G2-G3-G4 kamera harici resimler ve eklenen müzikler görünmüyor

dingil34,5

dingil34,5

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle herkese merhaba. Yaklaşık 3 yıldır LG cihaz kullanıyorum ve gayette memnunum cihazımdan. G3 ile tanıştım LG markası ile fakat belirli bir süre kullandıktan sonra G3 cihazımda kamera çekimleri ve SS'ler haricinde whatsap veya diğer herhangi programdan gelen fotoğrafları galeri görmemeye başladı. Aynı zamanda farkettim ki yeni indirdiğim şarkıları da müzik programı görmüyor hatta eski görünen şarkıların konumunu değiştirdim, onlar da görünmemeye başladı. Uygulama verilerini sıfırladım bişeyler yaptım çabaladım ettim fayda etmedi ve sonra bu durumdan sıkılıp factory reset attım ve telefon kendine geldi eski haline döndü ama aradan çok zaman geçmeden yine eski haline geldi. Sonrasında ise ilerleyen zamanlarda telefonumu yenileyip G4 aldım ve aynı sorunla G4'te de karşılaştım. Geçenlerde komşum G2'si ile geldi onda da aynı sıkıntı varmış ve çözümü çok aradım bulamadım bilen var ise sorunun çözümünü yardımcı olursa sevinirim.
Ha bir de ilave olarak ekstra galeri programı bulamadım lakin müziklerle alakalı sıkıntı yaşayınca indirimede girmişken power ampi (müzik player) satın aldım yeni attığım müzikler sıkıntısız onda göründü ama stock müzik playerde tık yok malesef şimdiden vaktinizi ayırıp okumuş olsanız dahi teşekkürler iyi forumlar...
 
dingil34,5

dingil34,5

Üye
    Konu Sahibi
Yok mudur kimsecikler cevap bekliyorum
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt