Ses kaydı açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ses kaydı açılmıyor
Arkadaşlar telefonumdaki ses kaydını başka telefona atmak için hafıza kartına attım . Kopyalamak yerine yanlışlıkla taşımışım . Şimdi geri yükledim ama ne attığım telefonda ne hafıza kartında ne de benin telefonda açılmıyor . Dosya boyutu aynı ama pcden de denedim vlc vs. programlarla oynatılmıyor . Bir çözümü var mıdır . Benim için kıymetli bir kayıttı . Konu yeri yanlışsa özür dilerim bu arada
formatı ".m4a"

PALA.

PALA.

Üye
Bilgisayarda uzantıyı .mp3 olarak kaydet yada format factory ile .m4a uzantısını mp3 olarak dönüştürebilirsin...

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Denedim abi çalışmıyor

Symbianist

Symbianist

Üye
Tasima esnasında kopukluk olmuşsa kurtarmak zor olabilir

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer ses kayıtı Whasapp üzerinde gelmiş ise şifreli olduğu için hedef cihaz dışında çalışmaz
eğer telefonun kendi kayıt uygulaması ile kayıt edilmiş ise ve taşıma esnasında hasar almamışsa
"audacity" isimli programı kullanarak açmayı deneyin o da açmazsa pek umut bağlamayın o dosyadan

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
eğer ses kayıtı Whasapp üzerinde gelmiş ise şifreli olduğu için hedef cihaz dışında çalışmaz
eğer telefonun kendi kayıt uygulaması ile kayıt edilmiş ise ve taşıma esnasında hasar almamışsa
"audacity" isimli programı kullanarak açmayı deneyin o da açmazsa pek umut bağlamayın o dosyadan
Hocam bir telefoncuya sormuşlar kaydın yapıldığı telefonu görmem lazım falan demiş sizce birşey yapabilir mi
Kaydı daha önce dinledim sağlam çalışıyordu taşıma da 2-3 saniye sürdü kopukluğa sebebiyet verecek birşey yapmadım . yapamazdım .
Abi audacity denedim . Kendi formatıyla atarken audacity bunu açamaz gelişmiş ses dosyası falan dedi . Çevirip atınca da bozuk diyor .

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kayıtlar whatsappdan mı kaydedildi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ses dosyası boyutu belli mi ?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
audacity bozuk dediyse büyük ihtimal kurtarılamaz.
bir de itunes ile açmayı dene. m4a formatını destekliyor diye biliyorum.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Güzel formatını ayrıntılar kısmından görebiliyor musun ?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
M4a dosyasını açacak müzik uygulaması bulmalısınız. Benim X2-00 bile açıyordu . Casse o player deneyin .

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
sanırım dosya bozulmuş. bu düzeltilemez.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Eğer dosya veri kaybına uğramamışsa her türlü müzik çalar uygulamaları ile rahatça açılabilir. Sanırım bozulmuş.

Üst Alt