Bimcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB İnternet + 500 SMS Hediye Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Bimcell 40 TL ve Üzeri Yüklemeye 5 GB İnternet + 500 SMS Hediye Kampanyası
BİMcell Hediye 4GB Kampanyası + 1GB Normal Hediye ile 5 GB oluyor....

İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde 40 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız BİMcell aboneleri faydalanabilecektir.
Kampanyaya son katılım tarihi 14.10.2020 ’dir. Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 30 gün geçerli 4 GB yurt için cepten internet hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Anılan fayda her 40 TL ve üzeri yükleme yapılmasının ardından otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan data hakkının tanımlanması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında verilen yurtiçi 4 GB cepten internet 30 gün geçerlidir. Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecek, bir sonraki aya devretmeyecek ve otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Güncelleme: Kampanyaya son katılım tarihi 14.07.2020 olmuştur.

Keşke devamlı olan bir kampanya olsa. Yinede hayırlı olsun diyoruz :cool

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Şaşırdım
  • Sevdim
Tepkiler: Selim Baltaci, MAERKEK, arslan3332 ve 1 kişi daha

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bimcell faturasızda hattında bakiye yoksa 40-45 sn konuşma imkanı veriyor

• Şaşırdım
Tepkiler: PALA. ve fatihmenteş
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Güzeel :eller:

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Kampanya 3 gün sonra bitecektir, dolayısıyla 14 Nisan 2020 den itibaren geçerli olmayacak...
Son defa faydalanmak isteyen üyeler 40 lira ve üzeri yüklemeden 5 gb hediye kazanabilir.

• Beğen
Tepkiler: derya1978 ve arslan3332

derya1978

Üye
Kampanya 3 gün sonra bitecektir, dolayısıyla 14 Nisan 2020 den itibaren geçerli olmayacak...
Son defa faydalanmak isteyen üyeler 40 lira ve üzeri yüklemeden 5 gb hediye kazanabilir.

bitmeyecek bu kampanya uzatıldı 14 temmuz 2020 ye kadar

BİMcell Hediye 4GB Kampanyası
İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde 40 TL ve üzeri yükleme yapan kurumsal ve bireysel faturasız BİMcell aboneleri faydalanabilecektir. Kampanyaya son katılım tarihi 14.07.2020’dir.

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
bitmeyecek bu kampanya uzatıldı 14 temmuz 2020 ye kadar

BİMcell Hediye 4GB Kampanyası
İlgili kampanyadan, kampanya geçerlilik süresi içerisinde 40 TL ve üzeri yükleme yapan kurumsal ve bireysel faturasız BİMcell aboneleri faydalanabilecektir. Kampanyaya son katılım tarihi 14.07.2020’dir.

Sesimizi mi duydular bilmiyorum :hmmm
Dün, bugün baktığımda uzatma yoktu, hatta yeni 5gb kampanyası diye yazmışlar.
Ben yeni kampanya bekliyordum ama süreyi uzatma kararı aldılar, olsun buda güzel.

Hatırlattığınız için teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: derya1978 ve arslan3332
blastx

blastx

Üye
Web sitesinde " sadece, yeni hat aktivasyonu ile gelen müşteriler yararlanabilir" diyor. Bilginize.

• Beğen
Tepkiler: derya1978
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Web sitesinde " sadece, yeni hat aktivasyonu ile gelen müşteriler yararlanabilir" diyor. Bilginize.
Sizin söylediğiniz yeni kayıt olanlar için geçerli kampanya 9 gb kampanyası.
Bu kampanya Temmuz ortasında son bulacak o zamana kadar kısıtlama yok...

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Kampanya 14.10.2020 tarihine kadar +3 ay daha uzatılmıştır. Tüm bimcell kullanıcıları 40 lira ve üstü yükleme ile bu haktan faydalanabilirler...

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş, derya1978 ve MAERKEK

derya1978

Üye
Kampanya 14.10.2020 tarihine kadar +3 ay daha uzatılmıştır. Tüm bimcell kullanıcıları 40 lira ve üstü yükleme ile bu haktan faydalanabilirler...

gerçekten en uygun bu

19 tl ye 2 gb internet 600 dk 600 sms kullanıyoırum +

25 tl yükleyince + 1 gb daha hediye veriyor

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK