Oyun açınca PC kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Fanların etiketinin altında ortaya yerleştirilmiş bir kapak bulunur onu kaldırırsın içine ince makine ağı /dikiş makine yağı damlatırsın . 3-4 damla sonra fanı çevirirsin bakarsın iyi dönmüyor bir daha damlatırsın kapatırsın sonra . Hiç dönmeyen fanı açarsın bu şekilde . Hareket eden milinin oturduğu yuvayı yağlamış olursun
Fanları taktiktan sonra yerine elimle kontrol ettim bir problem yok. Ya belki de oyunlardan kaynaklı bir şey vardır. Bilgisayar sabahtan akşama kadar açık. Film izliyorum müzik dinliyorum hiçbir sorun yok. Lolü sildim baştan kuruyorum bakalım denicem.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Etiketi tamamen çıkartmana gere yok . Makine yağı daha temiz olur .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Değişen birşey yok. Lolü kurdum girdim oyuna hemen kapatıyor bilgisayarı. Ne sorun var anlamadım. Daha 2 hafta önce sorunsuz çalışıyordu.
Mesaj birleştirildi:

Neyse ben psu yu değiştireyim. Büyük ihtimalle psu sorunlu. Bana çok pahalı olmayacak şekilde kaliteli bir psu önerin.

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Değişen birşey yok. Lolü kurdum girdim oyuna hemen kapatıyor bilgisayarı. Ne sorun var anlamadım. Daha 2 hafta önce sorunsuz çalışıyordu.
Mesaj birleştirildi:

Neyse ben psu yu değiştireyim. Büyük ihtimalle psu sorunlu. Bana çok pahalı olmayacak şekilde kaliteli bir psu önerin.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
500 lira veremem en fazla 300 lira verebilirim.
O zaman 2.el almaya bak .diğer parçaları da bi kontrol et . Sırf ekran kartı üstünde duruyoruz ama başka parçalardanda olabilir.
Donanım parçalarını elden geçirmelisin , mesela ramler ,, ssd , hddd vs vs .

Ses kartının driverını yanlış yükledik diye sürekli reset atan pc gördüm . Uygun driver yükleyince problem kalkmıştı.

Tek bir noktada durmamalısın .

En kolay çözüm ne biliyor musun ? Lol oynamamak. Temiz , ucuz ve net

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
O zaman 2.el almaya bak .diğer parçaları da bi kontrol et . Sırf ekran kartı üstünde duruyoruz ama başka parçalardanda olabilir.
Donanım parçalarını elden geçirmelisin , mesela ramler ,, ssd , hddd vs vs .

Ses kartının driverını yanlış yükledik diye sürekli reset atan pc gördüm . Uygun driver yükleyince problem kalkmıştı.

Tek bir noktada durmamalısın .

En kolay çözüm ne biliyor musun ? Lol oynamamak. Temiz , ucuz ve net
PS3 aldım onla takılıyorum zaten de. Hesap var 250 level. Bir sürü kostum filan aldım. Satmak istemiyorum hesabı. Sadece LoL değil ki. Company of heroes Batman Arkham knight filanda oynuyorum ben. Bilgisayarı aldığimdan beri hep psudan korkuyordum. Bizim burada bir kaç kere elektrikler kesildi o arada PSU da sorun oldu sanırım. Sürücülerin hepsi güncel. Oyuna girince kasanın elektiriği tamamen kesildiğine göre psuda sorun var. Ekran kartı ya da ramlerde ya da işlemci de problem olsaydı ben bilgisayarı sabahtan akşama kadar açık tutamazdım. 300 liraya da var PSU lar markalı.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
PS3 aldım onla takılıyorum zaten de. Hesap var 250 level. Bir sürü kostum filan aldım. Satmak istemiyorum hesabı. Sadece LoL değil ki. Company of heroes Batman Arkham knight filanda oynuyorum ben. Bilgisayarı aldığimdan beri hep psudan korkuyordum. Bizim burada bir kaç kere elektrikler kesildi o arada PSU da sorun oldu sanırım. Sürücülerin hepsi güncel. Oyuna girince kasanın elektiriği tamamen kesildiğine göre psuda sorun var. Ekran kartı ya da ramlerde ya da işlemci de problem olsaydı ben bilgisayarı sabahtan akşama kadar açık tutamazdım. 300 liraya da var PSU lar markalı.
300 liralık psular var evet , bütçe demedin en başta deseydin ona göre bakardım . Alacaksam olsam önerdiğimi alırdım . O yüzden paylaştım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
300 liralık psular var evet , bütçe demedin en başta deseydin ona göre bakardım . Alacaksam olsam önerdiğimi alırdım . O yüzden paylaştım
Sorun yok. Bilgisayarda bir problem yok çalışıyor. Oyun işini PS3 ile hallediyorum bir sorun olursa alırım PSU.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Ben anlamıyorum. Tam düzelttim bilgisayarı kaç gündür sorunsuz problemsiz oynuyordum yine oyunlara girince durduk yere kapatmaya başladı kendini.

• Beğen

Üst Alt