[01.02.2011]Yepyeni Bir Cwf 5800 v52-c6 v20.0.042 Speedx EditionV2 Güncel!...

Sponsorlu Bağlantılar

hardlight

Üye
Çok teşekkürler

ilyassss

ilyassss

Üye
arkadaşlar atmayın yüklenemiyor bozuk bence

facem12

Üye
tşk..

Mr-Trojan

Mr-Trojan

Üye
Hayır Cor ve Uda yı indirip klasörde birleştirmelisin onları seçiceksin kurulumda.Bakın videolu anlatım yapmıştım onu seyredin.

--------------- Ekleme ---------------

Zannetmiyorum fark edeceğini.

Belki operatörden olabilir bilemiyorum ben ne yapayım şimdi arkadaşım kimisinde normal kimisinde geç geliyor ne yapabilirimki bu konuda şebekeden veya operatörden olabilir gecikme.Mesaj buguda giderildi yapabileceğim birşey yok bu konuda malesef.:allalla:
Birde şunu dene arkadaşım telefon saat ayarlarına girip oto zaman yenilemeyi açık bırak bakalım sorun giderilecekmi.

Operatörlerimizde aynı bende bişi anlamadım salla gitsin böle kullanacaz artık yapacak bişi yok

baba3232

baba3232

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar atmayın yüklenemiyor bozuk bence
Konuyu çarpıtma bozuk olsa bu kadar insan yükleyemez lütfen biraz konuşmadan önce saygı gösterelim aksi halde kendimi tutamam alla alla yha.:off:

slm kardeş çok güzel bir wf çıkartmışsın tebrikler benim bi sorum oacaktı web den facebook a girince en altta dokunmatik ekran yazıyordu bunda yazmıyor nasıl faceyi pc görünümü yapabilirim bana yardımcı olursan çok sevineceğim.... birde ekrandaki herşey gizleniyor saat tercih bölümü gizlenmiyo bunu nasıl ekranı tmamen boş bırakabilirim
Hocam kusura bakma lütfen cevaplıyım sorularınızı
1)Yer imlerine hem normal facebook.com'u hemde 0.facebook.com u ekledim şu touch.facebook.com falan var o ekli değil sanırsam ondan girmiştin ellede ekleyebilirsin o yer imini bu konuda yardımcı olamam malesef yani sonuçta facebook.com girerseniz normal facebook 0.facebook girerseniz ücretsiz olan facebook'a erişirsiniz.
2) 1. ana ekrandaki saati gizleyemezsin fakat 2. ana ekrandaki saati gizleyebilirsin mod ekliyeceksin fwyi açıp ama birkaç arkadaşta istediği için bu 2. ana ekrandaki saati bilerek kaldırmadım.Kaldırmak için isterseniz modu verebilirim ancak anlatımlara biraz bakın derim yanlış birşey yaparsınız.

Operatörlerimizde aynı bende bişi anlamadım salla gitsin böle kullanacaz artık yapacak bişi yok
Hocam keşke elimden gelsede yapabilsem ama inanki bende bir sorun yok bu konuda ve burada telefonuna yüklediğim arkadaşlarda var sorun yok ben bizzat attım.Malesef bu konuda yardımcı olamıyacağım hocam.:bilmm

ahmet.220

Üye
slm kardeş çok güzel bir wf çıkartmışsın tebrikler benim bi sorum oacaktı web den facebook a girince en altta dokunmatik ekran yazıyordu bunda yazmıyor nasıl faceyi pc görünümü yapabilirim bana yardımcı olursan çok sevineceğim.... birde ekrandaki herşey gizleniyor saat tercih bölümü gizlenmiyo bunu nasıl ekranı tmamen boş bırakabilirim

yakmu bana yardım edecek bi usta

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
yakmu bana yardım edecek bi usta

Facebook'a netten girdiğin zaman (telefondan) en aşağıda dokunmatik site yazar. Ona tıkladığğında dokunmatik site gelir. Gene aşağıya indiğin zaman Tüm site yazar ona tıkladığın zaman sorun çözülür...

ahmet.220

Üye
slm bişey sormak istemiştim öncelikle bazı wf lerde facebook otomatikman dokunmatik ekran mış gibi görünüyor yani tüm site falan deniliyor kimisinde ise normal klasik sayfa gibi dokunmatik ekran falan yazmıyor bunun sebebi nedir ben nasıl facede dokunmatik ekran tüm ekran özelliği yani pc görünümlü facebook yapabiliim yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz şimdiden çok teşekkür ederim birde ekrandaki herşey gizleniyor saat tercih bölümü gizlenmiyo bunu nasıl ekranı tmamen boş bırakabilirim

arkadaşım normal faceden girince dokunmatik ekan yazmıyor onun yerine anket yazıyor ama senin söylediğin touch.facebook.com adresinden istediğim oldu sana ne kadar teşekkür etsem azdır birtek sen yardım edebilbin bana çok saol bide şu ekranda ki saati nasıl gizleyebilirim yani 2. ev ekranı boş falan nasıl yapabilirim bana bunada yardımcı olursan daha da mutlu olacağım

vedatikiz

Üye
teşekkürler kardeşim hackledim telefonumu, gayet şık ve kullanışlı oldu ancak telefonumda bazen kendi kendine kapanıyor, bunun sebebi nedir? bilgi verirsen sevinirim

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
teşekkürler kardeşim hackledim telefonumu, gayet şık ve kullanışlı oldu ancak telefonumda bazen kendi kendine kapanıyor, bunun sebebi nedir? bilgi verirsen sevinirim

hard format attınmı birde hafıza kartını biçimlendirdin mi???

-WaTCHMaN-

-WaTCHMaN-

Üye
açılış ve kapanış ekranları çok dandik orjinali daha iyi

hkmtctnky

hkmtctnky

Üye
benim merak ettiğim bişey war, bunu kurduk sonradan hoşumuza gitmedi telefona orjinal v52'yi yükleyebiliyormuyuz. yükleyebiliyosak hard format çeksek oluyomu ?

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
benim merak ettiğim bişey war, bunu kurduk sonradan hoşumuza gitmedi telefona orjinal v52'yi yükleyebiliyormuyuz. yükleyebiliyosak hard format çeksek oluyomu ?

hayır hard formatla geri dönemezsin. Ama orjinal dosyalarla tekrar eski yazılıma geri dönebiliyosun. Navifirm ile indirip geri dönebilirsin

caddetuner

Üye
arkadaşım içinde RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V20 bu var diğer 2 dosyayı nerden bulacam ?

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
ana başlıkta yazıyo ama ben gene buraya yazim

Core Ve Uda

furkan5800

furkan5800

Üye
tşkrler çoq saol bide bunu denyim

omerynd

omerynd

Üye
kardeş ovi contact ı asıl tekrar yüklerim ?

kaptannova

Üye
kudum gerçekten bana göre kötü yanı sensör... çok hassas olmuş... 60 derece eğesen bile tel yan dönüyo... bazılarının hoşuna gidebilir... onun yanında bir eksiğini görmedim...

sarıgül_46

Üye
Arkadaşlar fotoğraflara bir türlü şifre atamıyorum birsürü şifreleme programı denedim ama hepsinde menüdeki Ftoğraflar'a gelince orada çekilen, Albüm vs den resimler görünüyor yardımcı olursanız sevinirim

konyalisdu

konyalisdu

Üye
Kardeşim ellerinize sağlık. Bu fw'yi attıktan sonra telefonu değiştirmekd-ten vazgeçtim :)

Üst Alt