OnePlus 5 Kullanıcı Kulübü | Ana Konu | İnceleme | Teknik Destek

Sponsorlu Bağlantılar

alperen26

Üye
mrb.aranıza yeni katıldım oneplus 5 128gb.modeli kullanıyorum twrp dosyasını yüklüyorum ancak belli bir süre sonra kendiliğinden siliniyor sebebi ne olabilir acaba?3 gündür uğraşıyorum bir çare bulamadım hatta sağolsun Buğra kod adlı arkadaşımızda yardımcı oldu ancak bir türlü çıkış yol bulamadım
yükleyip denediklerim twrp-3.1.1-cheeseburger-73-20170716-125431-CEST - twrp-3.2.1-x_blu_spark_v8.61-op5_op5t - TWRP_recovery - rec_twrp_op5 açıp kapayınca siliniyor

06 girdap 66

Üye
mrb.aranıza yeni katıldım oneplus 5 128gb.modeli kullanıyorum twrp dosyasını yüklüyorum ancak belli bir süre sonra kendiliğinden siliniyor sebebi ne olabilir acaba?3 gündür uğraşıyorum bir çare bulamadım hatta sağolsun Buğra kod adlı arkadaşımızda yardımcı oldu ancak bir türlü çıkış yol bulamadım
yükleyip denediklerim twrp-3.1.1-cheeseburger-73-20170716-125431-CEST - twrp-3.2.1-x_blu_spark_v8.61-op5_op5t - TWRP_recovery - rec_twrp_op5 açıp kapayınca siliniyor
kendiliginden silinmesi root atmıyorsun direk twrp başlatıyorsun silinme nedeni bu ama magisk twrp üstüne yüklersen silinmez

alperen26

Üye
tşk.ederim

03ozkan05

Üye
ustalar telefon rootlu ve bootloader kilidi açık fakat oreo ya güncelleyemedim .
manuel indirip twrp ile de olmadı
twrp yi kaldırdım yine olmadı
bir bilginiz varmı acaba

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ustalar telefon rootlu ve bootloader kilidi açık fakat oreo ya güncelleyemedim .
manuel indirip twrp ile de olmadı
twrp yi kaldırdım yine olmadı
bir bilginiz varmı acaba
Son Sürüm TWRP kurmanız gerekiyor. Daha sonra 5.0.1 OxygenOS dosyasını resmi siteden indirin. Bir kere kaydırıp wipe attıktan sonra romu yükleyin. Eğer açılmazsa ( 4-5dk sürebilir ilk açılış ) tekrar recovery açın ( bu sefer stock recovery açılacaktır ) wipe kısmına gelerek en altta yer alan everything wipe yazar dahili vs her şeyi siler. Onunla wipe atın sonra yeniden başlatın açılacaktır.

Dosyalarınızın yedeğini almayı unutmayın.

Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
Arkadaşlar one plus için kurulan bı WhatsApp grubu varmi varsa nasıl katilabilirim?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar one plus için kurulan bı WhatsApp grubu varmi varsa nasıl katilabilirim?
Türkiye'de benim bildiğim kadarıyla böyle bir grup yok. Yabancı grup var eğer katılacaksanız link verebilirim ama herkes yabancı ( genellikle Hindistan ağırlıklı ) orada grup yöneticisi idim sonra ayrıldım.

Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
Eyvallah sağolasın Buğra Türkiye'de yoksa gerek yok bide şunu sorucam type-c--hdmi kablo alıp görüntüyü TV ye aktarmak mümkün mü one plus ile uyumlu tavsiye edebileceğiniz bı kablo varmı?
Eyvallah sağolasın Buğra Türkiye'de yoksa gerek yok bide şunu sorucam type-c--hdmi kablo alıp görüntüyü TV ye aktarmak mümkün mü one plus ile uyumlu tavsiye edebileceğiniz bı kablo varmı?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla o tarz bir aktarım olmuyor. Yayınla kısmından WiFi bağlantısı ile görüntü aktarabiliyorsunuz. MHL desteği yok çünkü cihazlarda ( diğer markaların cihazlarında da yok Galaxy S4'de vardı yanlış hatırlamıyorsam )

Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
Bildiğim kadarıyla o tarz bir aktarım olmuyor. Yayınla kısmından WiFi bağlantısı ile görüntü aktarabiliyorsunuz. MHL desteği yok çünkü cihazlarda ( diğer markaların cihazlarında da yok Galaxy S4'de vardı yanlış hatırlamıyorsam )
Piyasada bu tarz kablolar ne işe yarıyor o zaman bnde almayı düşünüyordum ama sen öyle diyince vazgeçtim simdi

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Piyasada bu tarz kablolar ne işe yarıyor o zaman bnde almayı düşünüyordum ama sen öyle diyince vazgeçtim simdi
O özelliği telefonun desteklemesi lazım bizim op5 destekliyor mu bilmiyorum. Ama desteklemiyordur.

Ahmtgk34

Ahmtgk34

Üye
O özelliği telefonun desteklemesi lazım bizim op5 destekliyor mu bilmiyorum. Ama desteklemiyordur.
Anladım saolasin su root atma işlemleri falan nasıl oluyor telefonu kurcalamak hoşuma gidiyor ama bı yanlış yaparım diye de korkmuyor değilim

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Anladım saolasin su root atma işlemleri falan nasıl oluyor telefonu kurcalamak hoşuma gidiyor ama bı yanlış yaparım diye de korkmuyor değilim
İlk mesajda her şeyi yazdım oradan bakabilirsiniz :)

ANIL

ANIL

Admin
Android 8.1 güncellemesi yayınlandı. 5T'ye de kısa süre sonra gelir heralde.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Android 8.1 güncellemesi yayınlandı. 5T'ye de kısa süre sonra gelir heralde.

Open Beta kullan kafan rahat etsin :ehe
Android 8.1 geleli 1 ay oldu sanırım yada daha fazla open beta da :D

• Beğen
Tepkiler: ANIL

06 girdap 66

Üye
ben yükledim herhangi bir hata almadım stabil kullanmak isteyen varsa kullanabilir

Meizu Flyme OS 6 romu denedim bir hata almadım denemek isteyen olursa ama türkçe dil destegi yok

Son düzenleme:
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ben yükledim herhangi bir hata almadım stabil kullanmak isteyen varsa kullanabilir

Meizu Flyme OS 6 romu denedim bir hata almadım denemek isteyen olursa ama türkçe dil destegi yok
Teşekkürler. Kamera olarak ne var rom içerisinde ?

06 girdap 66

Üye
miui kamerası ama google kamerası kullana bilirsin

Üst Alt