Selfy'den WhatsApp Kampanyası Ücretsiz Mesajlaşma Mobil

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Selfy'den WhatsApp Kampanyası Ücretsiz Mesajlaşma Mobil
Hem yurtiçinde hem de yurtdışında WhatsApp'tan yazışmak bedava!

Nasıl Faydalanırım?

Kampanyadan faydalanmak için önce Selfy’e üye olmalısın.“Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, faturalı veya faturasız hattından WHATSAPP yazıp 4545’e SMS gönder. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.Faturasız hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 30 günde bir, tek seferde en az 25 TL yükleme yapman gerekiyor.Faturalı hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 1GB ve üzeri internet içeren her şey dahil (ses, SMS, data faydası içeren) faturalı bir tarifeye kayıtlı olman gerekiyor

Kampanya hem yurtiçi hem de yurtdışı kullanımlarını kapsıyor.Yurtiçinde, ücretsiz kullanım hakkı 1024 MB’a ulaştığında bağlantı hızın 128 Kbps’e düşecek. Faturalı hat sahibiysen için fatura döneminin sonuna kadar; faturasız hat sahibiysen 30 gün sonuna kadar bu hızla kullanıma devam edebileceksin. Mevcutta başka bir internet paketin varsa ve daha yüksek bir hız baremine sahipse, yüksek olan hızda kullanabileceksin.Yurtdışında, ücretsiz kullanım hakkı 50 MB’a ulaştığında, WhatsApp uygulaması üzerinden yaptığın kullanımların yurt dışında geçerli mevcut tarife/paketlerin üzerinden ücretlendirilecek. Unutma, 50 MB ücretsiz kullanım hakkın sadece WhatsApp uygulamasında geçerli olacak.Hem yurtiçi hem de yurtdışındaki ücretsiz kullanım hakkı, Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsıyor. Ancak, WhatsApp üzerinden yapacağın sesli aramalar ücretsiz kullanım hakkına dahil değil.IPTAL WHATSAPP yazıp 4545’e göndererek hattına tanımlı kampanyayı iptal edebilirsin.KALAN WHATSAPP yazıp 4545’e göndererek, kampanya ile ilgili kalan bilgilerini sorgulayabilirsin.Whatsapp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşabileceğin her türlü internet içeriği ( Web sayfaları, youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden yapacağın internet kullanımları kampanya kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir.Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.Kampanya kapsamında sunulan fayda 12 ay geçerlidir.Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez ve 3. kişilere devredilemez.Kampanya kapsamında sunulan yurtdışında geçerli ücretsiz internet kullanım hakkı, aşağıda belirtilen ülkelerde geçerlidir: ABD, Andora, Arnavutluk, Almanya, Avusturya, Belçika, Belarus, Bosna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Litvanya, Lichtenstein, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldovya, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, KKTC

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez ve trsword52

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel kampanya.

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
ilk gördüğümde şaşırdım sonra tabi 25 tl şart koymuşlar zaten 25 tl si olanın bedava whatsapp la işi ne? Veri kullanımını kısıtlamak da işe yaramaz diye düşünüyorum.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
ilk gördüğümde şaşırdım sonra tabi 25 tl şart koymuşlar zaten 25 tl si olanın bedava whatsapp la işi ne? Veri kullanımını kısıtlamak da işe yaramaz diye düşünüyorum.
Aslında resim gönderip yazı yazmaya cok cok yeter de hız ama 25 TL şart iyi olmadı

blastx

blastx

Üye
Bence şöyle böyle demeye gerek yok TT iyi çalışıyor bu kadar bol hediye veren var mı 30 TL yukluyorum konuşma bedava mesaj bedava Facebook bedava whatsapptan bedava 12 liraya 10 GB net daha ne olsun

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bence şöyle böyle demeye gerek yok TT iyi çalışıyor bu kadar bol hediye veren var mı 30 TL yukluyorum konuşma bedava mesaj bedava Facebook bedava whatsapptan bedava 12 liraya 10 GB net daha ne olsun
Avea dan daha cok gelişmeye başladı cekim konusunda türk Telekom 10 yıla cekim sorunu cok aza iner büyük şehirlerde sorunsuz bir çekim olur bana gore

Üst Alt