Hummel Ayakkabı Kalitesizlik

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Hummel Ayakkabı Kalitesizlik
330 TL'ye Hummel ayakkabı aldım 1 hafta oldu
Nemli bezle silince boyası çıkıyor ilk hali gibi değil
Bunu geri götürüp paramı nasıl alırım İnternettede bu tür şeyler okudum
Garantiye gönderecez derlerse garantisi kötü yazıyor
Bende derim ben ne giyecem o zaman ki sürede hakem heyetine mi gideyim ne yapmalıyım?

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Symbianist

Symbianist

Üye
Iade talep edin. Boya çıkıyorsa tamirlik bir sey degil sonuçta .değişim de isteyebilirsiniz. Red gelirse hakem heyetine gidersiniz.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
kaç numara? bana 200 tlye patlatabilirsin? daha çok zarara uğramak istemiyorsan

PALA.

PALA.

Üye
Bir ürünün rengi kısa zamanda attı mı sinirim olurum.
Günümüzde bir sürü gelişmiş yöntem varken, böyle basitliklere tahammül edemiyorum.
Geçen bir ürün aldım, ucuz sprey boya ile mi boyuyorlar dedim keni kendime, 1 haftada renk atar mı atar böyle yaparsan :hmmm
kaç numara? bana 200 tlye patlatabilirsin? daha çok zarara uğramak istemiyorsan
Sen git elindeki hurdayı (lenovoyu) sat kurtul, burayı da kaynatma lütfen :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Bir ürünün rengi kısa zamanda attı mı sinirim olurum.
Günümüzde bir sürü gelişmiş yöntem varken, böyle basitliklere tahammül edemiyorum.
Geçen bir ürün aldım, ucuz sprey boya ile mi boyuyorlar dedim keni kendime, 1 haftada renk atar mı atar böyle yaparsan :hmmm

Sen git elindeki hurdayı (lenovoyu) sat kurtul, burayı da kaynatma lütfen :)
gereksiz mesajlar benim yerim :halay3:

bi yerde okumuştum. ellerinde kalan malları tr ye gönderip satıyorlarmış. tabii yurtdışından geldiği için fiyatı da artıyor. adamların 15 birim verdiği ayakkabıya burada 100 birim para veriyorsun. bu gıdalarda da geçerli yeni öğrendim. içindekileri azaltarak satıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
gereksiz mesajlar benim yerim :halay3:

bi yerde okumuştum. ellerinde kalan malları tr ye gönderip satıyorlarmış. tabii yurtdışından geldiği için fiyatı da artıyor. adamların 15 birim verdiği ayakkabıya burada 100 birim para veriyorsun. bu gıdalarda da geçerli yeni öğrendim. içindekileri azaltarak satıyorlar.
Gereksiz gördümü affetmem diyorsun :D

Neye elimizi atsak dandikleşir oldu, artık ülkemiz de eskisi kadar kaliteli ürün üretilmiyor...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Üst Alt