Galaxy S3 i9300 Samsung Galaxy S3 (I9300) – MIUI V7 ROM Kurulum ve İnceleme (Videolu)

Sponsorlu Bağlantılar

byl82

Kapalı Hesap
Bende aynı romu kullanıyorum bende sorun yok sen wifiye şifresiz mi bağlanıryorsun

byl82

Kapalı Hesap
Bende şifresiz ağlarda sorun vardı kaydedildi diyordu ama evde bağlanırken sorun yok bağlanıyorum

erbasgoktug

erbasgoktug

Üye
Wi-fi'ye bağlanıyorum ama bu seferde wifi gücü zayıf geliyor. 0.91 KB/s gösteriyor ağ tanılama yaptığımda.
Wifi sorunu için shuaidi romunu yükledim fakat ondada google play yükleyince telefon kendini sürekli resetliyor.

byl82

Kapalı Hesap
Wi-fi'ye bağlanıyorum ama bu seferde wifi gücü zayıf geliyor. 0.91 KB/s gösteriyor ağ tanılama yaptığımda.
Wifi sorunu için shuaidi romunu yükledim fakat ondada google play yükleyince telefon kendini sürekli resetliyor.
bide bunu dene yaptığı samsung tabanlı rom buda hatasız gibi bir dene link aşağıda

gacvokem

Üye
...

erbasgoktug

erbasgoktug

Üye
bide bunu dene yaptığı samsung tabanlı rom buda hatasız gibi bir dene link aşağıda
Akşam deneyeceğim

byl82

Kapalı Hesap
Denediniz "erbasgoktug, post: 7894654, member: 289450"]Akşam deneyeceğim[/QUOTE]
Denedinmi romu

erbasgoktug

erbasgoktug

Üye
Denediniz "erbasgoktug, post: 7894654, member: 289450"]Akşam deneyeceğim
Denedinmi romu[/QUOTE]
Fırsatım olmadı bütlerden dolayı şimdi indiriyorum vaktim olursa deneyeceğim.
Denediniz "erbasgoktug, post: 7894654, member: 289450"]Akşam deneyeceğim
Denedinmi romu[/QUOTE]
Yükledim şimdi sıkıntı yok gapps paketindede sıkıntı çıkmadı. 6.6.3 güncellemesi geldi ona güncelliyorum şuanda. samsung tabanlı olmasının bir kötü yanı launcher kurmuş gibi ne bileyim kamera samsung, dokunma sesleri samsung :D Sesleri kapattım birde miui kamerayı kullanabilseydim çok iyi olacaktı da kader napalım, bakalım performans durumuna göre devam edip etmeyeceğimi söylerim buradan.

harunnalcaci

Üye
Yükledim fu ll wipe factory reset yaptım, flashlama sonrasıda dalvik, cache wipe yaptım fakat kurulum ekranında wi-fiye bağlanmıyor. Kurulumda atladım kurulum bitti wi-fiyi kapatıp açtım fakat yine bağlanmadı. Nian'nın romlarını kullanamıyorum bir türlü. Nedeni ne acaba ya.
forum xda sistesinden wififix 4.4.2 adlı bir zip dosyası indirip flashlarsan açılıyor, daha yeni bu roma geçtim ilk açtığımda wifi bağlanmıyordu ve dediğim zip dosyası ile halloldu. dosyanın tam adı Wi-fi_fix_4.4.2.zip QS romlar bölümünde yer alıyor. şu an itibariyle cyanogenmod tabanlı olan miui 7 rom tam stabil çalışıyor, yaklaşık 4 yılda 400 defa rom yüklemişimdir ve en stabillerinden biri bu.

erbasgoktug

erbasgoktug

Üye
forum xda sistesinden wififix 4.4.2 adlı bir zip dosyası indirip flashlarsan açılıyor, daha yeni bu roma geçtim ilk açtığımda wifi bağlanmıyordu ve dediğim zip dosyası ile halloldu. dosyanın tam adı Wi-fi_fix_4.4.2.zip QS romlar bölümünde yer alıyor. şu an itibariyle cyanogenmod tabanlı olan miui 7 rom tam stabil çalışıyor, yaklaşık 4 yılda 400 defa rom yüklemişimdir ve en stabillerinden biri bu.
125 KB'lik bir dosya? Doğru mudur? Eğer gerçekten işe yararsa çok büyük hayır duası alacaksın onu söyleyeyim :) TWRP Backup işlemine başlıyorum şimdi bitiminde deneme yapacağım.

Dostum Allah önünü açık etsin her daim :) İşe yaradı, wifiye bağlanabiliyorum sorunsuz bir şekilde. Kaç aylık uğraşın sonucu bir dosya ile çözdün. Wifi fix arıyordum fakat tam dosya adı elimde olmadığı için kitlenip kalmıştım, sağolasın tekrardan.

karasuvari

karasuvari

Üye
link ölü

ferhatcee

ferhatcee

Üye
CM Tabanlı;

Omni Tabanlı;

Samsung Tabanlı 1(DİKKAT! kurulumda i9300 seçilecek !!!! );

Samsung Tabanlı 2;

• Beğen
Tepkiler: smtcglr ve cahilmuallim
cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Şu anda galaxy s3 kullanıyorum eşime de xiaomi mi5 aldim tabi miui çok güzel stabil daha kullanışlı zamanım olursa s3'üme kesinlikle yüklemek istiyorum.

arslanbey66

Üye
Merhaba arkadaşlar bu roma yeni geçtim fakat klawye çin oluyor bunu nasıl Türkçe yapabilirim

06 girdap 66

Üye
bunu recoverden at sorunun düzelir

arslanbey66

Üye
dediginizi yaptim faka t olmadi yine ayni klavye baska cozumu yokmu
bunun

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
CM Tabanlı;

Omni Tabanlı;

Samsung Tabanlı 1(DİKKAT! kurulumda i9300 seçilecek !!!! );

Samsung Tabanlı 2;
kardeşim benim için stabilite hız ve pil önemli bunlardan hangisi daha iyi

darginim

Üye
Official sitedeki "miui_nian_i9300_7.4.26" romunu indirdim birazdan yüklemeyi deneyeceğim.
GApps olarakta opengapps sitesinden "open_gapps-arm-4.4-nano-20170830.zip" paketini indirdim bu paket bu romda sıkıntı çıkartırmı acaba.
Son olarak eğer wifi de sorun olursa "Wi-Fi_fix_4.4.2.zip" flashlamam yeterli olurmu?

xxsavasxx2

Üye
Arkadaşlar cm tabanlı omni tabanlı samsung tabanlı hangisin yüklemek gerek farkları nelerdir.

Üst Alt