Galaxy S3 i9300 Samsung Galaxy S3 (I9300) – MIUI V7 ROM Kurulum ve İnceleme (Videolu)

Sponsorlu Bağlantılar

revolt25

revolt25

Üye
    Konu Sahibi
Öncelik le emeğin için tesekkur ederim güzel bi ROM güzelde çalışıyordu taki su güncelleme yi yapana kadar guncellemeyi yaptıktan sonra google play hatta google ile ilgili hic bir şey çalışmaz hale geldi yardımcı olursanız sevinirim...

GT-I9300 cihazımdan Maxicep Mobil kullanılarak gönderildi

Haftalık güncellemeden sonra mı oldu hocam ?
Güncellemeden sonra google play hatası alanlar ilk verdiğim gapps i tekrar cwm(philz) den flaslayınız..

mehmet84com

mehmet84com

Üye
Evet güncelleme den sonra oldu ama hallettikten sağolsun @haqanguven yardımcı oldu tekrardan teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: revolt25
4te351

4te351

Üye
indirilen uygulamalarda root yetkisi sıkıntısı yaşayan arakadaşlar ana ekrandaki güvenli-izinler-root erişimine tıklayıp SuperSU ya gerek duymadanda root yetkisi verebilirsiniz SuperSu indirip manuel olarak yapmak istemezseniz SuPerSu yu indirip yetki vermeniz yeterli olacaktır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: revolt25 ve ercan123
Sarangni

Sarangni

Üye
Miui Rom root var ama etkin etmek gerekiyor. Google Miui Root yazın bulursunuz.

• Beğen
Tepkiler: 4te351
MrCowboy

MrCowboy

Üye
2 haftadır kullanıyorum ve gayet memnunum ama tek problemim var o da mobil veri ile play store dan herhangi birşey indiremiyorum. Boyutu küçük de olsa büyük de olsa Wi-Fi bekleniyor diyerek indirmeyi bekletiyor. Mobil veri ile indirmeyi nasıl yapıcam bilen var mı?

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
2 haftadır kullanıyorum ve gayet memnunum ama tek problemim var o da mobil veri ile play store dan herhangi birşey indiremiyorum. Boyutu küçük de olsa büyük de olsa Wi-Fi bekleniyor diyerek indirmeyi bekletiyor. Mobil veri ile indirmeyi nasıl yapıcam bilen var mı?
ayarları kurcala az bulursun

byl82

Kapalı Hesap
İndirme yöneticisi ayarlarından sınırsız olarak ayarla bu kadar
İndirme yöneticisi ayarlarından sınırsız olarak ayarla bu kadar

• Beğen
Tepkiler: revolt25 ve MrCowboy
mehmet84com

mehmet84com

Üye
İndirilenler> sag ust kosede ayarlar>indirme boyut limiti ni belirle ve ister mobil den ister wifi den indir.

GT-I9300 cihazımdan Maxicep Mobil kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: revolt25 ve MrCowboy
MrCowboy

MrCowboy

Üye
Teşekkürler :bigstar:

ercan123

Üye
bende yukledim romu ama sms gitmiyor . sms merkez numarasini yaziyorum ama hat gidiyor kabul etmiyor. sizdede varmi bole sıkıntı

byl82

Kapalı Hesap
bende yukledim romu ama sms gitmiyor . sms merkez numarasini yaziyorum ama hat gidiyor kabul etmiyor. sizdede varmi bole sıkıntı
Uzun zamandır kullanıyorum böyle sıkıntı ile karşılaşmadım

ercan123

Üye
mıuı nın kendı sıtesinde 5.12.4 sürümü var birde onu denicem bakalım inş karşılaşmam böle bi sorunla . Birde başka romlardada 3g de benım sesım bazen karsıya gıtmıyor yuklu olan modemde mı bı sıkıntı var bilen biri varsa çözüm önerebilirmi

revolt25

revolt25

Üye
    Konu Sahibi

Hayir bizde oyle bi sknti yok, sim karti gormemis olabilir mi ? Yuklemeyi tekrar bastan duzgun bi sekilde yaptigindan emin ol tekrar bi dene bakalim duzelecek mi :)

ercan123

Üye
yükledi ilk 10 dk mesajlar gidiyordu sonra ne olduysa eski haline dondu mesajlar gönderilemiyor.Telefona cok rom kurdugumdan modem de atmıstım .Siz hangi modemi kullanıyorsunuz bu romda .Birde getrıl programını yukledim telefonda ril bulamıyor bi arkadaş programı yukleyıp screenshot atabilirmi
Telefon hakkindaya girdiğinizde anabant durumunda ne yazıyor sizde

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Arkadaşlar google play durduruldu hatası alıyorum hep ne yapmam lazım

revolt25

revolt25

Üye
    Konu Sahibi
yükledi ilk 10 dk mesajlar gidiyordu sonra ne olduysa eski haline dondu mesajlar gönderilemiyor.Telefona cok rom kurdugumdan modem de atmıstım .Siz hangi modemi kullanıyorsunuz bu romda .Birde getrıl programını yukledim telefonda ril bulamıyor bi arkadaş programı yukleyıp screenshot atabilirmi
Telefon hakkindaya girdiğinizde anabant durumunda ne yazıyor sizde

I9300XXUGMK6
Arkadaşlar google play durduruldu hatası alıyorum hep ne yapmam lazım

gapps dosyasını yeniden flaslayınız

ercan123

Üye
sms sorununu hallettim suan kullaniyorum gayet akici bir rom tavsiye ederim.cuma gunu gelen her guncellemelerden sonra gappsi tekrar flaslayin google play duzelir

• Beğen
Tepkiler: revolt25
musleysa

musleysa

Üye
iki linkde gapps

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
hocam link uçmuş

sekajmer

sekajmer

Üye
1 yıl s3 kullandım. s3 kullanırken bu romun v7 olanını bekliyordum. s3'ü değiştirdim şimdi istediğim rom çıkıyor. |-)

Üst Alt