Telefon Şarj Animasyonunu Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Şarj Animasyonunu Değiştirme
Merhaba Android telefon kullanıyorum ve telefonlarda boot animation değiştirme var onu biliyorum fakat bana boot animation değil charging animation yani Şarj animasyonu lazım nasıl yapabilirim bulabilirm yardımcı olabilirmisiniz ? Eğer olrusa videosunu çekeceğim İyi Bayramlar Şimdiden Sağolun
Bu Arada Telefonumun Markası LG G2

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Charge logo animation diye google da Xda platformunda araştır belki bulursun bende öyle birşey araştırmıştım ama maalesef bulamadım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mta122003
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: one_useR_0007
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Hocam bootanimation.zip dosyasının yerini biliyorum bi tek şarj ile ilgili bişey görmedim
Şarj animasyonları işletim sisteminin de daha derininde yer alması lazım
çünkü işletim sistemi tamamen silinse bile şarj animasyonu çalışıyor
telefonun marka modelinin yazdığı ekran gibi kernel içinde olabilir

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Olabilirv. Power yada animation diye aratın

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Boot.img veya kernel dosyalarında bulunabilir

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Evet aynen katılıyorum sana ben kaç defa Rom değiştirdim, Açılış animasyonunu boot logoyu kaç kere değiştirdim ama cihazın kapalı iken ki şarj olma orijinal animasyonu hiç değişmedi, yani farklı Rom yüklesekde değişmiyor, nasıl yapılacağını bilen buradan yardımcı olabilir mi, konuyu ben açmadım ama bende bir ara bu konuda araştırma yapmıştım, bişey bulamamıştım

Son düzenleme:
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Evet aynen katılıyorum sana ben kaç defa Rom değiştirdim, Açılış animasyonunu boot logoyu kaç kere değiştirdim ama cihazın kapalı iken ki şarj olma orijinal animasyonu hiç değişmedi, yani farklı Rom yüklesekde değişmiyor, nasıl yapılacağını bilen buradan yardımcı olabilir mi, konuyu ben açmadım ama bende bir ara bu konuda araştırma yapmıştım, bişey bulamamıştım
Benim bildiğim kadarıyla rom yükleyince değişiyor. LG G2 telefonumda defalarca kez farklı custom rom kurdum farklı bir şarj animasyonu oluyor. Ama geneli birbirine çok benziyor zaten

• Beğen
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Benim bildiğim kadarıyla rom yükleyince değişiyor. LG G2 telefonumda defalarca kez farklı custom rom kurdum farklı bir şarj animasyonu oluyor. Ama geneli birbirine çok benziyor zaten
Benim Cihazımda değişmiyor hepsinde farklı olabiliyor

Üst Alt