Samsung Galaxy Win GT- İ8552 4.4 Mod Rom

Sponsorlu Bağlantılar

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Recovery moda girse yükleyecem ama bişey çıkmıyor ki menü felan samsung ve sarı ünlem! Fabrika ayarlarına yükledim şimdi tekrar en baştan deneyeyim bıktım şu uygulamaları desteklememesinden sistemi yükseltmem lazım :)

Normal kendi recovery Bölümü'ne girmesi Lazım en azından. Fabrika ayarlarına dönmek çözüm olmaz bence dene gene ama en mantıklısı cihaza tekrar rom yükleyip işlemleri baştan yapmak.

Verdiğim romlarda lolipop olanı var onu kır istersen.

onrcnkeles

Üye
Hocam telefon gitti hiç açılmıyor artık kurtuldum kökten samsung yazısında kalıyor :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
Hocam telefon gitti hiç açılmıyor artık kurtuldum kökten samsung yazısında kalıyor :)

Korkma bende de bir çok kez oldu. [emoji3] sam mobile sitesine gir oraya üye ol firmware bölümünden arama kısmından telefonun ismini yaz ve yazılımı indir 4.1.2 olanı odin ile yükle işlemleri sonra tekrar en baştan dene [emoji106]

burda indir yükle

Son düzenleme:

onrcnkeles

Üye
:) Korkmadım değil valla telefon gitti sandım ama abi kusura bakma da çok iyi anlamıyorum odin ile nasıl yapacağım bu işi stock rom'u yüklemeyi

silivriserdar

silivriserdar

Üye
    Konu Sahibi
:) Korkmadım değil valla telefon gitti sandım ama abi kusura bakma da çok iyi anlamıyorum odin ile nasıl yapacağım bu işi stock rom'u yüklemeyi

Samsung win i8552 rom yükleme yaz Google çıkar videolu ve resimli anlatımlar.

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
Konu sahibi burdami

Üst Alt