sunucudan bilgi alınırken hata oluştu.(DF-DFERH-01)

Sponsorlu Bağlantılar

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
sunucudan bilgi alınırken hata oluştu.(DF-DFERH-01)
s.a arkadaşlar samsung sm t312 model tabletim var google store play dan sürekli sunucudan bilgi alınırken hata oluştu.(DF-DFERH-01) diye hata alıyorum ne yaptım isem olmadı olmuyor fabrika ayarlarına kaç kere sıfırladım internnette bulduğum çözümlerşi denedim yok olmuyor ne yapmam lazım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Buna Benzer Bir Hatra Sanırım Alıyordum. Google Play ve Cihazin Anroid Sürümü Kaç Acaba?

Bu Hatayı Google Playe Girerken Alıyorsunuz Değil Mi? Yani Hiç Açılmıyor Direk Bu Yazıyor

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Buna Benzer Bir Hatra Sanırım Alıyordum. Google Play ve Cihazin Anroid Sürümü Kaç Acaba?

Bu Hatayı Google Playe Girerken Alıyorsunuz Değil Mi? Yani Hiç Açılmıyor Direk Bu Yazıyor
samsung sm -t312 model

android sürümü 4.2.2

play store 4.0.27 sürümü

evet play store açmıyor bişey yüklenmiyor
Mesaj birleştirildi:

ne yaptı isem olmuyor

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
samsung sm -t312 model

android sürümü 4.2.2

play store 4.0.27 sürümü

evet play store açmıyor bişey yüklenmiyor
Mesaj birleştirildi:

ne yaptı isem olmuyor
Tamamdır O Zaman Googleden Googleplayin Üst Sürümünün Apk sini İndirip Kurun Cihaza Düzelecektir. :oke:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve derya1978

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır O Zaman Googleden Googleplayin Üst Sürümünün Apk sini İndirip Kurun Cihaza Düzelecektir. :oke:
google play store nin som sürüm tablet apk atarmısın bana indireyim bulamadım ben
Mesaj birleştirildi:

play store apk indirdim tablete

paketin ayrıştırılmasında sorun oldu yazıyor

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
google play store nin som sürüm tablet apk atarmısın bana indireyim bulamadım ben
Mesaj birleştirildi:

play store apk indirdim tablete

paketin ayrıştırılmasında sorun oldu yazıyor
Son Sürüm Değil.Dikkat Edersen Bir Ara Google Playe Güncelleme Gelmişti. Sen 4X Sürümden Bahsediyorsun İndereceğin Sürüm Max 5 6 Sürümleri Olmalı. Anroid 12 nin google Playı Cihazına Olmaz Tabiyki Hata Verir. Ben 4 5 Kaynaktan Ayrı Ayrı İndirip Denemiştim Sonunda Açılmıştı Google Play. Yani Üst Sürümü Yükleyip Çözmüştüm Olayı Eğer Bulamazsan Eve Gidince Unutmazsam İndirdiğim Sürüme Bir Bakmaya Çalışırım.

• Beğen

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
Son Sürüm Değil.Dikkat Edersen Bir Ara Google Playe Güncelleme Gelmişti. Sen 4X Sürümden Bahsediyorsun İndereceğin Sürüm Max 5 6 Sürümleri Olmalı. Anroid 12 nin google Playı Cihazına Olmaz Tabiyki Hata Verir. Ben 4 5 Kaynaktan Ayrı Ayrı İndirip Denemiştim Sonunda Açılmıştı Google Play. Yani Üst Sürümü Yükleyip Çözmüştüm Olayı Eğer Bulamazsan Eve Gidince Unutmazsam İndirdiğim Sürüme Bir Bakmaya Çalışırım.yazıyorum
30 ile başlıyor onlardan mı 5 yada 6 olandan bulmaya çalışacağım

32.1.12-21 [0] [PR] 470347918

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
30 ile başlıyor onlardan mı 5 yada 6 olandan bulmaya çalışacağım

32.1.12-21 [0] [PR] 470347918
play store 4.0.27 Demişsiniz. Üst Sürümleri Teker Teker Denemeniz Gerekecek. Dediğim Gibi 4x ile 5x Arasındakı Sürümleri Deneyerek Gidin. Ben Apk Bulmuştum Ama Neredendi Hatırlamıyorum.

• Beğen

derya1978

Üye
    Konu Sahibi
play store 4.0.27 Demişsiniz. Üst Sürümleri Teker Teker Denemeniz Gerekecek. Dediğim Gibi 4x ile 5x Arasındakı Sürümleri Deneyerek Gidin. Ben Apk Bulmuştum Ama Neredendi Hatırlamıyorum.

teşekkür ederim allah razı olsun

indirdim play store apk 5,76 oldu artık sayende hocam

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen

derya1978

Üye
    Konu Sahibi