bn bu işlerden pek anlamıorm. 5*5 indirdim. telefona attım desteklenmeyen içereik diyor ne yapmam gerekeiyo ??

Üst Alt