Telefonum Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

 • 26 Mayıs 2019
 • 103 Okunma
 • 4 Cevap

 1. 26 Mayıs 2019 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Merhaba Galaxy A9 kullanıyorum günlük hayatımda olduğu gibi bugün de telefonumu normal bir şekilde kullandım.Herhangi bir sıvıyla temas etmedi darbe almadı.Şarjım bitti eve gelip taktığımda şarj olmadığını gördüm.Şarj yerinde ünlem alt tarafında bir adet su damlası işareti gördüm.Nem ile alakalı bir hata olduğunu okudum internette.Bende pirince yatırdım telefonu bir kaç saat sonunda yine aynı hata ile karşılaştım.Farklı şarj aletleri vs. de denedim ama sonuç aynı.İnternette izlediğim yöntemlerde insanlar telefonu açıyor "Samsung" yazısı geliyor o an şarjı takıyorlar ama benim telefonda hiç şarj kalmamış herhalde güç tuşuna basılı tuttuğumda titreşim geliyor sonrasında bişey olmuyor yani açılmıyor.Telefonu da alalı 3-4 ay oldu yurtdışı telefon sıfır aldım ama Türkiye garantisi yok.Ne yapabilirim şimdiden teşekkürler.

  (Foruma yeni kayıt oldum konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim)
   


  Yazan: ByUmut28

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 26 Mayıs 2019 #2

  Öncelikle geçmiş olsun telefonu şarj da ne kadar süre bıraktın uzun bıraktıysan farklılık gözlemledin mi? Eğer şarj aldığına dair belirti görüyorsan şu yöntemi dene genelde çoğu telefonda ufak hataları giderir senin başına gelende ufak yazılımsal hata görünüyor


  Telefonun kapalı olduğundan emin ol ve Güç + Ana ekran + Ses arttırma tuşlarına birkaç saniyeliğine basılı tutun. Recovery menüsü karşınıza geldiğinde, Ses tuşları ile wipe data / factory reset üzerine gelerek Güç tuşuna basın.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. 26 Mayıs 2019 #3
  Öncelikle mesajınız için teşekkürler.Şarja takılı bıraktığımda aynı su damlası işareti ile uyarı veriyor ve titreşim veriyor.Bıraktığım zaman ful böyle oluyor.
  Dediğiniz menüye de gelemiyorum bir titreşim oluyor fakat menü açılmıyor.
   
 4. 26 Mayıs 2019 #4
  Saç kurutma makinesini uzaktan tutun . 1 dk yı geçirmeyin . Bir daha deneyin .
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. 27 Mayıs 2019 #5
  Videoda ki gibi yapıp recovery menüsü çıkıyormu tekrar kontrol edebilirmisin

   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/06/2019 - 06:07