[»01.02.2011« Utk4n* v52 c6v20 SpeciaL Edition v2 5800 - Forumun En iyiSi - Kasma Yok - Hata Yok - ]

Sponsorlu Bağlantılar

nazosist

nazosist

Üye
Utkan Benimde ricam bu sıralar bir çok konuya yazdım ancak uygun bir cfw arıyorum almanca dili olan ingilizce-Türkçe-Almanca dillerini içeren bu konuda pek iyi değilim.Eğer Müsait bir zamanında bu cfwye almanca dilini ekleyebilir misin Şimdiden çok teşekkürler.Ben ekledim almanca dili yalnız hata veriyor benim eklediğim dilde haritalarda ve ayarlara girince eğer sorunsuz bir almanca dili ekleyebilirsen bazı uygulamaların olmaması sorun değil örneğin conversation gibi.çok Teşekkürler Ricamdır yapamam dersende Çok Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Bana yardımcı olabilir misiniz Lütfen

oberon84

oberon84

Üye
ilk öncelikle ellerine sağlık diyorum çok güzel olmuş:oke: yanlız benim bir sorum olacak acaba telefonun menüsündeki iconları ile oynama yapabiliyor muyuz????
örneğin iki tane mail adresimi kullanırken kısayola attığım zaman ikisininde ikonu aynı oluyor....
şimdiden teşekkürler...

Utk4n*

Utk4n*

Üye
    Konu Sahibi
yapabiLiyoRuz tabiki. foRumda anLatımı mevcut aRaRSanız buLurSunz :).

mhustafa

mhustafa

Üye
Elıne saglık kardes yenı yukledım bende tele bunu daha hata bulamadım dedın gıbı cok tesekkur ederım

Utk4n*

Utk4n*

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekküR edeRim ^^.

Emre_o6

Emre_o6

Üye
sevgili arkadaşım bende telefonumu hacklemek istiyorum bana yardımcı olabilir misin yardımcı olursan çok sevinirim

telefonum 5800 xpressmusic

Bu konuda hiç bir bilgim yok

[email protected] yardımlarınızı bekliyorum

Utk4n*

Utk4n*

Üye
    Konu Sahibi
Konuda anLatım yaptım. oRdan takip edin. Msn kuLLanmıyoRum.

serkan_emp

Üye
Linkler kısmını gruplara ayırırsanız ilk defa yapacaklar sorun çekmez :)

Utk4n*

Utk4n*

Üye
    Konu Sahibi
tlp

tlp

Üye
hocam slm

bu fw yı kullanmak ıstedım fakat sarj olayı cok zayıf oldu sanırım dogrumudur ?
1 gun sarj dayanmadıgı oldu telefonda , sorun hala devam edıyormu ? sırf bu yuzden baska fw kullanmak durumunda kaldım , hanı onunla kıyasladıgım vakıt suan cıhazın sarjı coktan bıtmıs olması gerekıyordu ?

yoksa flash atarken benmı hatalı yaptım :S

Utk4n*

Utk4n*

Üye
    Konu Sahibi
hocam slm

bu fw yı kullanmak ıstedım fakat sarj olayı cok zayıf oldu sanırım dogrumudur ?
1 gun sarj dayanmadıgı oldu telefonda , sorun hala devam edıyormu ? sırf bu yuzden baska fw kullanmak durumunda kaldım , hanı onunla kıyasladıgım vakıt suan cıhazın sarjı coktan bıtmıs olması gerekıyordu ?

yoksa flash atarken benmı hatalı yaptım :S

Bu eSki fw yeni konu

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...un-en-iyisi-kasma-yok-hata-yok-41-446212.html

buRda.

babacan3579

Üye
utkan kardeşim cevapsız arama mesaj falan yok ortadaki beyaz ışık yanıp yanıp sönüyo birde kendi kendine mesaj gçnderiyo ama asıl benim için en büyük sorun abim de turkcell in vermiş olduğu t10 marka bir cihazdan video klip gönderdim açmadı enbüyük sorun bu bence yoksa telefonun hızı falan ON numara EMEĞİNE SAĞLIK..şu mp4 açmamasıyla ilgili yardımcı olursan sevinirim kardeşim..

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Bu arada internetde gezinirken kullanılan klavyede Türkçe Karakter desteği yok.Türkçe karakter içeren şifre kullanan arkadaşlar elbette vardır benim gibi :) Bu eksikliği de gidersek güzel olur.Ayrıca bazen ev ekranı gözükmüyor ve telefon opera kullanımında reset atıyor bazen de program kapanıyor.Ben bunu FW üzerinde fazla değişiklik yapıldığından dolayı kararsızlaştığından olduğunu düşünüyorum.

Tabiki gösterilen emeğe saygım var.Teşekkürler :)

adigesumaf

adigesumaf

Üye
:tşk::pc: ellerine sağlık super hızlı gayet stabil bi sorunla karsılasmadım...

mhustafa

mhustafa

Üye
kardes 5800 telım artık ovı magazaya baglanmıyor pc suite baglanmıyor ovi telımı görmuyor

----------Eklendi @ 22:55:40 ---------- Yazıldı @ 22:54:40 ----------

yardım ını beklıyorum napıcam

Ali Emre Çirik

Üye
kabloda sorun wardır.

Üst Alt